Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


NOWY NUMER
Czytaj w najnowszym MICE Poland: Świat zachorował. Bądźmy gotowi na kryzys i bankructwa

O tym, jak firmy MICE mogą przetrwać nadchodzący kryzys i wyciągnąć z niego naukę na przyszłość oraz czego przedsiębiorcy mogą się spodziewać w najbliższych miesiącach i latach rozmawiamy z Witoldem M. Orłowskim, profesorem nauk ekonomicznych, wykładowcą Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Akademii Vistula w Warszawie, głównym doradcą ekonomicznym PwC Polska.

więcej...

PRZETARGI
Ogłoszony został przetarg na organizację gali Konkursu Polski Produkt Przyszłości
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła przetarg dla agencji eventowych na organizację przyszłorocznej gali finałowej Konkursu Polski Produkt Przyszłości.

więcej...

BRANŻA
Zmiany w Radzie Przemysłu Spotkań i Wydarzeń. Małgorzata Musiał-Bzowska sekretarzem
Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń (RPSiW) przeprowadziła zmiany organizacyjne. Powołana została Grupa Koordynacyjną, zatrudniono też sekretarza. Nie będzie już natomiast funkcji koordynatora Rady, którego zastąpi koordynator ds. rozmów z administracją publiczną.


więcej...

TRENDY
Branża eventowa może stracić w tym roku z powodu pandemii nawet 1 mld zł!
Jak wynika z badania przeprowadzonego na przełomie listopada i grudnia, średni spadek przychodów agencji eventowych za rok 2020 roku w porównaniu do rekordowego roku 2019 wyniesie 78%, zaś średnia strata  77%. Oznacza to, że Polski MICE może stracić nawet 1 mld zł!więcej...

MATERIAŁ PARTNERSKI
Madrid City Break by Conrado Moreno 
Czy kiedykolwiek myślałeś o podróży do Madrytu i chciałbyś mieć jeszcze więcej powodów, by odwiedzić stolicę Hiszpanii w 2021 roku? Przygotuj się na City Break pełen emocji i różnego typu aktywności.

 
więcej...

..

 

więcej...

PROMOCJA
Koncert: Andaluzja czeka na Ciebie ‘Los Duendes’

Czy chcielibyście znaleźć się teraz w otulonym słońcem gaju oliwnym lub na piaszczystej plaży? Kochacie śródziemnomorską kuchnię i energetyczną muzykę? W sobotni wieczór zapraszamy na wydarzenie, które przybliży Wam Andaluzję. Zespół Los Duendes i Conrado Moreno przeniosą nas na chwilę do krainy flamenco, fiesty, korridy i smacznych tapas. 

 
więcej...

EDUKACJA
MPI Poland zaprasza na webinar na temat przyszłości branży eventowej
Pandemia zmieniła polski przemysł spotkań. Wszyscy zastanawiamy się, jak będzie w najbliższych latach wyglądał nasz rynek eventowy. "Kompetencje przyszłości profesjonalistów branży eventowej" to temat webinaru, który 15 grudnia organizuje MPI Poland Chapter. 

więcej...

APEL
Przyłącz się do akcji charytatywnej Elfy SBE! Pomóż stworzyć magiczny świat dla dzieci z Domu Dziecka

Od 9 lat Stowarzyszenie Branży Eventowej z zaangażowaniem firm z sektora przemysłu spotkań organizuje akcję charytatywną dla dziecięcych domów opieki. Tym razem branża postanowiła pochylić się nad Domem Dziecka nr 16 w Warszawie. Akcja jest dość nietypowa. Dlaczego?Organizatorzy deklarują zbiórkę zakupionych materiałów remontowych do odnowienia ścian przestrzeni, w której mieszkają maluchy. Wspólnymi siłami możemy stworzyć bajkowy świat oraz wykreować na ścianach ELFY, które staną się przyjaciółmi dzieci.

więcej...

EDUKACJA
Tegoroczna edycja Studium Event Management z konieczności online

Z końcem listopada ruszyła 9. Edycja Studium Event Management. Studium prowadzi Stowarzyszenie Branży Eventowej a zajęcia odbywają się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W tym roku naukę podjęło 22 studentów. 

więcej...

CATERING
Belvedere Catering wznawia akcję dostarczania posiłków dla służby zdrowia

W związku z drugą falą wirusa COVID-19 oraz ze względu na ogromne potrzeby służby zdrowia, Belvedere Catering by Design postanowiło kontynuować projekt „Wsparcie dla Służby Zdrowia”. Polega na codziennym dostarczaniu posiłków służbom medycznym.

więcej...

HOTELE

IHG Hotels & Resorts otwiera dwa nowe hotele w Warszawie
Marka hotelowa IHG Hotels & Resorts zadebiutowała w Polsce. 27 listopada otwarto dwa nowe obiekt w centrum biznesowym The Warsaw HUB przy Rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli. Są tp Crowne Plaza® Warsaw – The HUB oraz Holiday Inn Express® Warsaw – The HUB.

więcej...

BRANŻA
W styczniu ruszy Tarcza Finansowa PFR 2.0
Polski Fundusz Rozwoju przedstawił założenia programu Tarcza Finansowa 2.0. Jego celem jest pomoc finansowa dla firm z 38 branż, które musiały ograniczyć lub zawiesić działalność w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z COVID-19.  

więcej...

WYDARZENIA
Zmiana terminu targów TOUR SALON

Oświadczenie w sprawie zmiany daty Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w 2021 roku.

W 2020 roku targi TOUR SALON, jako jedna z niewielu imprez o tej tematyce, odbyła się w zaplanowanym terminie. Obecna sytuacja pandemiczna w Polsce i na świecie zmusza nas jednak do zrewidowania planów na rok 2021.

 

więcej...

STOWARZYSZENIA
Rozpoczęło się liczenie agencji eventowych. Weź udział w badaniu!
Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Klub Agencji Eventowych SAR i Stowarzyszenie Branzy Eventowej - SBE / Events Industry Association - Poland wspólnie realizują badanie, które ma dać informację, ile agencji eventowych działa na polskim rynku.


więcej...

CONVENTION BUREAUX
Warsaw Convention Bureau chce przyciągnąć więcej międzynarodowych wydarzeń do Polski
Pomimo obecnej sytuacji związanej z pandemią, Warsaw Convention Bureau Warszawskiej Organizacji Turystycznej dalej intensywnie pracuje nad pozyskiwaniem nowych wydarzeń do Warszawy aż do 2026 roku. Obecnie prowadzonych jest 141 projektów, które mogą przyciągnąć do Warszawy przez 6 lat ponad 890 000 uczestników i wygenerować przeszło 284 000 000 PLN w samych uśrednionych cenach noclegów. 


więcej...

WYDANIE SPECJALNE
Pobierz grudniowe wydanie #CzasNaPolskę
Bony aktywowano dotychczas na kwotę prawie 1 miliarda złotych, a wydano niespełna 250 mln, a więc możemy zakładać, że 75% tej wartości wciąż może trafić do przedsiębiorców. – mówi Anna Salamończyk-Mohel, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej. Czytaj więcej w grudniowej edycji #CzasNaPolskę. 

 
więcej...

PRAWO
Senat chce rozszerzenia Tarczy 6.0 o kolejne branże
Rozszerzenie zakresu tarczy 6.0 o pomoc dla kolejnych branż, m.in. firm cateringowych i agencji reklamowych zaproponowali we wtorek senatorowie z komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej oraz Gospodarki Narodowej i Innowacyjności.

więcej...

TARGI
Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsaw 2021

Szanowni Zwiedzający i Wystawcy Targów RemaDays Warsaw!

Z ogromną uwagą obserwujemy i monitorujemy sytuację epidemiczną, która ma miejsce w kraju i Europie. Widzimy, że każdy kolejny dzień przynosi dodatkowe wzrosty zakażeń na COVID-19, a wprowadzone obostrzenia jeszcze nie przynoszą spodziewanych efektów. Widzimy oraz mamy świadomość, że planowanie działań biznesowych w obecnej sytuacji jest trudne do oszacowania.

więcej...

OBIEKTY
Expo XXI wróciło do działalności eventowej!

Uchylono decyzję Ministra Zdrowia o budowie szpitala tymczasowego w Expo XXI w Warszawie. W związku z tym centrum kongresowo – wystawiennicze powróciło do swojej normalnej działalności eventowej. Poniżej publikujemy oświadczenie EXPO XXI w tej sprawie.   


więcej...

< 1 3 4 5 6 7   ...   72 >
 
.

»Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter