Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


BRANŻA
Follow Vision na pomoc
rodzicom małych dzieci

Agencja interaktywna Follow Vision należąca do Grupy Komunikacja+ ma ciekawą propozycję. Dla wszystkich rodziców szukających pomysłów na kreatywne spędzanie wolnego czasu z najmłodszymi, publikuje na stronie internetowej specjalnie zaprojektowane kolorowanki i wycinanki.


więcej...

BRANŻA
Małgorzata Mikulik i jej agencja
Eventage pomagają lekarzom

Dzięki prywatnemu zaangażowaniu Małgorzaty Mikulik i biznesowemu zaangażowaniu IKEA, Agencji Eventage oraz wsparciu Fundacja Ronalda McDonalda, w nowo otwieranym oddziale zakaźnym COVID-19, Centralnego Szpitala Klinicznego UCK WUM wyposażone zostaną pomieszczenia socjalne dla lekarzy i personelu medycznego. Nowy odział zakaźny Centralnego Szpitala Kliniczny UCK WUM przy ul. Banacha 1A  przyjmuje pacjentów z COVID-19 od ponad 2 tygodni.

więcej...

BRANŻA
Lekarze i zespoły karetek
w hotelu Jordan Group
Jeden z hoteli należących do Jordan Group od początku kwietnia współpracuje z Marszałkowskim Urzędem Wojewódzkim oraz z Narodowym Funduszem Zdrowia oferując miejsca parkingowe karetkom i pokoje hotelowe na wypoczynek krakowskim medykom. więcej...

BRANŻA
Millenium Events
dofinansuje szpital w Łań
cucie

Forma Millenium Events zbudowałaTor slot Car o wymiarach 2 x 5 metrów. 22 maja w Galerii Rzeszów odbędzie się event w którym  Tor zadebiutuje. 100% kwoty zebranej  zostanie przekazana do Szpitalaw  Łańcucie który jest szpitalem przeznaczonym do leczenia zakażonych COVID-19.


więcej...

HOTELE
Protokół Bezpieczeństwa 
Radisson Hotel Group oraz SGS

Radisson Hotel Group ogłasza Protokół Bezpieczeństwa czyli procedury związane z zasadami czystości i dezynfekcji. Globalnym partnerem Radisson Hotel Group  jest firma SGS - światowy leader w zakresie inspekcji, weryfikacji oraz certyfikacji.  

więcej...

BRANŻA
Amar produkuje przyłbice
i szyje maseczki
Firma Amar Produkcja Urządzeń Rekreacyjnych w czasie epidemi zmieniła profil produkcji na przyłbice i maseczki.


więcej...

BRANŻA
Belvedere Catering by Design
ze wsparciem dla służby zdrowia

Belvedere Catering by Design, Polpharma S.A. i Herbapol Lublin uruchomiły projekt „Wsparcie dla Służby Zdrowia”. Polegaj on na codziennym dostarczaniu posiłków tym, którzy walczą o nasze zdrowie i życie na pierwszej linii frontu czyli personelowi medycznemu.


więcej...

AKTUALNOŚCI
SBE zaprasza na specjalny
wideo czat 6 maja o 17.00
Stowarzyszenie Branży Eventowerj organizuje 6 maja na Platformie Doradztwa Branżowego czat na temat wpływu branży eventowej na gospodarkę Polski. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00. 

więcej...

Czas próby
Pandemia koronowirusa SARS-CoV-2 wywróciła świat do góry nogami. W ciągu zaledwie kilku dni rzeczywistość, którą znaliśmy, zniknęła. Kryzys dotknął cały świat. Z ogromną siłą uderzył w większość sektorów gospodarki, nie oszczędzając branży spotkań. W tym niepewnym czasie, słowo solidarność, nabrało nowego znaczenia, a zaufanie stało się najważniejszą wartością. 

więcej...

AKTUALNOŚCI
MPI Poland Chapter zaprasza
4 maja o 17.00 na webinar
4 maja 2020 roku o godzinie 17:00 odbędzie się bezpłatny webinar "QUICK WINS – szukanie przewag strategicznych w świecie, który się zatrzymał", dedykowany profesjonalistom branży MICE. Organizatorem jest MPI Poland Chapter. Spotkanie poprowadzi Michał Dziekoński. 


więcej...

BRANŻA
ICON drukuje z pleksi
ekrany dla szpitali

Drukarnia Icon S.A. uruchomiła produkcję plexi jako ekranów zabezpieczających, stojaków i kasetonów z dozownikami do dezynfekcji, drukujemy również naklejki ostrzegawcze. 


więcej...

BRANŻA
Villa Foksal przygotowuje
posiłki na wynos
Nawet w czasie pandemii chcemy jeść smacznie i zdrowo, Reatauracja Villa Foksal przygotowuje półprodukty na wynos, z których można przygotować posiłki w domu. 

więcej...

BRANŻA
Agencja Creative Group stworzyła
Mobilne Centra Profilaktyki Zdrowia
Agencja Creative Group włączyła się w walkę z koronawirusem. Uruchomiła między innymi SoundDome czyli mobilne centrum profilaktyki zdrowia. Zorganizowała również cykl koncertów charytatywnych na etnicznych instrumentach w częstotliwości 432 Hz.


więcej...

BRANŻA
Agencja Mosaic - cyrkowe atrakcje
zabawia dzieci w czasie epidemii
Dzieci się nudzą w czasie epidemii. Aby je zabawić i dać trochę oddechu rodzicom Agencja eventowa Mosaic - cyrkowe atrakcje przygotowuje i zamieszcza w sieci filmy dla najmłodszych.więcej...

BRANŻA
Grupa Fabricum uczy
dzieci w czasie epidemii
Grupa Fabricum to firma eventowa, która ma siedzibę w centrum Manufaktura w Łodzi. Opiekuje się również wystawą Muzeum Fabryki. W czasie pandemii Grupa Fabricum publikuje materiały na kanale Muzeum Fabryki na YouTube, żeby uczynić ofertę placówki dostępniejszą mimo zamknięcia. 

więcej...

BRANŻA
Firma Shootit  wykonała za darmo
sesję fotograficzną przyłbic
W dobie pandemii liczy się każda inicjatywa, która pomaga nam z nią walczyć. Firma Shootit zajmująca się na codzień fotografią eventową wykonała za darmo sesje produktową przyłbic dla producenta Hamerland z pod Rzeszowa. 

więcej...

BRANŻA
Firma Gastro Magic Service
dowozi jedzenie do szpitali
Gdy nie można zajmować się tym, co robi się na codzień, bo szaleje epidemia, zawsze można zrobić coś pożytecznego. Na przykład wspomóc tych, którzy są na pierwszej linii walki z koronawirusem. 


więcej...

BRANŻA
Agencja Kreativa świadczy
usługi dezynfekcji promieniami UV-C
Podczas pandemii koronawirsua ograniczenia nałożone przez rząd uniemożliwiają normalną działalność agencjom eventowym. To nie oznacza jednak totalnego bezruchu w branży. Agencja Kreativa zajęła się na przykład świadczeniem usług dezynfekcji poprzez naświetlanie promieniami UV-C. 

więcej...

AKTUALNOŚCI
Platforma Doradztwa Branżowego SBE
zaprasza 28 kwietnia na wideo czat
Platforma Doradztwa Branżowego Stowarzyszenia Branży Eventowej zaprasza 28 kwietnia 2020 roku o godzinie 17:00 na kolejny cykliczny wideo czat. Tym razem tematem będą: "Dobre Praktyki w branży eventowej w trakcie pandemii i po jej zakończeniu".

więcej...

AKTUALNOŚCI
Hotel Mazurkas prowadzi
akcję #biznesisztukaMCC

Muzeum Getty w Los Angeles, Muzeum Narodowe w Warszawie, Rijksmuseum w Amsterdamie zapraszają swoich fanów w mediach społecznościowych do publikowania zdjęć przedstawiających ich ulubione dzieła sztuki w scenerii swojego miejsca zamieszkania.  Do akcji włączył się Hotel Mazurkas.

więcej...

< 4 5 6 7 8 10 11 12 13 14   ...   73 >
 
.

»Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter