Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w technologii Windows Mixed RealityKoncerny Intel i Microsoft zapowiedziały współpracę z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim (MKOl) w sprawie wprowadzenia do transmisji sportowych przekazu w technologii Windows Mixed Reality.
więcej... [KOMENTARZE (4)]

Disneyland z nową ofertą dla uczestników konferencjiPark rozrywki Disneyland Resort Paris wprowadza nową ofertę dedykowaną uczestnikom konferencji i kongresów odbywających się w Paryżu oraz turystom biznesowym.   więcej...
promocja


„B2Beat – branża spotyka się w Hulakula!” 


Już tylko 2 dni do wyjątkowego spotkania branży eventowej, reklamowej i mediów. Na scenie: Lanberry, Lewczuk, Kumór, Symkiewicz!
więcej...

Kliknij i zgłoś swój udział w "B2Beat"!
  więcej...
promocja

Już w październiku Festiwal Inspiracji

Poszukujesz inspiracji w codziennej pracy? Zastanawiasz się jak zaskoczyć gości eventu? Jesteś otwarty na nowe kontakty z przedstawicielami branży? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi "TAK", zapraszamy na wydarzenie branżowe. 
więcej...

promocja

B2Beat – branża spotyka się w Hulakula


Wyjątkowe spotkanie branży eventowej, reklamowej i mediów w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta.
więcej...

Uczestnicy eventów  
nie zapominają emocji


We wrześniowym wydaniu MICE Poland czeka na Was "Rozmowa na otwarcie"z Timo Kiuru, przedstawicielem szwedzkiej branży. Praktyk mówi o tworzeniu koncepcji wydarzeń, planowaniu kampanii marketingowych oraz eventach przyszłości.
więcej...

Wrześniowe wydanie już w prenumeracie
Tradycyjnie w połowie miesiąca oddajemy w ręce naszych Czytelników nowy numer MICE Poland. Zachęcamy do do lektury magazynu.
więcej...
.
promocja


JAK ZORGANIZOWAĆ SPOTKANIE ZE SMAKIEM?


Można na ten temat mieć różne zdanie, jednak my wiemy, że posiłki smaczne i pięknie podane mają kluczowy wpływ na sukces każdego spotkania. To dlatego opracowaliśmy listę pięciu ekscytujących trendów kulinarnych.
Od niepokornych przekąsek street food, przez odświeżoną klasykę z babcinego kredensu i fantazyjne trendy vege, po małe przyjemności dla ciała i duszy... Te wysmakowane style dodadzą świeżości każdemu wydarzeniu zorganizowanemu w hotelach Radisson Blu.

W KTÓRYM Z NICH ZORGANIZUJESZ SWOJE SPOTKANIE? 

 
NOWY W RODZINIE

RADISSON BLU RESORT, ŚWINOUJŚCIE 

Konferencja na 1000 osób w największej sali na Pomorzu, czy kameralne spotkanie w jednym z najciekawszych miejsc u wybrzeży Bałtyku? Nowy ultranowoczesny Radisson Blu Resort Świnoujście spełni Twoje wymagania.
 
więcej...

Ruszyła przedsprzedaż biletów na IV edycję Event Biznes 


promocjaIV Edycja Event Biznes organizowane przez Stowarzyszenie Branży Eventowej odbędzie się 7 listopada 2017 roku w Digital Knowledge Village.  więcej...

MICE Event już w prenumeracieWielkimi krokami zbliża się wrzesień, a więc okres wzmożonej pracy eventowców. Jak co roku, redakcja MICE Poland przygotowała raport "MICE Event" - dodatek do sierpniowego wydania magazynu, który mamy nadzieję, zainspiruje każdego organizatora spotkań.  
więcej...

Zaproszenie na otwarcie nowego centrum eventowego w Poznaniu
promocja

Już 13 września otwarcie nowego centrum eventowego, działającego w Concordii Design w Poznaniu.Organizatorzy przygotowali kilka najciekawszych scenariuszy wydarzeń, które zaprojektowano dla  klientów centrum. Spotkanie ma być również pretekstem do podjęcia dyskusji o nowych wyzwaniach stawianych przed organizatorami wydarzeń specjalnych.


więcej...

Oferty od agencji są zbyt skomplikowane

W sierpniowym numerze MICE Poland wywiad z Agnieszką Wilczyńską, dyrektor marketingu w BGŻ BNP Paribas SA. Rozmawiamy o kryteriach wyboru partnerów biznesowych oraz wyzwaniach w trakcie realizacji eventów.
więcej... [KOMENTARZE (3)]

Agencje eventowe psują sobie rynek


W najnowszym wyadaniu MICE Poland, poruszamy problem etyki biznesowej, powielający się w codziennej pracy branży eventowej. Dotyczy on także składania propozycji zaniżanych prowizji podczas zapytań przetargowych. Skutkuje to niedomówieniami oraz napiętą atmosferą wśród przedstawicieli rynku spotkań.
więcej...

promocja
#Żyjesz tak, jak mówisz – poznaj tajniki i recepty mówcy podczas Festiwalu Inspiracji
Żyjesz tak jak mówisz – to esencja dojrzałej cywilizacji, gdzie mowa służy wymianie doświadczeń, czyli „opowiedz mi o swoim życiu. Pokaż mi swoją narrację wewnętrzną, bym poczuł…”


 
więcej...

W Las Vegas o eventach- zacznij kreować doświadczenia

W czerwcu odbyła się IV edycja World Educational Congress (WEC) – największej międzynarodowej konferencji organizowanej przez Meeting Professionals International (MPI). 

 

więcej...

promocja
Jak zorganizować kreatywne spotkanie?

Zróbmy sobie kawiarnię czyli Knowledge Café meeting 


Chcesz, aby Twoje spotkanie wyszło poza utarte schematy? Knowledge Café to idealny pomysł na kreatywne podejście do szkoleń, wykładów czy burzy mózgów.
więcej...

Branża Incentive musi oswoić się z zagrożeniami


W lipcowym numerze publikujemy dyskusję redakcyjną, w której wraz z przedstawicielami branży poruszyliśmy kwestie potencjalnych i realnych zagrożeń terrorystycznych, mających wpływ na sektor wyjazdów incentive. Do rozmowy zaprosiliśmy reprezentantów firm, instytucji i stowarzyszeń, ziwązanych z tematyką incentive oraz bezpieczeństwa.
więcej... [KOMENTARZE (1)]

Pracownia Kreativa rekrutuje!Firma, zajmująca się m.in. produkcją scenografii eventowej, scenicznej i konstrukcji marketingowych mebli oraz zabudów targowych poszerza grono pracowników.
więcej...

Krzysztof Gawrych komentuje: Ginące stanowiska w Poland Convention Bureau


Bardzo zdziwiła mnie informacja o zlikwidowaniu w Polskiej Organizacji Turystycznej stanowiska kierownika sekcji Poland Convention Bureau.
Odkładając na bok trudności ze zrozumieniem struktury organizacji i na którym szczeblu tej drabiny jest convention bureau, to przecież zadaniem Poland Convention Bureau jest tę wspomnianą rozpoznawalność, wiarygodność i wizerunek jako destynacji wydarzeń budować. 
więcej...

< 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12   ...   59 >
 
Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter