Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


10 min. z... endorfina events


O dotychczasowych sukcesach, ambicjach finansowych, perspektywach rozwoju oraz pozycji pioniera w branży rozmawiamy z pracownikami agencji endorfina events. Prezentację firmy znajdziecie w kwietniowym numerze MICE Poland.
więcej...

Zaproszenie na ECONFTOUR 


Ogólnopolska Studencko–Doktorancka Konferencja Naukowa Turystyki ECONFTOUR to pierwsze takie przedsięwzięcie naukowe w Polsce realizowane przez Koła Naukowe Turystyki działające w strukturach następujących uczelniach: Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytecie Ekonomicznym  w Poznaniu, Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
. więcej...

Trójmiasto: odkryj w sobie talent i pasję hotelarza!

 


Jeżeli w najbliższych miesiącach, chcesz nie tylko zarobić, ale także zdobyć pierwsze profesjonalne umiejętności, na których zbudujesz swoją karierę, zgłoś się do nas. Hotele Sofitel, Mercure, Novotel i ibis w Trójmieście rozpoczynają rekrutację! 
więcej...

HOTEL TOBACO powiększony o nowe przestrzenie konferencyjne


Jedyny taki, prawdziwie łódzki hotel w centrum miasta - HOTEL TOBACO – powiększony o ponad ponad 200m2 nowej przestrzeni konferencyjnej.
więcej...

Znamy Odkrycie Roku MPI Poland 2016!Branża spotkań rozwija się w Polsce w bardzo dynamicznie. Jest na rynku wiele postaci działających już od lat, ale co roku pojawiają się nowe, które wyraźnie zaznaczają na nim swoja obecność. Celem nagrody Odkrycie Roku MPI Poland jest wyróżnienie takich osób i zachęcenie ich do dalszego rozwoju.

więcej...

Znamy finalistów konkursu Tourism Trends Awards  2017! 

Jury konkursu Tourism Trends Awards (odbywającego się w ramach konferencji Nowe Trendy w Turystyce) w składzie: Jacek Rozenek, Jacek Kotarbiński, Magdalena Kachniewska, Sylwia Banaszewska, Łukasz Wysocki oraz Sebastian Grabowski wybrało po 3 najlepsze prezentacje konkursowe w każdej z kategorii.
więcej...

Sprawdź nowe możliwości INEA Stadionu


Operator INEA Stadionu Marcelin Management nie przestaje zaskakiwać. Oferta przestrzeni eventowych została poszerzona o Klub Muzyczny B17.
więcej...

Marcowy numer MICE Poland już w prenumeracie

Informujemy że jest już dostępny ostatni tej zimy numer magazynu MICE Poland. Pomimo chłodnej pogody, liczymy że Was rozgrzeje.

Życzymy miłej lektury i razem z Wami wyczekujemy wydania wiosennego!

więcej...

Zaproszenie

Dopisz Digital Knowledge Village do bazy swoich obiektów eventowych.
 
Nowoczesne centrum konferencyjne, multimedialna przestrzeń eventowa, studia digitalizacji wiedzy, laboratoria UX, sala fokusowa, restauracja, sundeck na 2 poziomach i wiele innych udogodnień w jednym miejscu  Digital Knowledge Village.


 
więcej... [KOMENTARZE (3)]

Największe sale konferencyjne w Zachodniopomorskiem od Zdrojowej 

Zdrojowa Hotels od wielu lat konsekwentnie rozwija ofertę dla organizatorów konferencji, eventów i spotkań biznesowych. W najbliższych miesiącach otwiera dwie ultranowoczesne przestrzenie konferencyjne w Kołobrzegu i Świnoujściu. 

 
więcej...

Program Meetings Week Poland 2017

Znamy szczegóły odnośnie tegorocznej edycji Meetings Week Poland. Co nas czeka podczas jednego z najważniejszych wydarzeń, skupiających przedstawicieli branży MICE? Jakie atrakcje przygotowali dla nas organizatorzy? Zachęcamy do zapoznania się z programem.  więcej...

Poznaj zasady gry z kreatywnym centrum eventowym Concordia Design!


Czy chociaż raz zdarzyło Ci się wyjść z nudnej konferencji albo przynajmniej mieć na to ochotę?
My niestety mamy za sobą takie sytuacje. Dlatego zamiast przewidywalnych scenariuszy z serią prelekcji w roli głównej, zapraszamy uczestników do gry!
więcej...

Wybieramy Odkrycie Roku MPI 2016


Odkrycie Roku MPI Poland to konkurs organizowany przez  MPI Poland Chapter we współpracy z miesięcznikiem MICE Poland.

Celem konkursu jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy, dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu, zaistniały w polskiej branży spotkań. To nie tylko nagroda, ale przede wszystkim motywacja do dalszego rozwoju.więcej...

Zachowujmy się jak dżentelmeni - komentuje Sebastian Oprządek
Czy etycznym zachowaniem są próby zrekrutowania kluczowych pracowników konkurencyjnej agencji pracujących na tym samym kliencie? Mam wiele wątpliwości i takich zachowań nie pochwalam. A właściwie po zastanowieniu stwierdzam, że takie zachowanie jest po prostu nieetyczne. 
więcej...

Nowa rubryka w MICE Poland


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Czytelników, wprowadziliśmy rubrykę PRAWO, która ma na celu pomagać Wam w codziennej pracy i rozwiewać wszelkie wątpliwe kwestie związane z prawem. Do współpracy zaprosiliśmy pionierów z branży czyli Chałas i Wspólnicy Kancelaria Prawna.
więcej...

Agencja musi udowodnić swoje zaangażowanie


Nie wyobrażam sobie przekazania odpowiedzialności agencji i przyjścia „na gotowe”. Dla mnie zasadniczą kwestią jest współpraca na każdym kroku – od budowy scenariusza, założeń poprzez realizację - stwierdza Artur Konarski, Dyrektor Marketingu i Produktu Samochodów Osobowych w Mercedes-Benz Polska.  więcej...

Coraz krótsze terminy na realizację projektów eventowych


Wsłuchując się w głos branży, pochyliliśmy się nad bliskim Wam problemem. Mianowicie, coraz krótszymi terminami na realizację projektu. O komentarz poprosiliśmy czterech ekspertów - przedstawicieli agencji oraz zleceniodawców.

Ciekawi ich opinii?
Pełną treść sondy znajdziecie w lutowym wydaniu MICE Poland.

więcej...

Lutowy numer MICE Poland już w prenumeracie

Śpieszymy z informacją, że czeka na Was jeszcze ciepłe wydanie naszego miesięcznika! A w nim wysyp ciekawych informacji, dotyczących branży MICE. Ciekawi, co znajdziecie na łamach magazynu? Specjalnie dla Was prezentujemy spis treści. 
więcej...

Andrzej Mochoń - prezes Targów KielceW każdym numerze MICE Poland znajdziecie sylwetkę przedstawiciela naszej branży. Każda z tych postaci opowiada o swoich początkach oraz przebiegu kariery zawodowej. W styczniowym numerze mieliście okazję zapoznania się z Andrzejem Mochoniem, prezesem Targów Kielce. 
więcej...

TOURISM TRENDS AWARDS 2017. Walcz o prestiżowe wyróżnienie!
 


Innowacyjne, kreatywne i podążające za trendami turystycznymi? Zapewne takie rozwiązania w 2016 roku i Ty wprowadziłeś w swojej firmie. Pochwal się nimi i znajdź się w grupie wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu Tourism Trends Awards 2017. 
więcej...

< 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12   ...   57 >
 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter