Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


patronat
Forum Branży Eventowej - zarejestruj się już dziś
 
Już 23 stycznia 2019 największe coroczne spotkanie ludzi związanych z event marketingiem.


więcej...

promocja
Łódź - kierunek turystyki biznesowej

więcej...

...
...
więcej...

W biznesie najważniejsi są ludzie

Rozmowa z Rafałem Krawczukiem, managing directorem w Plej sp. z o.o.


więcej...

więcej...

patronat
Nowoczesne technologie w hotelach i gastronomii - zgłoś udział w konferencji

Trudno byłoby egzystować dzisiaj bez komputerów czy innych urządzeń elektronicznych. Ludzi zastępują roboty a niektórzy nie wyobrażają sobie życia codziennego bez korzystania z telefonów komórkowych. Nowoczesne technologie zaczęły egzystować też w branży restauratorskiej czy też gastronomicznej. Elektroniczna odprawa czy też check-in w hotelu nie jest już niczym dziwnym. Branża ta rozwija się bardzo prężnie i z dnia na dzień otwierają się nowe hotele oraz restauracje, próbując prześcignać się we wdrażaniu nowych zastosowań.


 
więcej...

promocja
RemaDays Warsaw 2019 – targi godne jubileuszu

Miniona edycja targów RemaDays zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz piętnasty. W jubileuszowym jej wydaniu organizator przygotował szereg udogodnień i nowych rozwiązań. Jednym z nich będzie debiut nowego sektora, dedykowanego specjalnie branży odzieżowej i tekstylnej. Do Ptak Warsaw EXPO zapraszamy w dniach od 13 do 15 lutego 2019 roku.
 


więcej...

patronat
Digital Stage Europe – nowe wydarzenie dla branży techniki scenicznej w Polsce

W kalendarzu kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego zadebiutuje nowa wystawa Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT. Pierwsza edycja już od 7 do 9 marca 2019 w Targach Kielce. 

 

więcej...

Na koniec świata z polskimi organizatorami wyjazdów

Rynek incentive w naszym kraju doświadcza w ostatnich latach bardzo gwałtownego wzrostu, czego dowodem jest m.in. zwiększające się zainteresowanie branżowymi targami takimi jak Meet The Bidder. 


więcej...

Event jest najlepszym sposobem komunikacji

Najważniejsze jest lojalizowanie partnerów, sprawianie, aby czuli się wyjątkowo zaopiekowani i docenieni – mówi o eventach dla partnerów biznesowych Marek Maciak, Strategic Account Manager w Xerox Polska.


więcej...

Kampania “ibis. tu mieszka muzyka” z prestiżową nagrodą

W kategorii „Most innovative campaign in approach and tools” tegorocznej edycji  konkursu Eventiada IPRA GWA 2018 Grand Prix i złoto trafiły do Grupy Hotelowej Orbis oraz agencji TheProduction, Public Dialog i VMLwspółpracujących przy kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”. 

 

więcej...

promocja
Tourism Trends Awards - walcz o prestiżowe wyróżnienie!

Innowacyjność, skuteczność i pomysłowość przy pracy dla turystyki – jeśli tymi słowami możesz opisać swoją pracę, to konkurs Tourism Trends Awards jest właśnie dla Ciebie! Kolejny finał konkursu odbędzie się 29 marca 2019 roku, ale już teraz możesz zgłosić swój udział. W tej edycji czekają na Ciebie nowe kategorie.

 
 
więcej...

Chcesz pracować jako eventowiec – musisz znać się na wszystkim

Pierwsze próby pracy przy planowaniu i realizacji imprez, takich jak np. szkolny bal walentynkowy czy studenckie juwenalia, uwieńczone sukcesem i przynoszące wiele satysfakcji, sprawiają, że młodzi ludzie, zastanawiający się nad swoją przyszłością zawodową, rozważają rozpoczęcie kariery w zawodzie event managera. 


więcej...

patronat
Zapraszamy na VII edycję Elfów - w tym roku wspieramy podopiecznych z Fundacji Przyszłość dla Dzieci

Dzieci są różne. Ciekawskie, rozbiegane, pełne energii. Są i takie, które wymagają leczenia i rehabilitacji. Takimi właśnie opiekuje się Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”. Od 2002 roku finansują badania, zabiegi, operacje, leki, przejazdy i pobyty w placówkach leczniczych 350 swoim małym podopiecznym. Pomagają, bo chcą, by każde dziecko mogło śmiało spojrzeć w przyszłość. Kuba dzięki wsparciu mógł zrobić swój pierwszy krok w życiu. Tomek mógł po raz pierwszy usłyszeć głos rodziców, a Martyna jak zdrowe dzieci pójść do szkoły. Kolejne dzieci czekają na swoją szansę.

więcej...

Technologia może nas wspierać, a nie zastępować

Ludzie nigdy nie przestaną się spotykać, tego nie zmieni żadna technologia - twierdzi Stephan Jung, ekspert w zakresie trendów i innowacji, w odpowiedzi na pytanie o przyszłość eventów.

 

więcej...

Targi IBTM World z nowym dyrektorem
 
David Thompson został nowym dyrektorem targów IBTM World. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia, która odbędzie się w Barcelonie pod koniec listopada, Thompson będzie odpowiedzialny za organizację i przebieg całej imprezy.


więcej...

patronat
Już niebawem kolejna edycja Meet the Bidder

Zapraszamy na kolejną edycję Meet the Bidder Grand Edition, która odbędzie się w hotelu Novotel Warszawa Centrum 21 listopada 2018. Będzie ponad 90 wystawców z pięciu kontynentów! Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

 

więcej...

promocja
Forum Branży Eventowej 2019

Sprzedaż eventów przez emocje. Negocjacyjne tricki dla event menedżerów. Sekrety budowania wizerunku marki w branży eventowej. Projektowanie elementów strategicznych i rozwojowych na imprezach. Jak na nowo wzbudzić w sobie radość z pracy, lepiej zarządzać sobą i uniknąć wypalenia zawodowego. 


 

więcej...

Meetings Week Poland 2019: nowa formuła, nowa lokalizacja, niezmienne cele
Najbliższy Tydzień w ramach edukacyjno-promocyjnego cyklu będzie miał nową, udoskonaloną strukturę.

.

 
więcej...

promocja
Jak zorganizować spotkanie, które zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom?

Okres świąteczny to często czas podsumowań, nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. To czas, w którym organizujemy spotkania pracownicze czy z partnerami biznesowymi, aby podziękować za rok pełen pracy i wspólne sukcesy.


więcej...

< 4 5 6 7 8 10 11 12 13 14   ...   65 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter