Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Stowarzyszenia

Elfy potrzebują Twojej pomocy 


Stowarzyszenie Branży Eventowej www.sbe.org.pl jak co roku organizuje galę charytatywną z udziałem przedstawicieli przemysłu spotkań i wydarzeń. Najbliższa edycja odbędzie się 18 stycznia 2023 roku w Expo XXI jako wieczorna część Forum Branży Eventowej. więcej...

TARGI

Polska na IBTM World 2022 w Barcelonie

Polska Organizacja Turystyczna (POT) tradycyjnie była organizatorem polskiego stoiska narodowego na targach IBTM World w Barcelonie. Impreza odbywała się w dniach od 29 listopada do 1 grudnia.


więcej...

WYDARZENIE

Branża o gwiazdach w Arłamowie

„Sięgnąć gwiazd” to motyw przewodni czwartej edycji Arłamów Business Challenge (ABC), która odbyła się w dniach 23 – 25 października. Do hotel Arłamów zostali zaproszeni przedstawiciele największych firm i korporacji z całej Polski, które organizują wydarzenia w sektorze MICE.
więcej...

WORKSHOP

MTB w poszukiwaniu dobrego biznesu
w Polsce 

 

Meet The Bidder Grand Edition w Warszawie w rozszerzonej, 3 dniowej formule zebrał wystawców z całego świata, których podczas jednego dnia odwiedziło ponad 100 menedżerów turystyki wyjazdowej z Polski i z Europy.

więcej...

KONGRESY

Uniwersytet Warszawski stara się
o pozyskanie konferencji ACHS do Polski


Wydział Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego (WNPiSM UW), wspierany przez PCO Symposium Cracoviense, rozpoczął starania o pozyskanie ważnej konferencji Association of Critical Heritage Studies do Polski w 2026 roku.więcej...

JUBILEUSZ

Allegro Brand Experience Agency
od 30 lat na rynku 


Allegro Brand Experience Agency w tym roku świętuje trzy dekady dostarczania niezapomnianych 
i najlepszych doświadczeń swoim klientom. Założona w 1992 r. przez Annę Gogacz jako kilkuosobowa agencja koncertowa, stała się jedną z topowych i najbardziej rozpoznawalnych agencji eventowych w Polsce. 


więcej...

VENUE

Solorz przejął zakopiańskie hotele Belvedere i Litwor


więcej...

WYDARZENIE

OOH magazine zaprasza na targiwięcej...


STOWARZYSZENIA


61. Kongres ICCA gościł w Krakowie

900 delegatów z 80 krajów, ponad 100 prelegentów i 30 sesji merytorycznych – tak w telegraficznym skrócie można podsumować światowej rangi wydarzenie jakim jest kongres stowarzyszenia ICCA (International Congress and Convention Association), który w dniach 6-9 listopada gościł w ICE Kraków.

więcej...

WYDARZENIA


Show Makers European Forum

15-16 lutego 2023 roku

Takiej imprezy, jak SHOW MAKERS EUROPEAN FORUM od lat brakowało na polskiej mapie eventowej. Po konsultacjach ze środowiskiem techników scenicznych, producentów wydarzeń oraz dystrybutorów sprzętów, lukę tę postanowiliśmy wypełnić, tworząc unikatowe wydarzenie, które swoją premierę będzie miało już 15-16 lutego 2023 roku w EXPO Kraków.


więcej...


PERSONALIA

Beata Dębska dyrektorem sprzedaży
i marketingu Vienna House 

Do zespołu Vienna House by Wyndham dołączyła Beata Dębska, która od początku października odpowiada za sprzedaż i marketing krakowskich hoteli Vienna House by Wyndham Andel’s Cracow oraz Vienna House Easy by Wyndham Cracow.
więcej...


EDUKACJA

Trwa rekrutacja do Studium „Event Management”


więcej...


WYDARZENIE

Forum Branży Eventowej  w styczniu,
w warszawskim EXPO XXI

Misją Forum Branży Eventowej jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.więcej...

MICE POLAND

Żaneta Berus komentuje
Awantura o biura

Pandemia oficjalnie przestała nas gnębić, ale pewne nawyki wypracowane podczas niej pozostały.


więcej...

STOWARZYSZENIA

Moja droga w turystyce -  Young Leaders SITE Poland

W czwartek 20 października odbyło się spotkanie uczestników programu Young Leaders stowarzyszenia SITE Poland. Głównym tematem było poszukiwanie swojej drogi w branży turystycznej.


więcej...

STOWARZYSZENIA

„Back to business, back to action”. Qatar Airways i SITE Poland

W dniu 13 września br. przedstawiciele branży MICE zrzeszeni w Stowarzyszeniu SITE Poland spotkali się z przedstawicielkami katarskich linii lotniczych Qatar Airways w Polsce.więcej...

PRODUKT

Nowy produkt turystyczny dla mieszkańców i gości odwiedzających Warszawę

,,Klub Odkrywców Warszawy” to zaproszenie do odkrywania Warszawy poprzez wizyty w jej muzeach i instytucjach kultury.
więcej...

PRODUKT

Szlak Niech Cię Zakole idealny
na polskie incentive’y
 
Na Szlaku Niech Cię Zakole uczestnicy wyjazdów motywacyjnych mogą brać udział w aktywnościach przybliżających lokalne dziedzictwo i tradycje kulinarne.

 
więcej...

WYDARZENIA

Organizatorzy zapraszają na IT&CMA do Bangkoku. Zarejestruj się
 Weź udział osobiście, 

Bangkok 20-22 września br.


Wybierz aktywność wirtualną, 

20-28 września br.


więcej...

ZAPROSZENIE

30 edycja Meet The Bidder już niebawem
w Warszawie
 


Jubileuszowa edycja z udziałem Arabii Saudyjskiej jako Złotego Partnera!

więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   84 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter