Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


NOWE WYDANIE
PCO w stronę specjalizacji i zielonych spotkań
 
Projektowanie doświadczeń, symbioza między wydarzeniami on-line i fizycznymi, nowe rodzaje spotkań oraz nastawienie na zrównoważony rozwój – to tylko niektóre z wyzwań przed którymi stoją PCO w XXI wieku - pisze Anna Górska w najnowszym wydaniu MICE Poland.

 
więcej...

EDUKACJA
Nowe technologie i cyfryzacja w sektorze MICE – kurs Akademii SKKP online
Na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online dostępny jest kurs pt. „Nowe technologie i cyfryzacja w sektorze MICE”, prowadzony przez Krzysztofa Paradowskiego, Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu Concept Music Art.

 
więcej...

REALIZACJA
NU Horizons dla L’Oreal Professionnel

Wiosenny pokaz LOOK&LEARN French Blond, organizowany przez agencję Nu Horizons na zlecenie L’Oreal Professionnel, odbył się w formule online, w studio Digital Knowledge Village w Warszawie.

 

więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
Teneryfa to nie tylko kierunek turystyczny
 

Z Diego  Fernándezem Rodríguezem z Tenerife Convention Bureau rozmawiamy o tym, dlaczego meeting planerzy powinni wziąć pod uwagę Teneryfę przy organizowaniu kolejnego wydarzenia. 

 

więcej...

DESTYNACJE 
Webinar 07.07.2021, środa godz. 10:00Frankfurt nad Menem

Drodzy Agenci, zapraszamy do udziału w webinarze i poznania oferty Frankfurtu nad Menem. Wielu z Waszych klientów przesiada się we Frankfurcie i chętnie wykorzystałoby tę okazję na zobaczenie ciekawego miasta. A może planują wyjazd city break lub rejs po Menie?

 

więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
MEET TENERYFA 2021 – ZAREZERWUJ SWÓJ CZAS JUŻ DZIŚ! 
 
14 i 15 Lipca 2021 r. odbędą się pierwsze branżowe spotkania on-line z hiszpańskim sektorem turystycznym organizowane przez Radę Turystyki Teneryfy (Turismo de Tenerife) we współpracy z Biurem Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce  (Turespaña).


 
więcej...

EDUKACJA
Warszawskie convention bureau edukuje Ambasadorów Kongresów

W ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej zagadnień kongresowych w kontekście Covid-19, 10 czerwca 2021 zorganizowano webinar „Przyszłość organizacji kongresów – FAKTY i MITY”.

więcej...

MICE POLAND CZERWIEC 2021
Dostaliśmy od losu szansę, nie możemy jej zmarnować
Podróże motywacyjne zmieniają się z wielu powodów, a zmiany te zaczęły się jeszcze przed pandemią. Koronawirus był akceleratorem i tylko je przyspieszył. Więcej na ten temat czytaj w czerwcowym wydaniu.

więcej...

NAGRODY
Znamy nagrodzonych statuetkami MP Power Awards

W dziewiątej edycji MP Power Awards® jury tradycyjnie nagrodziło najlepsze eventy, obiekty, produkty, wyróżniło osobistości branży, przyznało nagrody specjalne oraz wyłoniło najlepsze agencje eventowe.

Ewa Witak

więcej...

SKKP
Charakterystyka zawodu event managera – kurs SKKP

Akademia SKKP udostępniła kolejny kurs. Szkolenie pt. „Charakterystyka zawodu event managera i nowe perspektywy post COVID-19. Rynek pracy w branży MICE”, prowadzone jest przez Annę Nowakowską.


więcej...

EDUKACJA
Program mentorski SITE dla młodych liderów

Stowarzyszenie SITE Poland uruchomiło program mentorski dla uczestników projektu Young Leaders. Głównym celem programu jest wsparcie rozwoju uczestników programu.

więcej...

OBOSTRZENIA
Rząd zmienia limit osób na wydarzeniach

Od 6 czerwca można już organizować targi, konferencje i eventy. Przedstawiciele rządu podali, że zwiększają limit uczestników tych wydarzeń.

więcej...

SBE
MICE Poland patronem medialnym Event Biznes Plener
Podczas najbliższej konferencji Stowarzyszenia Branży Eventowej, której patronem jest MICE Poland, SBE chce wypracować dokument opisujący model Eventu 2.0.


więcej...

WYDARZENIA
SITE Poland zaprasza na Malediwy

Stowarzyszenie SITE Poland organizuje kolejne spotkanie z cyklu „SITE Market”, w ramach którego prezentowane będą hotele położone na Malediwach.

więcej...

HOTELARSTWO
IGHP prezentuje nowy pomysł na wsparcie branży hotelarskiej

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego rusza z projektem HotelYou, który ma pomóc w odbudowie branży hotelarskiej oraz wesprzeć sprzedaż bezpośrednią.

więcej...

BADANIA
Raport „Digital Event”, czyli wydarzenia online z perspektywy klienta

„Digital Event” to raport o wydarzeniach i spotkaniach online odbywających się w 2020 i 2021 roku. Stworzono go na podstawie badania przeprowadzonego wśród firm i instytucji wykorzystujących event marketing.

więcej...

OBOSTRZENIA
Branża MICE niezadowolna ze sposobu luzowania restrykcji

W środę 2 czerwca 2021 r. Ministerstwo Zdrowia zdecydowało się na poluzowanie obostrzeń, które objęło sektor spotkań i wydarzeń. Targi, konferencje i wystawy od 6 czerwca mogą się odbywać z limitem 1 os. na 15m².


więcej...

KURSY
„Wydarzenia wirtualne i hybrydowe” - kurs Akademii SKKP 

Kolejny kurs dotyczy realizacji spotkań online hybrydowych. Uczestnicy zapoznają się z różnymi aspektami organizacji takiego wydarzenia. Kurs prowadzi Krzysztof Paradowski z Concept Music Art Sp. z o.o.


więcej...

WYDARZENIA

Hotel Westin świętuje Światowy Dzień Biegania. Przyłącz się

W związku ze Światowym Dniem Biegania, który w tym roku wypada 2 czerwca, The Westin Warsaw zorganizuje poranny bieg dla wszystkich chętnych.

więcej...

STOWARZYSZENIA

SBE ogłasza konkurs na najlepszą konferencję hybrydową

Stowarzyszenie Branży Eventowej wspólnie z Grupą Impel organizują konkurs dla agencji eventowych. Do wygrania są nagrody pieniężne i członkostwo w SBE.

więcej...

< 4 5 6 7 8 10 11 12 13 14   ...   84 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter