Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE
Magdalena Doksa-Tverberg dyrektorką KBF

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wręczył Magdalenie Doksie-Tverberg nominację na stanowisko dyrektorki Krakowskiego Biura Festiwalowego. 

 
więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
Targi RemaDays przełożone na 23-25 marca 2022 roku


 
więcej...

więcej...

LUDZIE
Daria Rzadkiewicz odchodzi z SOIT
 

Daria Rzadkiewicz, pełniąca funkcję Head of Operations & PR w Stowarzyszeniu Organizatorów Incentive Travel odchodzi z SOIT. 


 

więcej...

STOWARZYSZENIA
Warszawa więcej wpłaci do Warszawskiej Organizacji Turystycznej
 
Miasto Warszawa zwiększy o 300 tys. zł swoją składkę do Warszawskiej Organizacji Turystycznej. Dzięki temu WOT będzie mógł zwolnić z opłaty innych członków dotkniętych skutkami pandemii.


 
więcej...

MICE POLAND
Krzysztof Gawrych komentuje
Czy to tylko ser i wino, czy już christmas party?
 
Przez lata, w grudniu z jednej strony cieszyliśmy się na dobry biznesowo miesiąc – liczba i charakter przedświątecznych spotkań dawały gwarancję wypełnienia miejsc eventowych, pracy na pełnych obrotach firm cateringowych czy technicznych, wreszcie kreacji agencji.


więcej...

więcej...

więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
MEET GALICIA 2021 – START JUŻ
16 GRUDNIA!
 
więcej...

STOWARZYSZENIA
Pomagaj potrzebującym z Elfami SBE
Redakcja MICE Poland objęła patronatem charytatywną akcję Stowarzyszenia Branży Eventowej ELFY SBE.

 
więcej...

WYDARZENIA
Forum Branży Eventowej 2022,
12 stycznia w EXPO XXI Warszawa
 
Misją Forum Branży Eventowej jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

 
więcej...

BIZNES
Pracodawco! Jak możesz zadbać o pracowników
 
Pakiety socjalne obejmujące różnorodne benefity oferowane pracownikom przez firmy to już obecnie swego rodzaju standard. Karnety sportowe, dodatkowa opieka medyczna i ubezpieczenie, to najczęstsze pracownicze profity. A gdyby wdrożyć coś więcej? Na przykład pakiet antynowotworowy, czyli zestaw realnych działań, które pracodawca może, a nawet powinien promować w firmie.

 
więcej...

BRANŻA
PHH z nagrodą „Ambasadora Turystyki” 
Polski Holding Hotelowy, został uhonorowany nagrodą „Ambasadora Turystyki” przyznawaną przez Instytut Biznesu. 

 
więcej...

BRANŻA
Olga Krzemińska-Zasadzka większościowym udziałowcem agencji Power
 
Ostatnie miesiące przyniosły istotne aktualizacje w działaniu warszawskiej agencji eventowej POWER sp. z o.o. Objęły one przekształcenia wewnętrzne, jaki i adaptacje w ofercie agencji wprowadzone na skutek pandemii COVID-19.

 
więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
Mazury na szlaku kultury
 
Firmowy event na wodzie z atrakcjami dla pracowników? Konferencja z pokazem filmowym na jeziorze? A może po prostu aktywnie chcesz spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi? To wszystko już wkrótce stanie się możliwe dzięki wspólnemu projektowi „M2 System” czterech przedsiębiorstw z Mazur, efektem którego będzie całkiem nowy jakościowo produkt turystyczny „Mazury na szlaku kultury”. W dodatku całoroczny!

 
więcej...

VENUE
Warszawski Hotel Polonia Palace ponownie otwarty 
Historyczny Hotel Polonia Palace po przerwie ponownie przyjmuje gości. Od 17 września można rezerwować pokoje i sale konferencyjne.

 
więcej...

REGIONY
Śląsk będzie miał regionalne convention bureau
Na początku września obradowała Śląska Rada Turystyki - ciało doradcze ukonstytuowane w ubiegłym roku przy marszałku woj. śląskiego.

 
więcej...

STOWARZYSZENIA
Nowi członkowie SOIT 
Do grona członków SOIT dołączyli Konrad Jan Wielgórski, CEO i Łukasz Klimczak, COO z agencji *Bespoke. 

 
więcej...

ZAPROSZENIE
Germany.Local.Culture. czyli zwiedzanie niemieckich lokalnych perełek
Odpoczynek poza utartymi szlakami? Oczywiście, ale gdzie? W Niemczech! Niemiecka Centrala Turystyki (DZT) zachęca nie tylko do zwiedzania znanych i lubianych miejsc, ale także do odkrywania turystycznych perełek zlokalizowanych na peryferiach ośrodków miejskich.


więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
Lufthansa City Center w Polsce korzysta z oferty hoteli Amadeus Value Hotels
Amadeus i Lufthansa City Center w Polsce rozszerzyły swoją wieloletnią współpracę, podpisując umowę w zakresie sprzedaży Amadeus Value Hotels, dzięki której klienci Lufthansa City Center będą mieli dostęp do najlepszych stawek dla prawie 500.000 hoteli na całym świecie.

 
więcej...

< 3 4 5 6 7 9 10 11 12 13   ...   84 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter