Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PRZETARGI
Polski Cukier S.A. do 6 marca 
szuka firmy eventowej
Krajowa Spółka Cukrowa SA.z Torunia opublikowała ogłoszenie o możliwości do składania ofert w trybie negocjacji nieograniczonych na organizację corocznej imprezy plenerowej pod nazwą "Centralny Dzień Pola", która odbędzie się 25 czerwca 2020 roku.

więcej...

PATRONAT
Zakończyło się święto reklamy i druku – podsumowanie 16. edycji targów RemaDays Warsaw 2020

14 lutego zakończyła się 16. edycja jednej z największych imprez wystawienniczych, która na 3 dni skupiła ok. 21 000 zwiedzających. W ocenie organizatora, wystawców, jak i przybyłych gości targi można uznać za udane, szczególnie uwzględniając udział ok. 3500 zwiedzających z zagranicy z 52 krajów.

 

więcej...

AKTUALNOŚCI
Targi MWC w Barcelonie odwołane.

Co z ITB W Berlinie?
Organizator jednych z największych na świecie targów poświęconych mobilnym technologiom Mobile World Congress Barcelona 2000 (MWC) poinformował, że tegoroczna edycja, która była zaplanowana na 24-27 lutego, została właśnie odwołana. Powodem odwołania były obawy przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. 

więcej...

ŚWIAT
Do Turcji bez wiz od 2 marca
Turcja jest jednym z popularniejszych wyjazdów incentive organizowanych dla polskich klientów. Do do tej pory turyści wyjeżdżający do tego kraju musieli występować o wizę. Procedura była prosta, można było ją przeprowadzić przez internet. Jednak otrzymanie tureckiej wizy wiązało się z dodatkowymi kosztami.

 
więcej...

NOWOŚĆ
Eventy w parku wodnym pod Warszawą
20 lutego pierwsi goście odwiedzą Suntago Wodny Świat. Jest to największy park wodny w Europie Środkowo-Wschodniej i drugi co do wielkości w Europie po mieszczącym się pod Berlinem Tropical Islands. Docelowo zma zająć 80 hektarów. Całość ma być gotowa za około 6-8 lat. Oprócz parku wodnego będzie tutaj centrum konferencyjne oraz dwa hotele - cztero- i pięciogwiazdkowy.

więcej...

RYNEK
Ruszył przetarg na organizację
Pikniku Naukowego CNK
Centrum Nauki Kopernik szuka agencji do realizacji dwóch kampanii reklamowych. Jedna z nich będzie kampanią wizerunkową Centrum Nauki Kopernik, druga ma dotyczyć organizacji oraz promocji corocznego Pikniku Naukowego. CNK ogłosiło przetarg i wybierze jedną agencję do obydwu kampanii lub dwie oddzielne agencje.


więcej...

RYNEK

Znamy organizatorów eventów
dla PKP Intercity
W połowie lutego rozstrzygnięty został przetarg na organizacje wydarzeń dla PKP Intercity w roku 2020. Wybrano trzy agencje spośród dziewięciu, które zdecydowały się przedstawić swoje oferty. Do ich zadań należeć będzie m.in. kompleksowa obsługa zaplanowanych przez spółkę eventów, w tym wsparcie przy budowaniu i realizacji zaproponowanej koncepcji kreatywnej oraz identyfikacji wizualnej wydarzeń.


więcej...

NOWOŚĆ
Czytaj w lutowym MICE Poland:
Wykorzystujmy ciemną stronę!

Ukryta społeczność́ to forma ruchu przypisanego do niewłaściwego kanału. Firma marketingowa RhythmOne twierdzi, że nawet ponad 80 proc. wszystkich akcji w sieci stanowią te „ciemne”. Co oznacza, że opieramy swoje środki reklamowe tylko na 20 proc. tego, co się faktycznie dzieje. Dlatego musimy przejść na tzw. „ciemną stronę. 


więcej...

ŚWIAT
Agencja DISTINCTIVE ASSETS
odpowiedzialna za Oscary 2020

Gala Oscary, która odbyła się 9 lutego 2020 roku w Dolby Theatre  Hollywood przyciągnęła przed telewizory miliony widzów na całym świecie. Za jej organizację tradycyjnie już odpowiedzialna była agencja  DISTINCTIVE ASSETS z Nowego Jorku, specjalizująca się w organizowaniu luksusowych eventów.


więcej...

AKTUALNOŚCI
Zamieszanie wokół
Orlen Warsaw Marathon 2020

Tegoroczny Warsaw Orlen Marathon był zaplanowany na 19 kwietnia 2020 roku. Aby zorganizować bieg, w którym startuje co roku kilkanaście tysięcy osób, należy rozpocząć pracę już w grudniu roku poprzedniego. Ale firmy, które brały udział w konkursie ogłoszonym w roku 2019, nie doczekały się jego rostrzygnięcia. 

więcej...

WYDARZENIE
Polskie agencje nominowane w konkursie
Eventex 2020!

Znamy finalistów tegorocznej, dziesiątej już edycji nagrody Eventex 2020. Jest to jeden z największych konkursów dla firm z branży MICE. Jury jak co roku przyzna nagrody w 125 kategoriach. Rywalizacja toczy się między innymi w kategoriach: sztuka, rozrywka, doświadczenia marki - typ, doświadczenia marki - branża, konferencje i spotkania, imprezy firmowe, wydarzenia - region, agencja, technologia, dostawca, destynacja, venue oraz osobowości branży.


więcej...

SONDA
Zmienność w biznesie i niepokój

Słowo które nam będzie towarzyszyć w 2020 r. to według mnie NIEPEWNOŚĆ. Nasza branża jest uzależniona od wielu czynników: geopolityki, ekonomii, warunków zdrowotnych  pogody, a nawet mody- ocenia zapytana przez redakcję MICE Poland Grażyna Grot-Duziak. Czytaj w najnowszym numerze gazety.

 
więcej...

LUDZIE
Jakub Ćwikliński udziałowcem i członkiem zarządu agencji EL Padre

Jakub Ćwikliński od lutego 2020 roku dołączył do zarządu age
ncji El Padre. Objął stanowisko wiceprezesa i otrzymał pakiet udziałów spółki. W agencji pracuje od 6 lat. Zaczynał od stanowiska event managera, z którego awansował na senior event managera, a następnie na event directora. 
 
więcej...

PATRONAT 
Poznaj wystawców
RemaDays Warsaw 2020

Już teraz dostępna jest lista wystawców, których liczba systematycznie wzrasta. Organizator oferuje także możliwość umawiania spotkań z wystawcami dzięki czemu zaplanujecie Państwo rozmowy handlowe podczas targów.

więcej...

WYDARZENIE
Zbliża się kolejna edycja Baltic-Nordic Event Forum
Baltic Event Industry Club od kilku lat zrzesza agencje eventowej z regionu Morza Bałtyckiego. Do zespołu należą członkowie z 8 krajów UE graniczących z Morzem Bałtyckim: Szwecja, Dania, Estonia, Finlandia, Niemcy, Łotwa, Litwa i Polska. Współpraca tych krajów obejmuje również  budowanie relacji z Rosją i Norwegią. 

 
więcej...

Prawnik radzi. Zaostrzona odpowiedzialność organizatora imprezy masowej
 
Najważniejszym zadaniem organizatora przy tworzeniu imprezy o charakterze masowym jest zapewnienie zebranej pod sceną publiczności nie tylko niezapomnianych wrażeń, ale i bezpieczeństwa. Przypomina Joanna Skrzeczkowswka, radca prawny. więcej...

PATRONAT

RemaDays Warsaw 2020 – See NEW na targach pełnych pomysłów
Jubileuszowa edycja targów RemaDays Warsaw zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz szesnasty. Do Ptak Warsaw EXPO zapraszamy w dniach od 12 do 14 lutego 2020 roku. 

 
więcej...

TravelReps nagrodziło biura podróży
 
16 stycznia 2020 zostały wręczone po raz szósty  nagrody dla biur podróży najbardziej aktywnych  we współpracy z partnerami TravelReps.

 
więcej...

Jak tworzyć wydarzenia, które ludzie kochają

Produkty lub usługi, które budzą szacunek i zaangażowanie, kreują coś więcej niż markę jako dobro konsumpcyjne, dlatego w tworzeniu pomysłów oraz produkcji eventów bazujmy na założeniach filozofii Lovemarks- radzi w najnowszym wydaniu MICE Poland Jakub Pawlak, partner zarządzający HOLO.więcej...

Grupa MTP zmienia zarząd ?
 

Rada Nadzorcza Międzynarodowych Targów Poznańskich ogłosiła konkurs na na nowych członków zarządu spółki. Kandydaci mogą się zgłaszać do końca stycznia. 


 

więcej...

< 1 3 4 5 6 7   ...   63 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Marta Kicler
Business Development Director – Mazurkas DMC Poland

Z turystyką związałam się bardzo szybko. Tuż po maturze zdecydowałam się na studia licencjackie na kierunku Zarządzenie w Turystyce i Hotelarstwie, a potem kontynuowałam naukę na studiach magisterskich na specjalizacji Zarządzania w Turystyce na Wydziale Zarządzania UW. Od pierwszych lat studiów miałam praktyki zarówno w biurze podróży jak i gastronomii. W trakcie studiów także podjęłam już na stałe współpracę z firmą Mazurkas Travel, w której moja przygoda trwa już 13 rok.

Newsletter

»

Zamów newsletter