Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


BRANŻA
Organizacje turystyczne krytykują zmianę terminu ferii zimowych [czytaj list]

W związku z podaniem do publicznej wiadomości informacji o anulowaniu ferii zimowych na przełomie stycznia i lutego 2021, organizacje reprezentujące przedsiębiorców, bezpośrednio nią dotkniętych, wystosowały wczoraj pismo do Pana Premiera Mateusza Morawieckiego.Organizacje wskazują na implikacje prawne i ekonomiczne tej decyzji oraz podkreślają dramatyczną sytuację branży turystycznej i branż z nią powiązanych. Ponadto proponują spotkanie, na którym oczekują przedstawienia rozwiązań osłonowych w związku z podjętą przez rząd decyzją. 

więcej...


PROMOCJA
Hampton by Hilton otwiera nowy obiekt w Warszawie w pobliżu Atrium Reduta & Blue City

19  listopada 2020 roku na mapie Warszawy  pojawił się nowy hotel Hampton by Hilton Warsaw Reduta. Ten trzygwiazdkowy focus – service hotel, położony jest w atrakcyjnej lokalizacji  na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Mszczonowskiej 3. Lokalizacja blisko Centrum, jest doskonałym wyborem dla gości przyjeżdżających zarówno w celach  biznesowych jak i turystycznych. 


więcej...

PRAWO
Tarcza 6.0 z rozwiązaniami dla branży MICE uchwalona przez Sejm
20 listopada została uchwalona przez Sejm ustawa nazywana "Tarczą 6.0". W projekcie złożonym przez grupę posłów w październiku znalazły się rozwiązania, które mają wesprzeć polski przemysł spotkań w walce z pandemią. Ustawa trafi teraz pod obrady Senatu. 

więcej...

BRANŻA
Akcja charytatywna Elfy SBE w tym roku online. Przyłącz się!

Branża eventowa przygotowuje co roku w grudniu akcję charytatywną Elfy SBE. Ze względu na pandemię i związany z nią zakaz organizacji wydarzeń, tegoroczne wydarzenie będzie miało formułę online.więcej...

TARGI
MPI oraz IMEX przedłużą i zacieśnią strategiczne partnerstwo
Podczas World Education Congress MPI (Meeting Professionals International) rozszerzenie i przedłużenie strategicznego partnerstwa z Grupą IMEX. Nowe porozumienie zawarto na  o następne pięć lat czyli do roku 2025.

więcej...

HORECA
Polski Holding Hotelowy laureatem „Diamentów” miesięcznika Forbes

Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Hotelowego otrzymała tytuł „Diamenty Forbesa” 2021. Przez ostatnie pięć lat PHH, należący do skarbu państwa, powiększył swoje portfolio z 4 do 28 obiektów hotelowych, a kapitał spółki wzrósł z kwoty 107 mln zł do ponad 955 mln zł.

więcej...

STOWARZYSZENIA
Branża kongresowa w Polsce i na Litwie będą współpracować 
Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP) będzie się dzielić doświadczeniami ze swoim odpowiednikiem na Litwie czyli Litewskim Stowarzyszeniem Spotkań i Wydarzeń (LKRK). Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 grudnia - z konieczności w formie wirtualnej. 

więcej...

MICE POLAND
Łukasz Adamowicz komentuje:
Bez MICE ten rower nie pojedzie
W najnowszym numerze MICE Poland przeczytasz między innymi komentarz Łukasza Adamowicza do dramatycznej sytuacji polskiego przemysłu spotkań ogromnych wpływach do PKB, jakie generował ten sektor przed pandemią oraz fatalnych skutkach ewentualnego upadku branży dla całej polskiej gospodarki. 

więcej...

BRANŻA
SAR, KAE oraz SBE chcą wsparcia dla branży eventowej
Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Klub Agencji Eventowych i Stowarzyszenie Branży Eventowej wystosowały apel do rządu oraz Sejmu. Domagają się w nim realnego wsparcia finansowego branży eventowej.


więcej...

STOWARZYSZENIA
Site Poland rozmawia o teraźniejszości i przyszłości
Co czeka organizatorów incentive travel? Które z celów strategicznych warto wybrać w 2021 roku?Jakie działania mają szanse na realizację i powodzenie? Pytania te postawił sobie Zarząd Site Polska i spróbował na nie odpowiedzieć podczas spotkania strategicznego, które odbyło się online 6 listopada. 


więcej...

NOWY NUMER
Czytaj w listopadowym MICE Poland: Oszczędzanie na bezpieczeństwie to droga do tragedii

O zagrożeniach, jakie mogą pojawić się na eventach, oraz o tym, czy organizatorzy wydarzeń w Polsce mają ich świadomość i jak podchodzą do kwestii bezpieczeństwa rozmawiamy z Andrzejem Kruczyńskim, byłym oficerem GROM-u, wieloletnim szefem bezpieczeństwa Stadionu Narodowego, a obecnie trenerem i doradcą do spraw bezpieczeństwa.

więcej...

PROMOCJA
Rusza pierwsza interaktywna polska platforma do organizacji wirtualnych eventów. Czym jest veventy?

Na rynek właśnie trafił nowy polski start-up - veventy. To w pełni funkcjonalna platforma do organizacji wirtualnych wydarzeń. Jak podają twórcy platformy, pozwoli ona organizatorom i uczestnikom na nawiązywanie kontaktów, zdobywanie wiedzy i przeżywanie emocji zupełnie tak, jak w realnym świecie.


więcej...

BRANŻA
Podpisz petycję w najbliższy piątek na Placu Zamkowym w Warszawie

Przedstawiciele czterech branż zamkniętych na skutek wprowadzonych obostrzeń: eventowej, hotelowej, fitness i gastronomicznej spotkają się na Placu Zamkowym w Warszawie w najbliższy piątek 6 listopada między godz. 11:00 a 13:00. Ich przedstawiciele będą składali podpisy pod petycją do rządu w sprawie dalszej pomocy.

więcej...

HOTELE
Rozpoczęła się renowacja hotelu Golden Tulip w centrum Warszawy
Już wkrótce hotel Golden Tulip Warsaw Centre powita gości w zupełnie nowych wnętrzach. Prowadzone obecnie prace renowacyjne obejmują cały obiekt. 

więcej...

BRANŻA
Liam Neeson sposobem na koronakryzys

Melbourne Convention and Exhibition Centre (MCEC) od marca szuka sposobów na prowadzenie działalności w czasie pandemii, gdy niemożliwa jest realizacja tradycyjnych wydarzeń. Jednym z pomysłow jest udostępnianie nowoczesnego studia do produkcji filmowej.  

więcej...

STOWARZYSZENIA
Acora Events dołącza do SBE

Nowym członkiem Stowarzyszenia Branży
Eventowej została agencja Acora Events
z Łodzi. Firma zajmuje się kompleks
ową organizacją wydarzeń biznesowych. 
więcej...

BRANŻA
Branże zamknięte domagają się ratunku od rządu
Działalność firm eventowych, fitness, gastronomicznych i hotelarskich została po raz kolejny ograniczona w związku z pandemią. W związku z tym przedstawiciele tych branż wystosowali 2 listopada list do premiera Mateusza Morawieckiego domagając się pomocy rządowej dla zamkniętych sektorów gospodarki.


więcej...

PROTEST BRANŻY
Przedstawiciele branży spotkań zapraszają na podpisanie petycji na Placu Zamkowym
Połączone branże: eventowa, hotelarska, gastronomiczna oraz fitness spotkają się w piątek 6 listopada na ulicach Warszawy. Będą domagać się się dalszej pomocy od rządu i zbierać podpisy pod petycją w tej sprawie. 

więcej...
..... 
więcej...

Od Exprofesso do Catalyst Poland – finał restrukturyzacji i rebrandingu
Dla Exprofesso pandemia była czasem dogłębnej analizy dotychczasowych działań i eliminacji słabych ogniw z dotychczasowego biznesu. W konsekwencji tych zmian firma zarządzana przez Monikę Dymacz-Kaczmarczyk i Maję Bryjak przeszła głębokie przeobrażenia, po to by realizować team building już tylko pod międzynarodową marką Catalyst Poland. 

 
więcej...

< 1 2 4 5 6 7 8   ...   72 >
 
.

»Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter