Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Kampania “ibis. tu mieszka muzyka” z prestiżową nagrodą

W kategorii „Most innovative campaign in approach and tools” tegorocznej edycji  konkursu Eventiada IPRA GWA 2018 Grand Prix i złoto trafiły do Grupy Hotelowej Orbis oraz agencji TheProduction, Public Dialog i VMLwspółpracujących przy kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”. 

 

więcej...

promocja
Tourism Trends Awards - walcz o prestiżowe wyróżnienie!

Innowacyjność, skuteczność i pomysłowość przy pracy dla turystyki – jeśli tymi słowami możesz opisać swoją pracę, to konkurs Tourism Trends Awards jest właśnie dla Ciebie! Kolejny finał konkursu odbędzie się 29 marca 2019 roku, ale już teraz możesz zgłosić swój udział. W tej edycji czekają na Ciebie nowe kategorie.

 
 
więcej...

Chcesz pracować jako eventowiec – musisz znać się na wszystkim

Pierwsze próby pracy przy planowaniu i realizacji imprez, takich jak np. szkolny bal walentynkowy czy studenckie juwenalia, uwieńczone sukcesem i przynoszące wiele satysfakcji, sprawiają, że młodzi ludzie, zastanawiający się nad swoją przyszłością zawodową, rozważają rozpoczęcie kariery w zawodzie event managera. 


więcej...

patronat
Zapraszamy na VII edycję Elfów - w tym roku wspieramy podopiecznych z Fundacji Przyszłość dla Dzieci

Dzieci są różne. Ciekawskie, rozbiegane, pełne energii. Są i takie, które wymagają leczenia i rehabilitacji. Takimi właśnie opiekuje się Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”. Od 2002 roku finansują badania, zabiegi, operacje, leki, przejazdy i pobyty w placówkach leczniczych 350 swoim małym podopiecznym. Pomagają, bo chcą, by każde dziecko mogło śmiało spojrzeć w przyszłość. Kuba dzięki wsparciu mógł zrobić swój pierwszy krok w życiu. Tomek mógł po raz pierwszy usłyszeć głos rodziców, a Martyna jak zdrowe dzieci pójść do szkoły. Kolejne dzieci czekają na swoją szansę.

więcej...

Technologia może nas wspierać, a nie zastępować

Ludzie nigdy nie przestaną się spotykać, tego nie zmieni żadna technologia - twierdzi Stephan Jung, ekspert w zakresie trendów i innowacji, w odpowiedzi na pytanie o przyszłość eventów.

 

więcej...

Targi IBTM World z nowym dyrektorem
 
David Thompson został nowym dyrektorem targów IBTM World. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia, która odbędzie się w Barcelonie pod koniec listopada, Thompson będzie odpowiedzialny za organizację i przebieg całej imprezy.


więcej...

patronat
Już niebawem kolejna edycja Meet the Bidder

Zapraszamy na kolejną edycję Meet the Bidder Grand Edition, która odbędzie się w hotelu Novotel Warszawa Centrum 21 listopada 2018. Będzie ponad 90 wystawców z pięciu kontynentów! Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

 

więcej...

promocja
Forum Branży Eventowej 2019

Sprzedaż eventów przez emocje. Negocjacyjne tricki dla event menedżerów. Sekrety budowania wizerunku marki w branży eventowej. Projektowanie elementów strategicznych i rozwojowych na imprezach. Jak na nowo wzbudzić w sobie radość z pracy, lepiej zarządzać sobą i uniknąć wypalenia zawodowego. 


 

więcej...

Meetings Week Poland 2019: nowa formuła, nowa lokalizacja, niezmienne cele
Najbliższy Tydzień w ramach edukacyjno-promocyjnego cyklu będzie miał nową, udoskonaloną strukturę.

.

 
więcej...

promocja
Jak zorganizować spotkanie, które zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom?

Okres świąteczny to często czas podsumowań, nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. To czas, w którym organizujemy spotkania pracownicze czy z partnerami biznesowymi, aby podziękować za rok pełen pracy i wspólne sukcesy.


więcej...

promocja
więcej...

warsztat/promocja
Impreza za granicą. Jak wybrać odpowiedniego i zaufanego dostawcę biletów lotniczych?

Zbudowaliśmy znakomitą relację z pracownikami tych i innych linii lotniczych, co owocuje sprawną i przyjemną współpracą przy wycenach grupowych przelotów - twierdzi Business Travel Elite.

 

więcej...

promocja
Wyjątkowe miejsce na Wasz firmowy GRAND EVENT

Grandhotel Stary Smokowiec**** pisze swoją historię od 30 czerwca 1904 roku. Ten pierwszy z trzech dużych tatrzańskich grandhoteli zbudowany został w stylu secesyjnym. W przeszłości odwiedziło go wiele znanych osobistości. Mimo burzliwych czasów i dwóch wojen światowych Grandhotel Stary Smokowiec**** nadal należy do nieodłącznego kolorytu Starego Smokowca. 


 

więcej...

więcej...

IMEX America. Nowe technologie i ciekawość
Ponad setka sesji edukacyjnych, dyskusje i wymiana doświadczeń - to wszystko czeka na uczestników tegorocznych targów

więcej...

promocja

więcej...

Piotr Lenczewski znów w kraju
Od września pełni funkcję Market Director of Sales, w Warsaw Sheraton Warsaw Hotel.

 
więcej...

promocja
Event Biznes zaprasza, zgłoś udział

więcej...


Ogłoszenie

#kreatywnaekipa zatrudni montera scenografii eventowej

Pracownia Kreativa to kreacja i produkcja scenografii eventowej i scenicznej oraz konstrukcji marketingowych: mebli, zabudów targowych, ekspozycyjnych, konstrukcji ambientowych, elementów dekoracyjnych i artystycznych gadżetów. 

 

więcej...

Jubileuszowa Konferencja Event Biznes ’18- Znamy pierwszych prelegentów 
Stowarzyszenie Branży Eventowej19 października br. zaprasza po raz kolejny managerów, dyrektorów działu marketingu, specjalistów z sekcji zakupów oraz członków zarządów, odpowiedzialnych za komunikację i marketing, ekspertów PR i HR w świat informacji z zakresu budowania marki oraz korzyści sprzedażowo-wizerunkowych, wykorzystywanych w event marketingu.

 
więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   62 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter