Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


AKTUALNOŚCI
Pomysł Agencji PowerEvents
na „tarczę antykryzysową"
Agencja PowerEvents zamierza wcielić w życie własny pomysł na ratowanie firmy i przede wszystkim zachowanie dotychczasowych miejsc pracy. Ma on polegać na wpłacaniu przez klientów zaliczki na eventy, które będą przez agencję realizowane w przyszłości, po ustaniu epidemii. Tacy klienci otrzymają specjalne żniżki.

więcej...

AKTUALNOŚCI
TUgether rozmawia
z Polskim Funduszem Rozwoju
Z rozmów sztabu kryzysowego TUgether z Pawłem Borysem, prezesem PFR, wynika, że szczegółowy zakres pomocy dla przedsiębiorców ma być znany pod koniec przyszłego tygodnia. Na razie jego szczegóły są ustalane i akceptowane na poziomie UE. PFR jest dysponentem środków z programu pomocowego w ramach Tarczy Antykryzysowej.

więcej...

Badania
Ankieta Stowarzyszenia Branży Eventowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety. Ankieta skierowana jest do: agencji eventowych, dostawców, lokalizacji, agencji reklamowych.


więcej...


Na Wielkanoc
Wybór kolorów należy do Ciebie

Wielkanoc to jedno z najbardziej kolorowych świąt. Jak bardzo będą barwne w tym roku, zależy tylko od was i tego, jak pomalujecie pisankę.


więcej...

NOWE WYDANIE
Czytaj w kwietniowym MICE Poland: #Tugether RazemNaRzeczBranży
 

Branża MICE przeżywa dramatyczne chwile. Pandemia Covid-19 sprawiła, że odwołano niemal wszystkie zaplanowane wydarzenia i podróże. Nie oznacza to jedna totalnego bezruchu. Od wielu tygodni ludzie z sektora spotkań walczą o to, aby ich firmy przetrwały kryzys. Zapytaliśmy osoby zaanagażowane w tę walkę, jak oceniają obecną sytuację oraz, jakie widzą perspektywy dla MICE po koronawirusie. W kwietniowym numerze przeczytacie, co odpowiedzieli nam...

 

więcej...

.
 
więcej...

AKTUALNOŚCI

SKKP organizuje webinar: 

Tarcza antykryzysowana w praktyce

 

W ramach projektu Stowarzyszenia Konferencje & Kongresy w Polsce „Okiem eksperta” SKKP organizuje we współpracy z Małopolskim Instytutem Studiów Podatkowych webinar: "Tarcza antykryzsowa w praktyce". Na pytania członków stowarzyszenia odpowiadać będą Justyna Zając-Wysocka, doradca podatkowy, radca prawny oraz Anna Stokłosa, radca prawny.więcej...

AKTUALNOŚCI
Ratujmy hotele czyli akcja
#GminaPrzyjaznaTurystyce

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Sztab Przemysłu Spotkań TUgether, Polski Holding Hotelowy, Polish Harmony Hotels, Polska Izba Turystyki oraz Polska Izba Przemysłu Targowego wystąpiły z inicjatywą Namawiają samorządy, by umorzyły hotelom podatek od nieruchomości i opłatę za dzierżawę gruntu, a także przedłużyły termin płacenia za wodę.

więcej...


Z OSTATNIEJ CHWILI
Sztab kryzysowy podsumowuje
projekt specustawy
Zespół sztabu kryzysowego „TUgether” przeanalizował projekt specustawy dotyczącej tzw. tarczy antykryzysowej. Niestety, wnioski nie są dla branży optymistyczne. Proponowane rozwiązania w żaden sposób nie rozwiążą problemów firm, które pracują w sektorze wydarzeń oraz podróży incentive. Poniżej publikujemy analizę sztabu kryzysowego. 

więcej...

AKTUALNOŚCI
Przedstawiciele przemysłu spotkań i wydarzeń w Katowicach i woj. śląskim
na skraju upadku

Przedstawiciele branży spotkań, turystyki biznesowej i wydarzeń w Katowicach oraz województwie śląskim ogłaszają stan zagrożenia upadkiem. Kilkudziesięciu reprezentantów sektora wystosowało apel do Prezydenta Miasta Katowice, Marszałka Województwa Śląskiego, Wojewody Śląskiego oraz Przewodniczącego Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Poniżej publikujemy treść apelu.

więcej...

NOWOŚCI
Nie będzie Galaktyki Eventu
- jest RE-START
Za dwa dni w Katowicach miała się rozpocząć Galaktyka Eventu - Jedno z największych wydarzeń branży MICE. Nie odbędzie z wiadomych przyczyn. Organizatorzy zapewniają, że szansa na reaktywację projektu istnieje, ale czasu i miejsca nie są jeszcze w stanie dzisiaj podać. Zamiast tego proponują projekt RE-START.


więcej...

Konferencje online
w ofercie Concordia Design 

Czy w sytuacji, kiedy lepiej zostać w domu, można zorganizować konferencję, szkolenie albo większe spotkanie? Tak! Centrum eventowe w Concordia Design oferuje usługę streamingu i daje możliwość dzielenia się wiedzą bez ruszania się zza biurka! 

 
więcej...

Z OSTATNIEJ CHWILI
Apel stowarzyszeń branżowych
o zawarcie Paktu Społecznego
Organizacje branżowe działające w sztabie kryzysowym zaapelowały do firm i klientów o zawarcie tzw. Paktu Społecznego. Poniżej przedstawiamy pełną treść apelu.


więcej...

Z OSTATNIEJ CHWILI
Najnowszy komunikat
sztabu kryzysowego

Przekazujemy kolejny komunikat dotyczący wspólnych działań branżowych w obliczu wyzwania, jakim jest pandemia i zachęcamy do śledzenia informacji na FB.


więcej...

KORONAWIRUS
Ministerstwo powołało sztab kryzysowy dla branży
 - „W Ministerstwie Rozwoju powołany został zespół roboczy złożony z przedstawicieli branży turystycznej i transportowej. Zbieramy postulaty i konsultujemy rozwiązania, które mogą pomóc przedsiębiorcom” - poinformował na Facebooku Andrzej Gut-Mostowy, wiceminister odpowiedzialny za turystykę.

 
więcej...

Komunikat dotyczący wspólnych działań branżowych w obliczu wyzwania jakim jest pandemia

O Koronawirusie komunikujemy od dłuższego czasu i wiele wątków zostało poruszonych. Panuje ogromne natężenie informacji związanej z wirusem i podejmowane są liczne działania i decyzje w tym przede wszystkim te dotyczące naszego osobistego bezpieczeństwa. Dlatego też uporządkowaliśmy kalendarium tego, co się już wydarzyło, jaki jest aktualny status i czego możemy się spodziewać. 

 

więcej...

MeetingsWeek nie odbędzie się w kwietniu

Dramatyczna sytuacja w naszym kraju wywołana koronawirusemSARS-COV-2 zmusiła organizatorów MeetingsWeek Poland do odwołania wydarzenia w terminie 22-24 kwietnia 2020.

więcej...

AKTUALNOŚCI
Apel Paula Van Deventera, Prezesa MPI,
do branży dotkniętej skutkami koronawirusa

Dear MPI Friends,  

The Novel Coronavirus (COVID-19) has touched the lives and businesses of our friends and colleagues across the globe in the meetings and events industry. Our industry has been impacted by recent cancellations of conferences, sporting events and large gatherings. My deepest sympathy goes out to those affected.
As the global situation evolves daily, safety is our utmost concern for our community, industry and our MPI employees. MPI has long-established processes to ensure our daily membership and chapter operations will operate business as usual. We can assure our community that we will continue to provide high-quality resources and up-to-date information.więcej...

AKTUALNOŚCI
Targi IMEX 2020 we Frankfurcie
odwołane z powodu koronawirusa

Organizatorzy Targów Imprez i Podróży Motywacyjnych IMEX, które miały się odbywać w dniach od 12 do 14 maja 2020 roku we Frankfurcie, poinformowali o odwołaniu imprezy. Powodem jest epidemia koronawirusa w Niemczech. Niemiecki minister zdrowia zapelował o odwołanie imprez masowych. Do tego apelu zastosował się między innymi land Hesja, gdzie leży Frankfurt.


 
więcej...

NOWOŚĆ
Czytaj w marcowym MICE Poland:
Zarobki event managerów rosną
wolniej niż przeciętna płaca!

Aby event mógł się odbyć musi być klient, który zleci jego organizację oraz człowiek, który się tego zadania podejmie. Ile zarabiają event managerowie? Udało nam się dotrzeć do takich danych. Przedstawiamy raport na temat dochodów organizatorów wydarzeń w Polsce.


więcej...

< 1 2 4 5 6 7 8   ...   65 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter