Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PATRONAT
Meet Hiszpania 2021 – zarezerwuj swój czas już dziś
Od 20 do 23 kwietnia 2021 r. odbędą się pierwsze branżowe spotkania on-line z hiszpańskim sektorem turystycznym organizowane przez Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce we współpracy z firmą Hiszpania de Luxe – Meet Hiszpania 2021 (https://live.eventtia.com/es/meethiszpania/Polska).

 
więcej...

REKRUTACJA
Pracuj w sercu kongresowej Warszawy
 

Warszawska Organizacja Turystyczna poszukuje pracownika
na stanowisko Senior Manager.

 

więcej...

KORONAKRYZYS
Rząd przedłuża restrykcje o ponad tydzień
 
Obserwowane ostatnio wyniki dotyczące liczby nowych zakażeń są zbyt słabym sygnałem, by traktować je optymistycznie. Sytuacja w szpitalach nadal jest zła, a to powód, dla którego rząd nie może poluzować obowiązujących obostrzeń.

 
więcej...

DESTYNACJE
Roger Federer ambasadorem Szwajcarii
Jeden z najwybitniejszych tenisistów na świecie, Roger Federer, nawiązał długotrwałą współpracę z narodową organizacją turystyczną Szwajcarii, Switzerland Tourism. Będzie promował atrakcje turystyczne swojej ojczyzny.

 
więcej...

.
więcej...

ARTYKUŁ PARTNERA
Zawsze jest dobry czas na weekend [pobierz]
Po co siedzieć w domu, skoro można pojechać na wycieczkę? Myślisz, że nie masz czasu. – zagospodaruj weekendy. W końcu jest ich w roku aż kilkadziesiąt. Pomysłów na weekendowe odkrywanie Polski jest tak dużo, że nie sposób ich wszystkich wymienić.

 
więcej...

STOWARZYSZENIA
Odkrycie roku  MPI- zgłoś kandydata
Po raz kolejny polski odział MPI chce wyróżnić osobę, która w minionym roku zaistniała na arenie polskiego przemysłu spotkań poprzez kreatywność, zaangażowanie i wkład w rozwój branży.więcej...

STOWARZYSZENIA
Rozwijaj kompetencje zawodowe z SKKP
 
Akademia SKKP Online zapowiada nową odsłonę i od kwietnia 2021 r. startuje z kolejnym projektem, udostępniając na platformie edukacyjnej cykl szkoleń zatytułowany „Zarządzanie w branży MICE”.

 
więcej...

MICE POLAND MARZEC 2021
Krzysztof Gawrych komentuje: Czy wiosna będzie nasza  
 
Idzie wiosna. Czy w związku z tym astronomiczno-meteorologicznym faktem możemy mówić o odmrażaniu spotkań i wydarzeń? Podobnie jak latem odmrażaliśmy turystykę? Czy w tym kierunku podejmowane są w ogóle jakieś kroki?

 
więcej...

WEBINAR- DOŁĄCZ SIĘ

Protokół Kraków Network – dokument, który zrewolucjonizuje branżę 
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze live nadawanym ze studia wirtualnego w ICE Kraków. Na wydarzenie zapraszają: Miasto Kraków, KBF – operator Centrum Kongresowego ICE Kraków, Kraków Convention Bureau oraz członkowie Kraków Network.

 
więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
WROCŁAW – THE MICE PLACE
Wrocław jest miastem wyjątkowym, które zapewnia turystom szereg rozmaitych atrakcji od tych historycznych, architektonicznych, przyrodniczych, wodnych aż po te industrialne. Dzięki tej niepowtarzalnej różnorodności, Wrocław jest wyjątkowym miastem spotkań – również dla branży MICE. 

 
więcej...

WEBINARY
Poznaj ofertę wpółpracy sieci hotelowych Iberostar i VIVA
Zapraszamy na bezpłatne webinary prezentujące dwie renomowane sieci hotelowe i ich ofertę współpracy dla agentów.

  więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
Twórz swoje online wydarzenia na innowacyjnej platformie 
 
Zapraszamy na Webinar poświęcony innowacyjnej platformie EventsWallet do prowadzenia wydarzeń online, offline i hybrydowych! Z naszą platformą możesz zapoznać się w formie prezentacji już w ten czwartek 11 marca o 18:00.

 
więcej...

MPI POLAND
LinkedIn jako skuteczne narzędzie w budowaniu marki osobistej i dotarciu do klientów 
 
więcej...

POT
Polska partnerem badania UIA 2021
 
Polska Organizacja Turystyczna - Poland Convention Bureau, wraz z Thailand Convention & Exhibition Bureau i Seoul Tourism Organisation, jest partnerem kompleksowego badania „Wpływ COVID-19 na międzynarodowe spotkania stowarzyszeń”, realizowanego od marca do października 2021  przez Union of International Associations wśród 25 000 międzynarodowych stowarzyszeń.

 
więcej...

REALIZACJE
Digital Knowledge Village w formule online dla Forum 590

25 lutego 2021br, w studio Digital Knowledge Village, odbyła się nowa inicjatywa organizatorów Kongresu 590 w formule online - Forum 590.
 

więcej...

SBE
Stowarzyszenie przyznało tytuły Członka Honorowego byłym członkom zarządów

Stowarzyszenie Branży Eventowej rozpoczęło swoją działalność na polskim rynku ponad 11 lat temu. 10 lecie organizacji miało być hucznie celebrowane w ubiegłym roku, ale sytuacja pandemii Covid-19  przyćmiła cały urok tak wyjątkowej rocznicy. 

 

więcej...

KORONAKRYZYS
Apel stowarzyszeńi firm do ministerstwa o pilne odmrożenie branży MICE
W obliczu braku informacji o dalszym znoszeniu restrykcji dla branży spotkań i powiązanych z nią sektorów hotelarskich i gastronomicznych, a także z powodu braku harmonogramu planowanych odmrożeń przedstawiciele branży wystosowali pismo do Ministra Guta-Mostowego z apelem o pilne, warunkowe zniesienie lockdownu dla branży MICE.

 
więcej...

TRANSPORT
ECTAA dalej walczy o zwroty za niewykorzystane bilety lotnicze
ECTAA i organizacja eu travel tech od początku kryzysu apelują do linii lotniczych, by zwróciły pieniądze za bilety niewykorzystane z powodu pandemii. Dotyczy to zarówno transakcji B2B, jak i B2C.

 
więcej...

PRAWO
MSZ będzie wydawać wizy
9 lutego weszły w życie zmiany w ustawie o cudzoziemcach, które umożliwią utworzenie w strukturach Ministerstwa Spraw Zagranicznych wydziału zajmującego się rozpatrywaniem wniosków wizowych i wydawaniem wiz obcokrajowcom.  więcej...

< 7 8 9 10 11 13 14 15 16 17   ...   84 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter