Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


SBE
Stowarzyszenie przyznało tytuły Członka Honorowego byłym członkom zarządów

Stowarzyszenie Branży Eventowej rozpoczęło swoją działalność na polskim rynku ponad 11 lat temu. 10 lecie organizacji miało być hucznie celebrowane w ubiegłym roku, ale sytuacja pandemii Covid-19  przyćmiła cały urok tak wyjątkowej rocznicy. 

 

więcej...

KORONAKRYZYS
Apel stowarzyszeńi firm do ministerstwa o pilne odmrożenie branży MICE
W obliczu braku informacji o dalszym znoszeniu restrykcji dla branży spotkań i powiązanych z nią sektorów hotelarskich i gastronomicznych, a także z powodu braku harmonogramu planowanych odmrożeń przedstawiciele branży wystosowali pismo do Ministra Guta-Mostowego z apelem o pilne, warunkowe zniesienie lockdownu dla branży MICE.

 
więcej...

TRANSPORT
ECTAA dalej walczy o zwroty za niewykorzystane bilety lotnicze
ECTAA i organizacja eu travel tech od początku kryzysu apelują do linii lotniczych, by zwróciły pieniądze za bilety niewykorzystane z powodu pandemii. Dotyczy to zarówno transakcji B2B, jak i B2C.

 
więcej...

PRAWO
MSZ będzie wydawać wizy
9 lutego weszły w życie zmiany w ustawie o cudzoziemcach, które umożliwią utworzenie w strukturach Ministerstwa Spraw Zagranicznych wydziału zajmującego się rozpatrywaniem wniosków wizowych i wydawaniem wiz obcokrajowcom.  więcej...

MARKETING
Poland Destination – nowe źródło informacji o incentive w Polsce
Polska Organizacja Turystyczna – Poland Convention Bureau we współpracy ze Stowarzyszeniem SITE Poland uruchomiła nowe narzędzie dedykowane promocji Polski.

 
więcej...

MICE POLAND
Sebastian Oprządek komentuje
Nowa rzeczywistość A.D. 2021
Oficjalnie pierwszy przypadek zachorowania na COVID-19 miał miejsce 4 marca 2020 roku. Od tego czasu z mniejszym lub większym natężeniem zmagamy się z pandemią, która zmieniła branżę MICE.


 
więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
Obiekty noclegowe Pieniny Spa Resort w Szczawnicy otwarte
 
Od 4 lutego obiekty noclegowe Pieniny SPA Resort w Szczawnicy otwierają swoje progi dla Gości. Modrzewie Park Hotel & SPA*****, Hotel Nawigator*** i Willa Marta udostępniają możliwości noclegowe dla pacjentów pobliskiego Uzdrowiska Szczawnica.

 
więcej...

ANALIZA
Przemysł spotkań w Łodzi w latach 2017-2020 - wpływ pandemii na wielkość i rodzaj wydarzeń
Łódź Convention Bureau opublikowało dane statystyczne o łódzkim rynku spotkań. Biuro zbiera statystyki zgodnie z międzynarodowymi standardami przyjętymi m.in. przez International Congress and Convention Association, którego ŁCB i Łódź są członkiem.

 
więcej...

WYPEŁNIJ ANKIETĘ
Rok z pandemią w przemyśle spotkań i wydarzeń
Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń zaprasza wszystkie firmy działające w przemyśle spotkań i wydarzeń do badania, którego celem będzie realna ocena skuteczności narzędzi pomocowych.

 
więcej...

TARGI
Targi Packaging Innovations łączą się z FestiwalemMarketingu.pl & FestiwalemDruku.pl
Targi w Krakowie – jeden z największych organizatorów targów w Polsce oraz OOH magazine – organizator FestiwalMarketingu.pl, największych targów branży reklamowo-poligraficznej zorganizowanych w II połowie 2020 roku, łączą siły, aby wspólnie przygotować największe w Polsce wydarzenie dla działów sprzedaży i marketingu.


 
więcej...

PROMOCJA
Online nie musi Nas ograniczać!!!
 

więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
To jest czas edukacji w zakresie eventów online – Konferencja Spark of Change 2021

Rozmowa z Michałem Michałowskim – Wiceprezesem Zarządu agencji eventowej KDK Events oraz CEO of OES. Praktykiem i pasjonatem biznesu.

 

więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
Spark of Change 2021 − międzynarodowe wydarzenie online dla branży eventowej
27 stycznia 2021 roku odbędzie się międzynarodowa konferencja online Spark of Change, która dedykowana jest przedstawicielom branży eventowej oraz wszystkim osobom, które w najbliższym roku planują zorganizować wirtualne wydarzenie.

 
więcej...

EDUKACJA
Zarządzanie Wydarzeniami. SKKP partnerem nowego kierunku studiów

Wydział Zarządzania w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni wprowadza do swojej oferty nowy kierunek studiów podyplomowych „Zarządzanie Wydarzeniami”. Rekrutacja już się rozpoczęła.

 

więcej...

Przedsiębiorcy zrzeszeni w WOT zwolnieni ze składek na 2021 rok
2020 był bez wątpienia najtrudniejszym rokiem w historii polskiej turystyki, szczególnie dla podmiotów działających w obszarze tzw. turystyki miejskiej oraz branży MICE. 

 
więcej...

...
więcej...

Nowy hotel grupy Leonardo zostanie otwarty w Warszawie w styczniu
Pierwszy w Polsce NYX Hotel – NYX Hotel Warsaw, lifestylowa marka grupy Leonardo, zostanie otwarty w Warszawie 18 stycznia 2021 roku. Obiekt znajduje się na terenie inwestycji Varso Place, w sąsiedztwie wieżowca Varso Tower przy ulicy Chmielnej. 

więcej...

FINANSE
PLL LOT ze wsparciem finansowym rządu
Komisja Europejska zatwierdziła wniosek Polski o przyznanie pomocy finansowej dla PLL LOT w kwocie 650 mln euro (około 2,9 mld zł). Ma to być wsparcie z budżetu państwa, które umożliwi polskiemu przewoźnikowi przetrwanie kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa. 

więcej...

STOWARZYSZENIA
Kancelaria Çoban Legal dołącza do SBE
Do Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyła Kancelaria Adwokacka Çoban Legal. Jej właścicielka - mecenas Anna Çoban jest warszawską adwokatką, specjalizującą się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców przede wszystkim z branży eventowej oraz targowej. 

więcej...
.
więcej...

< 1 3 4 5 6 7   ...   73 >
 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter