Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


NOWOŚĆ
Czytaj w lutowym MICE Poland:
Wykorzystujmy ciemną stronę!

Ukryta społeczność́ to forma ruchu przypisanego do niewłaściwego kanału. Firma marketingowa RhythmOne twierdzi, że nawet ponad 80 proc. wszystkich akcji w sieci stanowią te „ciemne”. Co oznacza, że opieramy swoje środki reklamowe tylko na 20 proc. tego, co się faktycznie dzieje. Dlatego musimy przejść na tzw. „ciemną stronę. 


więcej...

ŚWIAT
Agencja DISTINCTIVE ASSETS
odpowiedzialna za Oscary 2020

Gala Oscary, która odbyła się 9 lutego 2020 roku w Dolby Theatre  Hollywood przyciągnęła przed telewizory miliony widzów na całym świecie. Za jej organizację tradycyjnie już odpowiedzialna była agencja  DISTINCTIVE ASSETS z Nowego Jorku, specjalizująca się w organizowaniu luksusowych eventów.


więcej...

AKTUALNOŚCI
Zamieszanie wokół
Orlen Warsaw Marathon 2020

Tegoroczny Warsaw Orlen Marathon był zaplanowany na 19 kwietnia 2020 roku. Aby zorganizować bieg, w którym startuje co roku kilkanaście tysięcy osób, należy rozpocząć pracę już w grudniu roku poprzedniego. Ale firmy, które brały udział w konkursie ogłoszonym w roku 2019, nie doczekały się jego rostrzygnięcia. 

więcej...

WYDARZENIE
Polskie agencje nominowane w konkursie
Eventex 2020!

Znamy finalistów tegorocznej, dziesiątej już edycji nagrody Eventex 2020. Jest to jeden z największych konkursów dla firm z branży MICE. Jury jak co roku przyzna nagrody w 125 kategoriach. Rywalizacja toczy się między innymi w kategoriach: sztuka, rozrywka, doświadczenia marki - typ, doświadczenia marki - branża, konferencje i spotkania, imprezy firmowe, wydarzenia - region, agencja, technologia, dostawca, destynacja, venue oraz osobowości branży.


więcej...

SONDA
Zmienność w biznesie i niepokój

Słowo które nam będzie towarzyszyć w 2020 r. to według mnie NIEPEWNOŚĆ. Nasza branża jest uzależniona od wielu czynników: geopolityki, ekonomii, warunków zdrowotnych  pogody, a nawet mody- ocenia zapytana przez redakcję MICE Poland Grażyna Grot-Duziak. Czytaj w najnowszym numerze gazety.

 
więcej...

LUDZIE
Jakub Ćwikliński udziałowcem i członkiem zarządu agencji EL Padre

Jakub Ćwikliński od lutego 2020 roku dołączył do zarządu age
ncji El Padre. Objął stanowisko wiceprezesa i otrzymał pakiet udziałów spółki. W agencji pracuje od 6 lat. Zaczynał od stanowiska event managera, z którego awansował na senior event managera, a następnie na event directora. 
 
więcej...

PATRONAT 
Poznaj wystawców
RemaDays Warsaw 2020

Już teraz dostępna jest lista wystawców, których liczba systematycznie wzrasta. Organizator oferuje także możliwość umawiania spotkań z wystawcami dzięki czemu zaplanujecie Państwo rozmowy handlowe podczas targów.

więcej...

WYDARZENIE
Zbliża się kolejna edycja Baltic-Nordic Event Forum
Baltic Event Industry Club od kilku lat zrzesza agencje eventowej z regionu Morza Bałtyckiego. Do zespołu należą członkowie z 8 krajów UE graniczących z Morzem Bałtyckim: Szwecja, Dania, Estonia, Finlandia, Niemcy, Łotwa, Litwa i Polska. Współpraca tych krajów obejmuje również  budowanie relacji z Rosją i Norwegią. 

 
więcej...

Prawnik radzi. Zaostrzona odpowiedzialność organizatora imprezy masowej
 
Najważniejszym zadaniem organizatora przy tworzeniu imprezy o charakterze masowym jest zapewnienie zebranej pod sceną publiczności nie tylko niezapomnianych wrażeń, ale i bezpieczeństwa. Przypomina Joanna Skrzeczkowswka, radca prawny. więcej...

PATRONAT

RemaDays Warsaw 2020 – See NEW na targach pełnych pomysłów
Jubileuszowa edycja targów RemaDays Warsaw zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz szesnasty. Do Ptak Warsaw EXPO zapraszamy w dniach od 12 do 14 lutego 2020 roku. 

 
więcej...

TravelReps nagrodziło biura podróży
 
16 stycznia 2020 zostały wręczone po raz szósty  nagrody dla biur podróży najbardziej aktywnych  we współpracy z partnerami TravelReps.

 
więcej...

Jak tworzyć wydarzenia, które ludzie kochają

Produkty lub usługi, które budzą szacunek i zaangażowanie, kreują coś więcej niż markę jako dobro konsumpcyjne, dlatego w tworzeniu pomysłów oraz produkcji eventów bazujmy na założeniach filozofii Lovemarks- radzi w najnowszym wydaniu MICE Poland Jakub Pawlak, partner zarządzający HOLO.więcej...

Grupa MTP zmienia zarząd ?
 

Rada Nadzorcza Międzynarodowych Targów Poznańskich ogłosiła konkurs na na nowych członków zarządu spółki. Kandydaci mogą się zgłaszać do końca stycznia. 


 

więcej...


Rema Congress – prelekcje z Krzysztofem Sarneckim
 
RemaCongress to okazja do poszerzenia wiedzy branżowej na targach RemaDays Warsaw. Podczas najbliższej edycji gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Krzysztof Sarnecki – przedsiębiorca, konsultant strategiczny, zawodowy negocjator, trener biznesu i coach.  
więcej...

New Trends in Tourism 2020
Konferencja New Trends in Tourism (do tej pory Nowe Trendy w Turystyce) odbędzie się 3 kwietnia 2020 roku, tradycyjnie w Europejskim Centrum Solidarności. Podczas 11 edycji nie zabraknie nowości, o czym świadczy choćby zmieniona nazwa konferencji. Zaczynamy o 9.00. Pierwsze 100 osób, które dokonają rejestracji otrzymają zniżkę „Early Bird”.


więcej...

PATRONAT 
22 stycznia 2020 w EXPO XXI w Warszawie odbędzie się Forum Branży Eventowej 2020.
Dwie sceny, bogaty program merytoryczny, 21 prelekcji, 2 debaty, szeroka oferta dostawców, networking, wspólny wieczór, 2.000 uczestników.

więcej...

PATRONAT
Forum Branży Eventowej 2020 po raz pierwszy trwać będzie do wieczora 
Najbliższa edycja FBE to aż 21 inspirujących prelekcji i dwie ważne dyskusje eksperckie, praktyczny trening umiejętności networkingowych, prezentacje atrakcji i artystów, uroczyste wieczorne zakończenie oraz konkurs Top Event 2019. 

 
więcej...


Ruszyła rejestracja zwiedzających na RemaDays Warsaw 2020 
Rozpoczęła się rejestracja zwiedzających na 16 edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020. Dzięki zarejestrowaniu się przed targami oszczędzicie Państwo przede wszystkim swój czas i pieniądze.


więcej...

Kongresy mają przyszłość. Więcej inwestujmy w kompetencje
Polski rynek jest aktualnie w rozkwicie i konferencji będzie coraz więcej. W porównaniu do innych krajów europejskich jesteśmy stosunkowo tani - mówi Anna Górska,  w  rozmowie publikowanej w najnowszym wydaniu MICE Poland.

 
 
więcej...

PATRONAT
10 lat nagrody Luksusowa Marka Roku - Statuetki 2019 rozdane!
23 listopada w luksusowych wnętrzach Hotelu Zamek w Janowie Podlaskim już po raz dziesiąty, Mariusz Pujszo - organizator i pomysłodawca wydarzenia, wręczył statuetki Luksusowa Marka Roku. To jedyna taka gala w Polsce, która gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego świata, a także osobistości ze świata kultury i sztuki. Myślą przewodnią tego wyjątkowego wieczoru byli wspaniali goście, luksus w pełnym wydaniu. Wieczór prowadzili Katarzyna Motloch i Ryszard Rembiszewski.
 

Jolanta Borowiec(Polsat Cafe), Agnieszka Zydroń
więcej...

< 8 9 10 11 12 14 15 16 17 18   ...   73 >
 
.

»
Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter