Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


.
więcej...

AKTUALNOŚCI
SBE udostępniło biuletyn 
na temat Tarczy 2.0

Stowarzyszenie Branży Eventowej na swojej Platformie Doradztwa Branżowego organizuje dwa razy w tygodniu webinaria dla osób związanych z rynkiem MICE. 16 marca poruszono temat Tarczy 2.0. 

więcej...

AKTUALNOŚCI
SBE zaprasza na wideo czat
na temat renegocjacji warunków
umowy najmu przestrzeni biurowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej organizuje na Platformie Doradztwa Branżowego kolejny wideo czat. Tematem będzie "Czynsz i renegocjacja warunków umowy za przestrzeń biurową lub magazynową w czasach koronawirusa".

więcej...

AKTUALNOŚCI
Ruszyły przygotowania do
pierwszego koncertu na żywo 
w wirtualnej rzeczywistości

Firma Star Center chce zorganizować na żywo koncert promujący akcję #zostańwdomu! Ze względu na panującą epidemię miałby się on odbyć online. 

więcej...

AKTUALNOŚCI
RENT SPACE
- nowa usługa w ofercie Rent Design

Wypożyczalnia mebli Rent Design wychodzi naprzeciw obecnym zmianom rynkowym i rozszerza portfolio swoich usług o możliwość tymczasowego, bezpiecznego przechowywania mienia klientów. Magazyn Rent Design mieści się w dogodnej lokalizacji, na ul. Działkowej 56a w Warszawie, w okolicy lotniska Okęcie.więcej...

AKTULANOŚCI
ICE Kraków prezentuje nowe
komunikacyjne Know-How

Słowo razem, a właściwie Together, stało się hasłem przewodnim nowej linii komunikacyjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków, która została wdrożona w październiku  2019 roku z okazji 5-lecia działalności obiektu. Nikt wtedy nie spodziewał się, że hasło to dziś nabierze całkowicie nowego wymiaru oraz mocy. Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator ICE Kraków, zdecydowało się zaprezentować trzy nowe obszary kompetencyjne oraz komunikacyjne, zgodnie z którymi będzie realizowało strategię swojego działania w ciągu najbliższych tygodni i miesięcy.


więcej...

AKTUALNOŚCI
Pomysł Agencji PowerEvents
na „tarczę antykryzysową"
Agencja PowerEvents zamierza wcielić w życie własny pomysł na ratowanie firmy i przede wszystkim zachowanie dotychczasowych miejsc pracy. Ma on polegać na wpłacaniu przez klientów zaliczki na eventy, które będą przez agencję realizowane w przyszłości, po ustaniu epidemii. Tacy klienci otrzymają specjalne żniżki.

więcej...

AKTUALNOŚCI
TUgether rozmawia
z Polskim Funduszem Rozwoju
Z rozmów sztabu kryzysowego TUgether z Pawłem Borysem, prezesem PFR, wynika, że szczegółowy zakres pomocy dla przedsiębiorców ma być znany pod koniec przyszłego tygodnia. Na razie jego szczegóły są ustalane i akceptowane na poziomie UE. PFR jest dysponentem środków z programu pomocowego w ramach Tarczy Antykryzysowej.

więcej...

Badania
Ankieta Stowarzyszenia Branży Eventowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety. Ankieta skierowana jest do: agencji eventowych, dostawców, lokalizacji, agencji reklamowych.


więcej...


Na Wielkanoc
Wybór kolorów należy do Ciebie

Wielkanoc to jedno z najbardziej kolorowych świąt. Jak bardzo będą barwne w tym roku, zależy tylko od was i tego, jak pomalujecie pisankę.


więcej...

NOWE WYDANIE
Czytaj w kwietniowym MICE Poland: #Tugether RazemNaRzeczBranży
 

Branża MICE przeżywa dramatyczne chwile. Pandemia Covid-19 sprawiła, że odwołano niemal wszystkie zaplanowane wydarzenia i podróże. Nie oznacza to jedna totalnego bezruchu. Od wielu tygodni ludzie z sektora spotkań walczą o to, aby ich firmy przetrwały kryzys. Zapytaliśmy osoby zaanagażowane w tę walkę, jak oceniają obecną sytuację oraz, jakie widzą perspektywy dla MICE po koronawirusie. W kwietniowym numerze przeczytacie, co odpowiedzieli nam...

 

więcej...

.
 
więcej...

AKTUALNOŚCI

SKKP organizuje webinar: 

Tarcza antykryzysowana w praktyce

 

W ramach projektu Stowarzyszenia Konferencje & Kongresy w Polsce „Okiem eksperta” SKKP organizuje we współpracy z Małopolskim Instytutem Studiów Podatkowych webinar: "Tarcza antykryzsowa w praktyce". Na pytania członków stowarzyszenia odpowiadać będą Justyna Zając-Wysocka, doradca podatkowy, radca prawny oraz Anna Stokłosa, radca prawny.więcej...

AKTUALNOŚCI
Ratujmy hotele czyli akcja
#GminaPrzyjaznaTurystyce

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Sztab Przemysłu Spotkań TUgether, Polski Holding Hotelowy, Polish Harmony Hotels, Polska Izba Turystyki oraz Polska Izba Przemysłu Targowego wystąpiły z inicjatywą Namawiają samorządy, by umorzyły hotelom podatek od nieruchomości i opłatę za dzierżawę gruntu, a także przedłużyły termin płacenia za wodę.

więcej...


Z OSTATNIEJ CHWILI
Sztab kryzysowy podsumowuje
projekt specustawy
Zespół sztabu kryzysowego „TUgether” przeanalizował projekt specustawy dotyczącej tzw. tarczy antykryzysowej. Niestety, wnioski nie są dla branży optymistyczne. Proponowane rozwiązania w żaden sposób nie rozwiążą problemów firm, które pracują w sektorze wydarzeń oraz podróży incentive. Poniżej publikujemy analizę sztabu kryzysowego. 

więcej...

AKTUALNOŚCI
Przedstawiciele przemysłu spotkań i wydarzeń w Katowicach i woj. śląskim
na skraju upadku

Przedstawiciele branży spotkań, turystyki biznesowej i wydarzeń w Katowicach oraz województwie śląskim ogłaszają stan zagrożenia upadkiem. Kilkudziesięciu reprezentantów sektora wystosowało apel do Prezydenta Miasta Katowice, Marszałka Województwa Śląskiego, Wojewody Śląskiego oraz Przewodniczącego Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Poniżej publikujemy treść apelu.

więcej...

NOWOŚCI
Nie będzie Galaktyki Eventu
- jest RE-START
Za dwa dni w Katowicach miała się rozpocząć Galaktyka Eventu - Jedno z największych wydarzeń branży MICE. Nie odbędzie z wiadomych przyczyn. Organizatorzy zapewniają, że szansa na reaktywację projektu istnieje, ale czasu i miejsca nie są jeszcze w stanie dzisiaj podać. Zamiast tego proponują projekt RE-START.


więcej...

Konferencje online
w ofercie Concordia Design 

Czy w sytuacji, kiedy lepiej zostać w domu, można zorganizować konferencję, szkolenie albo większe spotkanie? Tak! Centrum eventowe w Concordia Design oferuje usługę streamingu i daje możliwość dzielenia się wiedzą bez ruszania się zza biurka! 

 
więcej...

Z OSTATNIEJ CHWILI
Apel stowarzyszeń branżowych
o zawarcie Paktu Społecznego
Organizacje branżowe działające w sztabie kryzysowym zaapelowały do firm i klientów o zawarcie tzw. Paktu Społecznego. Poniżej przedstawiamy pełną treść apelu.


więcej...

Z OSTATNIEJ CHWILI
Najnowszy komunikat
sztabu kryzysowego

Przekazujemy kolejny komunikat dotyczący wspólnych działań branżowych w obliczu wyzwania, jakim jest pandemia i zachęcamy do śledzenia informacji na FB.


więcej...

< 6 7 8 9 10 12 13 14 15 16   ...   73 >
 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter