Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


10 min z... Twój Event


O poznawaniu branży eventowej, ambitnych celach oraz realizacji wydarzeń na krakowskim rynku rozmawiamy z firmą techniczno -eventową Twój Event.

Wizytówkę firmy znajdziecie w kwietniowym wydaniu MICE Poland. więcej...Już w dniach 16 - 18 maja targi IMEX we Frankfurcie. Czy jesteście ciekawi tegorocznej agendy wydarzenia?
W kwietniowym numerze MICE Poland zdradzamy Wam, na czym planują skupić się w tym roku organizatorzy.
więcej...

Wielka Przeprowadzka Rent Design


Z początkiem maja wypożyczalnia mebli Rent Design przenosi się do nowej, większej siedziby. Firma zajmie świeżo wybudowaną inwestycję magazynowo – biurową Park Ideal Idea IV przy ul. Działkowej 56 A w Warszawie.
więcej...

Tajlandia zaprasza hosted buyers


Redakcja MICE Poland wraz z organizatorem Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia zapraszają profesjonalistów branży spotkań do udziału w programie hosted buyers.
więcej...

Personalnie... Wojciech Zbroja


W każdym wydaniu MICE Poland, znajdziecie prezentację personalną przedstawiciela naszej branży. W wydaniu kwietniowym rozmawiamy z Wojciechem Zbroją, prezesem firmy Rent Design. O co zapytaliśmy? O scieżkę kariery, codzienne wyzwania i specyfikę pracy w firmie podwykonawczej.
więcej... [KOMENTARZE (4)]

Nastał krzyzys w rekrutacji event managerów


Czy pozyskanie dobrego pracownika do agencji eventowej graniczy "z cudem"? Czy możemy mówić o "kryzysie" na branżowym rynku pracy? Z powyższymi pytaniami konfrontuje się nasz felietonista - Sebastian Oprządek, prezes zarządu agencji El Padre.
więcej...

Jak pozyskać sponsora na wydarzenie
O czym należy pamiętać podczas poszukiwania kooperanta? Jak wpłynąć na zaangażowanie osób współfinansujących? Jakich błędów się wystrzegać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w kwietniowym wydaniu MICE Poland, w artykule warsztatowym.

więcej...

 

więcej...

Kwietniowy numer MICE Poland już w prenumeracie


Wszyscy z utęsknieniem wyczekujemy wiosny. Co prawda, na pogodę wpływu nie mamy, ale możemy umilić Wam chłodne dni wyczekiwania. W jaki sposób? Udostępniając nowe wydanie naszego magazynu. Kwietniowy MICE Poland już w prenumeracie.
więcej...

10 min. z... endorfina events


O dotychczasowych sukcesach, ambicjach finansowych, perspektywach rozwoju oraz pozycji pioniera w branży rozmawiamy z pracownikami agencji endorfina events. Prezentację firmy znajdziecie w kwietniowym numerze MICE Poland.
więcej...

Zaproszenie na ECONFTOUR 


Ogólnopolska Studencko–Doktorancka Konferencja Naukowa Turystyki ECONFTOUR to pierwsze takie przedsięwzięcie naukowe w Polsce realizowane przez Koła Naukowe Turystyki działające w strukturach następujących uczelniach: Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytecie Ekonomicznym  w Poznaniu, Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
. więcej...

Trójmiasto: odkryj w sobie talent i pasję hotelarza!

 


Jeżeli w najbliższych miesiącach, chcesz nie tylko zarobić, ale także zdobyć pierwsze profesjonalne umiejętności, na których zbudujesz swoją karierę, zgłoś się do nas. Hotele Sofitel, Mercure, Novotel i ibis w Trójmieście rozpoczynają rekrutację! 
więcej...

HOTEL TOBACO powiększony o nowe przestrzenie konferencyjne


Jedyny taki, prawdziwie łódzki hotel w centrum miasta - HOTEL TOBACO – powiększony o ponad ponad 200m2 nowej przestrzeni konferencyjnej.
więcej...

Znamy Odkrycie Roku MPI Poland 2016!Branża spotkań rozwija się w Polsce w bardzo dynamicznie. Jest na rynku wiele postaci działających już od lat, ale co roku pojawiają się nowe, które wyraźnie zaznaczają na nim swoja obecność. Celem nagrody Odkrycie Roku MPI Poland jest wyróżnienie takich osób i zachęcenie ich do dalszego rozwoju.

więcej...

Znamy finalistów konkursu Tourism Trends Awards  2017! 

Jury konkursu Tourism Trends Awards (odbywającego się w ramach konferencji Nowe Trendy w Turystyce) w składzie: Jacek Rozenek, Jacek Kotarbiński, Magdalena Kachniewska, Sylwia Banaszewska, Łukasz Wysocki oraz Sebastian Grabowski wybrało po 3 najlepsze prezentacje konkursowe w każdej z kategorii.
więcej...

Sprawdź nowe możliwości INEA Stadionu


Operator INEA Stadionu Marcelin Management nie przestaje zaskakiwać. Oferta przestrzeni eventowych została poszerzona o Klub Muzyczny B17.
więcej...

Marcowy numer MICE Poland już w prenumeracie

Informujemy że jest już dostępny ostatni tej zimy numer magazynu MICE Poland. Pomimo chłodnej pogody, liczymy że Was rozgrzeje.

Życzymy miłej lektury i razem z Wami wyczekujemy wydania wiosennego!

więcej...

Zaproszenie

Dopisz Digital Knowledge Village do bazy swoich obiektów eventowych.
 
Nowoczesne centrum konferencyjne, multimedialna przestrzeń eventowa, studia digitalizacji wiedzy, laboratoria UX, sala fokusowa, restauracja, sundeck na 2 poziomach i wiele innych udogodnień w jednym miejscu  Digital Knowledge Village.


 
więcej... [KOMENTARZE (3)]

Największe sale konferencyjne w Zachodniopomorskiem od Zdrojowej 

Zdrojowa Hotels od wielu lat konsekwentnie rozwija ofertę dla organizatorów konferencji, eventów i spotkań biznesowych. W najbliższych miesiącach otwiera dwie ultranowoczesne przestrzenie konferencyjne w Kołobrzegu i Świnoujściu. 

 
więcej...

Program Meetings Week Poland 2017

Znamy szczegóły odnośnie tegorocznej edycji Meetings Week Poland. Co nas czeka podczas jednego z najważniejszych wydarzeń, skupiających przedstawicieli branży MICE? Jakie atrakcje przygotowali dla nas organizatorzy? Zachęcamy do zapoznania się z programem.  więcej...

< 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12   ...   58 >
 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter