Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Ruszyła przedsprzedaż biletów na IV edycję Event Biznes 


promocjaIV Edycja Event Biznes organizowane przez Stowarzyszenie Branży Eventowej odbędzie się 7 listopada 2017 roku w Digital Knowledge Village.  więcej...

MICE Event już w prenumeracieWielkimi krokami zbliża się wrzesień, a więc okres wzmożonej pracy eventowców. Jak co roku, redakcja MICE Poland przygotowała raport "MICE Event" - dodatek do sierpniowego wydania magazynu, który mamy nadzieję, zainspiruje każdego organizatora spotkań.  
więcej...

Zaproszenie na otwarcie nowego centrum eventowego w Poznaniu
promocja

Już 13 września otwarcie nowego centrum eventowego, działającego w Concordii Design w Poznaniu.Organizatorzy przygotowali kilka najciekawszych scenariuszy wydarzeń, które zaprojektowano dla  klientów centrum. Spotkanie ma być również pretekstem do podjęcia dyskusji o nowych wyzwaniach stawianych przed organizatorami wydarzeń specjalnych.


więcej...

Oferty od agencji są zbyt skomplikowane

W sierpniowym numerze MICE Poland wywiad z Agnieszką Wilczyńską, dyrektor marketingu w BGŻ BNP Paribas SA. Rozmawiamy o kryteriach wyboru partnerów biznesowych oraz wyzwaniach w trakcie realizacji eventów.
więcej... [KOMENTARZE (3)]

Agencje eventowe psują sobie rynek


W najnowszym wyadaniu MICE Poland, poruszamy problem etyki biznesowej, powielający się w codziennej pracy branży eventowej. Dotyczy on także składania propozycji zaniżanych prowizji podczas zapytań przetargowych. Skutkuje to niedomówieniami oraz napiętą atmosferą wśród przedstawicieli rynku spotkań.
więcej...

promocja
#Żyjesz tak, jak mówisz – poznaj tajniki i recepty mówcy podczas Festiwalu Inspiracji
Żyjesz tak jak mówisz – to esencja dojrzałej cywilizacji, gdzie mowa służy wymianie doświadczeń, czyli „opowiedz mi o swoim życiu. Pokaż mi swoją narrację wewnętrzną, bym poczuł…”


 
więcej...

W Las Vegas o eventach- zacznij kreować doświadczenia

W czerwcu odbyła się IV edycja World Educational Congress (WEC) – największej międzynarodowej konferencji organizowanej przez Meeting Professionals International (MPI). 

 

więcej...

promocja
Jak zorganizować kreatywne spotkanie?

Zróbmy sobie kawiarnię czyli Knowledge Café meeting 


Chcesz, aby Twoje spotkanie wyszło poza utarte schematy? Knowledge Café to idealny pomysł na kreatywne podejście do szkoleń, wykładów czy burzy mózgów.
więcej...

Branża Incentive musi oswoić się z zagrożeniami


W lipcowym numerze publikujemy dyskusję redakcyjną, w której wraz z przedstawicielami branży poruszyliśmy kwestie potencjalnych i realnych zagrożeń terrorystycznych, mających wpływ na sektor wyjazdów incentive. Do rozmowy zaprosiliśmy reprezentantów firm, instytucji i stowarzyszeń, ziwązanych z tematyką incentive oraz bezpieczeństwa.
więcej... [KOMENTARZE (1)]

Pracownia Kreativa rekrutuje!Firma, zajmująca się m.in. produkcją scenografii eventowej, scenicznej i konstrukcji marketingowych mebli oraz zabudów targowych poszerza grono pracowników.
więcej...

Krzysztof Gawrych komentuje: Ginące stanowiska w Poland Convention Bureau


Bardzo zdziwiła mnie informacja o zlikwidowaniu w Polskiej Organizacji Turystycznej stanowiska kierownika sekcji Poland Convention Bureau.
Odkładając na bok trudności ze zrozumieniem struktury organizacji i na którym szczeblu tej drabiny jest convention bureau, to przecież zadaniem Poland Convention Bureau jest tę wspomnianą rozpoznawalność, wiarygodność i wizerunek jako destynacji wydarzeń budować. 
więcej...
.

promocja


ZALEŻY NAM TAK SAMO, JAK TOBIE

Twoje spotkanie to nie tylko data w naszym kalendarzu. Zadbamy o każdy jego szczegół, ponieważ wiemy, jak bardzo Twoje wydarzenie jest ważne Ciebie i Twojej firmy. Możesz nam zaufać. Wiemy, jakie trendy uczynią je wyjątkowym. Zawsze oferujemy 100% satysfakcji, gdyż podobnie jak Tobie, zależy nam na zorganizowaniu wspaniałego spotkania.


RADISSON BLU HOTEL, GDAŃSK RADISSON BLU HOTEL, KRAKÓW
Położony w historycznej dzielnicy miasta, elegancki hotel Radisson Blu Gdańsk, nada malownicze tło każdemu wydarzeniu. Idealny na organizację zarówno dużych konferencji i bankietów, jak i kameralnych spotkań biznesowych i rodzinnych.
RADISSON BLU HOTEL, SZCZECIN RADISSON BLU HOTEL, WROCŁAW
Umiejętność dopasowania się do potrzeb klienta i bliskość centrum odnowy biologicznej to klucz do sukcesu tego hotelu. Spotkania we Wrocławiu w odległości krótkiego spaceru od pięknego Rynku Głównego i najciekawszych atrakcji miasta? Tak!
RADISSON BLU CENTRUM HOTEL, WARSZAWA RADISSON BLU SOBIESKI HOTEL, WARSZAWA
Zlokalizowany w biznesowym sercu Warszawy z piękną salą balową – to idealne miejsce na organizację każdego rodzaju imprez. Dzięki 18 salom konferencyjnym i ogromnemu doświadczeniu w organizacji spotkań cieszy się popularnością i zaufaniem.
JUŻ WKRÓTCE – NOWE HOTELE W POLSCE
Aktualnie w Polsce przygotowywane są nowe hotele Radisson Blu – otwieramy hotel w Świnoujściu, a wkrótce także w Zakopanem i Szklarskiej Porębie.
więcej...
materiał promocyjny

II edycja Kongresu Business Without Limits w RzeszowieJak rozwijać swój biznes, radzić sobie z problemami, barierach i szansach rozwoju oraz jak umiejętnie wykorzystać w biznesie nowoczesne formy komunikacji  – o tym i wielu innych wątkach okołobiznesowych rozmawiać będą ekonomiści, przedsiębiorcy, naukowcy i samorządowcy, w najbliższą środę i czwartek podczas II edycji Kongresu Business Without Limits w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem.

więcej...

Czerwcowy MICE Poland już w prenumeracie


Z racji długiego weekendu, życzymy naszym Czytelnikom przede wszystkim wypoczynku!
Gdyby jednak pogoda popsuła szyki, zachęcamy do sięgnięcia po najnowsze wydanie MICE Poland.
więcej...

Davide Odella został dyrektorem sprzedaży EXPO XXIDo zespołu sprzedaży EXPO XXI Warszawa Davide Odella dołączył z początkiem września 2016r. jako Senior Sales Manager. Decyzją Zarządu od dnia 05 Czerwca br. Davide objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży i w ramach swoich nowych obowiązków będzie teraz odpowiedzialny tworzenie strategii sprzedażowo-marketingowej obiektu jak również utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi.
więcej...

Brief powinien tworzyć logiczną całość


W każdym wydaniu MICE Poland, znajdziecie inspirujące rozmowy z przedstawicielami naszej branży. Zachęcamy do lektury majowego wydania, gdzie pojawił się wywiad z Krzysztofem Ramzią, Marketing Excellence Managerem Business Area Europe East w Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o.
więcej...

materiał promocyjny
Ruszyła rejestracja na konferencję EVENT MIX


EVENT MIX to wyjątkowe spotkanie praktyków i autorytetów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz najnowszych trendów i rozwiązań na rynku eventowym.
więcej...
materiał promocyjny
Letnie spotkanie w Warszawie: konferencja w Radisson Blu z salą gratis*!Planujesz spotkanie biznesowe w okresie letnim? Skorzystaj z oferty jednego z dwóch hoteli Radisson Blu w Warszawie i powierz nam organizację Twojego wydarzenia. 
więcej...

Pobierz bezpłatnie
IMEX 2017 ze specjalnym wydaniem MICE Poland


Redakcja MICE Poland tradycyjnie przygotowała  specjalną edycję gazety w języku angielskim. Wydanie przedstawiało ofertę polskiej branży spotkań, promowało najlepsze obiekty i lokalizacje. Odzielną sekcję przeznaczono na prezentację przedstawicieli firm uczestniczących w  targach.


Gazeta była aktywnie dystrybuowana na kluczowych wydarzeniach IMEX we Frankfurcie.

Bezpłatnie pobierz wydanie MICE Poland IMEX 2017 więcej...

10 min z... Twój Event


O poznawaniu branży eventowej, ambitnych celach oraz realizacji wydarzeń na krakowskim rynku rozmawiamy z firmą techniczno -eventową Twój Event.

Wizytówkę firmy znajdziecie w kwietniowym wydaniu MICE Poland. więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   58 >
 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter