Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ogłoszenie
więcej...

Wielki Finał Zwolnionych z Teorii z Rent Design

20 czerwca 2018 r. w Praskiej Drukarni przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie odbyła się Wielka Gala Zwolnieni z Teorii. Organizatorem wydarzenia dla ponad 1000 osób była Fundacja Social Wolves. Firma Rent Design odpowiadała za dostarczenie mebli oraz akcesoriów dekoracyjnych na czas eventu.

 

więcej...
promocja
więcej...

promocja
Biznes to relacje  

Biznes to relacje – dziś każdy przedsiębiorca to potwierdzi. Tylko jak w zabieganym świecie zbudować trwałe podwaliny do biznesu, to wyższa szkoła jazdy, aby nie tylko sprzedawać produkt ale przywiązać klienta do miejsca, atmosfery i ludzi.


więcej...

Krzysztof Gawrych komentuje: Kryzysowa inspiracja
Czy w organizacji eventów i event marketingu zdarzają się kryzysy? Można powiedzieć, że odpowiedź to ta z gatunku oczywistych oczywistości. Kryzysy, konflikty czy wyzwania są na porządku dziennym.

 
więcej...

MICE Poland zaprasza profesjonalistów do BangkokuW dniach 18-20 września w Bangkoku odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń skierowanych do branży spotkań- IT&CMA (Incentive Travel & Conventions, Meetings), organizatorzy tradycyjnie przygotują bogaty program szkoleń, networkingu, integracji. 
więcej...

Branża Eventowa w Hotelu Arłamów 

Już 1 lipca w Hotelu Arłamów rusza I Olimpiada Branży Eventowej. Wydarzenie zgromadzi kluczowe agencje organizujące eventy dla biznesu, sportu i kultury. Arłamów Mice Games  potrwa do 3 lipca. Lista uczestników już zamknięta. W olimpiadzie weźmie udział blisko 80 uczestników z całej Polski. 

 

więcej...

Witamy nowych event managerów

Zakończyła się kolejna edycja Studium Event Management na Uniwersytecie Warszawskim. Dyplom zdobyło ponad 30 osób. 

 

więcej...


promocja

Konferencja nad Morzem -  idealny sposób na połączenie pracy z wypoczynkiem

Morze, relaks i dobra zabawa. Te rzeczy niekoniecznie muszą się wykluczać z pracą i zdobywaniem wiedzy. Konferencja firmowa to nie tylko możliwość poszerzenia horyzontów zawodowych. Dobrze zorganizowana i trwająca kilka dni konferencja wyjazdowa może być również świetną okazją do tego, by zażyć atrakcji niedostępnych na co dzień, zintegrować zespół, a niektórym pokazać, że życie nie kończy się na rzeczywistości biurowej.


więcej...

Sebastian Oprządek komentuje: Szacun, szacunek, szacunio!
 
Od dłuższego czasu wiedziałem jaki temat poruszę, a że piszę felieton w piątek to tak o to powstał tytuł parafrazujący powiedzenie piątek, piąteczek, piątunio. Szacunek nawet mały – takie szacunio jest nam potrzebny.

 
więcej...

Na IMEX 2018 ze specjalnym wydaniem MICE Poland
Redakcja MICE Poland przygotowała specjalne wydanie dystrubuowane na targach IMEX we Frankfurcie. Magazyn promuje ofertę polskiej branży spotkań i prezentuje wystawców polskiego stoiska narodowego, przygotowanego przez Polską Organizację Turystyczną.


więcej...

promocja
Nowa odsłona internetowej strony OOH event

OOH event! – katalog branży EVENT & MICE, dedykowany pracownikom agencji eventowych, reklamowych, PR i działów marketingu ma nową witrynę internetową.

 

więcej...

Patronat
Event Mix zostało tylko kilka wolnych powierzchni wystawienniczych
Już po raz trzeci w ramach FestiwalMarketingu.pl zaprezentują się dostawcy branży eventowej.

 
więcej...

.
. więcej...

Zgrany zespół może podjąć każde wyzwanie (MICE Poland marzec 2018)
Eventy firmowe, w tym różnego rodzaju konferencje strategiczne, pikniki czy spotkania w nieoficjalnej atmosferze, nie odbywają się tylko dla zabawy i relaksu. Firmy oczekują czegoś więcej – rzeczywistych skutków i finansowych efektów takich wydarzeń- mówi Dani Polajnar, współzałożyciel i CEO Teambuilding Academy.

 
więcej...

Konkurs na stanowisko Prezesa i Wiceprezesa Zarządu WOT

Rada Programowa Warszawskiej Organizacji Turystycznej ogłosiła konkurs na dwa stanowiska: prezesa i wiceprezesa zarządu.
więcej...

Przemysł spotkań będzie napędzał światową gospodarkę w 2018 r.


Najnowsze opracowanie IBTM Trends Watch Report 2017 przygotowane przez Roba Davidsona dowodzi, że przemysł spotkań jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi światowej gospodarki.
więcej...

Sukces w biznesie zależy od bezpośrednich relacji


Jak co miesiąc znajdą Państwo u nas rozmowę z zagranicznym przedstawicielem branży. W najnowszym numerze Juraj Holub, dyrektor marketingu, a także dyrektor kreatywny Slido, firmy zajmującej się projektowaniem narzędzi networkingowych, opowie o roli tradycyjnych i interaktywnych relacji, podobieństwach i różnicach europejskich i amerykańskich rynków, a także o przyszłości branży. więcej...

Event planner wśród najbardziej stresujących zawodów na świecie

W najnowszym numerze MICE Poland przeczytają Państwo o powodach, dla których zawód event plannera jest uznawany za jeden z najbardziej stresujących na świecie. Oprócz tego znajdą w nim Państwo informacje o skali molestowania w branży spotkań czy o tym, kiedy pracodawca może odmówić udzielenia urlopu na żądanie. więcej...

Infarma reguluje zasady organizacji konferencji medycznychOd Nowego Roku wszystkie wydarzenia naukowe, tj. konferencje, sympozja i kongresy, będą musiały przejść proces certyfikacji organizowany przez konsorcjum.

więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   60 >
 
.

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter