Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


REALIZACJA
Digital Knowledge Village spotyka influencerów
Łódzki festiwal bloggerów i influencerów See Bloggers tradycyjnie wraz z Digital Knowledge Village (DKV) przygotował zaawansowane technologicznie studio nagrań.

 
więcej...

Arłamów zaprasza na drugą edycję MICE Games


W dniach 30 czerwca -2 lipca 2019 Hotel ****Arłamów organizuje Arłamów Mice Games – będzie to już druga edycja Olimpiady Branży Eventowej, która zainicjowana została w lipcu ubiegłego roku.

więcej...

Żaneta Berus komentuje: Szycie charakteru

Pamiętacie jedną z zadziwiająco trafnych instalacji-rzeźb Hasiora, odzwierciedlającą kształtowanie nawyków i przymiotów charakteru u młodszych i starszych? Autor nadał jej nazwę „Szycie Charakteru”.

 
więcej...

Kolejni specjaliści od eventów na rynku

Zakończyła się 7. edycja Studium Event Management na Uniwersytecie Warszawskim, prowadzonego przez Stowarzyszenie Branży Eventowej i Fundację na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalistyczne wykształcenie zdobyło ponad 20 event managerów.

 

więcej...

SITE Poland na walnym w Warszawie
5 czerwca w trakcie letniej edycji Meet the Bidder odbyło się Walne Zgromadzenie Członków SITE Poland.


więcej...

Kapituła wybrała nowych Mecenasów i Ambasadorów Kongresów Polskich
 


Podczas posiedzenia Kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich zdecydowano o przyznaniu tytułów dla laureatów tegorocznej edycji. Grono wyróżnionych zostało poszerzone o 18 Ambasadorów oraz 3 Mecenasów. 
więcej...

patronat
Expo Marketing na początku czerwca w Warszawie

W światowy dzień targów Global Exhibitions Day odbędzie się 4. edycja Expo Marketing, imprezy konferencyjno-wystawienniczej poświęconej nowym trendom w marketingu wystawienniczym i sprzedaży, zdobywaniu rynków zagranicznych i dofinansowaniom do działań eksportowych.

więcej...


Pięć lat Targów w Krakowie
 

Zarząd mówi o sukcesach i zapowiada rozbudowę obiektu o dodatkową halę. Przez pięć lat działalności, w Expo odbyło się kilkaset imprez, w tym targi branżowe i konsumenckie, kongresy, konferencje dla polskich i zagranicznych stowarzyszeń. 

więcej...


MICE Poland promuje polską ofertę biznesową na targach IMEX
 

Na rozpoczętych 23 maja Międzynarodowych Targach IMEX we Frankfurcie miesięcznik MICE Poland jest obecny jako reprezentant polskiego przemysłu spotkań. Specjalne, anglojęzyczne wydanie opisuje polskie sukcesy branżowe, zawiera informacje o aktualnych wydarzeniach w branży, opinie ekspertów. W dodatku promowane są także miasta o szczególnym potencjalne eventowym. 

więcej...


Katowice wygrały światową konferencję ONZ
 


Stolica województwa śląskiego zorganizuje  XI edycję Światowego Forum Miejskiego w 2022 r. Katowice pokonały takie miasta jak Dortmund czy Mexico City.

więcej...


Accor i meetago partnerami
dla 1600 hoteli
 

Podczas otwarcia międzynarodowych targów IMEX, firmy Accor i meetago zawarły umowę o międzynarodowym partnerstwie w zakresie dostarczania usług technologicznych dla branży spotkań i hoteli.

więcej...

Maciej Sikorski managerem w Emlab
 
 W nowej firmie objął on stanowisko business development managera. Maciej Sikorski będzie bezpośrednim podwładnym Wojciecha Małysza, managing directora w agencji. W agencji Emlab Sikorski będzie odpowiedzialny za komercjalizację portfela biznesowego agencji oraz rozwój obszaru business development. 
więcej...

Meetings Show ogłosił prelegentów
 

Podczas czerwcowej edycji targów Meetings Show 2019 uczestnicy otrzymają sporą dawkę wiedzy. Wykładowcy omówią różne aspekty planowania, zarządzania i organizowania  spotkań. 26 czerwca wystąpi Colin Maclachlan, znany z programów z Channel Four „SAS: Who Dares Wins” oraz Secrets of the SAS” (Channel 5). Tematem jego wykładu będzie wpływ odporności emocjonalnej, przywództwa i pracy zespołowej na motywację pracowników oraz ich wydajność. Swój występ zapowiada mówiąc, jak wiele podobieństw łączy jego zawód z tym, co dzieje się w branży spotkań.


więcej...

Czytaj w majowym numerze MICE Poland: Houston bez problemu
 Wiedza i wyrozumiałość są kluczem
 do odnoszenia sukcesów międzynarodowych. Pamiętajcie by się uśmiechać, być cierpliwymi i zawsze próbować dogadywać się z innymi – mówi Joanne Joham, dyrektor regionalna ICCA Ameryki Północnej. 

więcej...

Krzysztof Gawrych komentuje: Burza w kubku Starbucksa
Dlaczego warto organizować eventy, albo inaczej – wybierać właśnie to narzędzie komunikowania się ze światem wytypowanych odbiorców? Bo to bezpośrednia relacja, kontakt na żywo, przestrzeń spotkania odbiorcy z marką, która jednocześnie stanowi pole weryfikacji spójności marki z jej deklarowanymi wartościami.

 
więcej...

Miłosz Stanisławski odchodzi z Sound Garden Hotel

Dyrektor generalny warszawskiego hotelu Sound Garden Airport, którym zarządzał przez sześć lat, rezygnuje ze stanowiska.

 

więcej...

IBTM World zaprasza Hosted Buyers
 
ibtm world
ibtm world partner
IBTM World
Thailand cave diver rescuer announced as keynote at IBTM World 2019
John Volanthen was the first diver to locate and contact the missing youth Thai soccer team as key to bringing them home safely, alongside a multi-national team. John will account the harrowing rescue effort and hammers home the importance of perseverance, determination, and preparation, and explains why he believes success in life is rarely due to “luck.”

Hear this one in a million story of rising to the occasion and achieve extraordinary things in the face of insurmountable odds. Just one of over 50 sessions in the IBTM World Knowledge Programme.
Register now
New – IBTM Accelerate 
 
Our new IBTM Accelerate feature area in the heart of IBTM World will showcase the future of meeting and events bringing innovative ideas and delivering inspirational talks on the future of our industry. Plus, find out which new tech is changing the way we work with our industry-renowned Tech Watch Award.
Find out more
Save time with the Hosted Buyer Programme
If you organise international meetings or events you may qualify to attend the IBTM Hosted Buyer Programme. Apply now to be a Hosted Buyer for access to dedicated conference for Association Executives and the new invite-only Elite Corporate Programme as part of the Hosted Buyer programme.
Register your interest
This email was sent to: EmailAddress
Reed Exhibitions
Gateway House, 28 The Quadrant Richmond, Surrey TW9 1DN United Kingdom
Reed Exhibitions
więcej...

Katarzyna Kalinowska Odkryciem Roku

MPI Poland Chapter po raz ósmy przyznało tytuł Odkrycia Roku MPI. Wyróżnienie trafia do aktywnych i zaangażowanych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z branżą eventową.

 
więcej...

Drodzy Czytelnicy!

Życzymy Wam, aby na czas Wielkanocy odwróciły się trendy:
rosły budżety i stabilizowały się oczekiwania (domowych) zleceniodawców.


Redakcja MICE Poland

więcej...

Eventy i trendy, czyli jak skutecznie projektować wrażenia
 

 


Jeszcze kilkanaście lat temu warunkiem udanego eventu była prestiżowa lokalizacja i wykwintne menu. Dzisiaj mówimy przede wszystkim o wyjątkowych doświadczeniach i zaangażowaniu uczestników. Aktualne trendy w branży spotkań analizują Justyna Lach i Katarzyna Andrzejczyk-Briks

więcej...

< 1 2 3 4 6 7 8 9 10   ...   63 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Marta Kicler
Business Development Director – Mazurkas DMC Poland

Z turystyką związałam się bardzo szybko. Tuż po maturze zdecydowałam się na studia licencjackie na kierunku Zarządzenie w Turystyce i Hotelarstwie, a potem kontynuowałam naukę na studiach magisterskich na specjalizacji Zarządzania w Turystyce na Wydziale Zarządzania UW. Od pierwszych lat studiów miałam praktyki zarówno w biurze podróży jak i gastronomii. W trakcie studiów także podjęłam już na stałe współpracę z firmą Mazurkas Travel, w której moja przygoda trwa już 13 rok.

Newsletter

»

Zamów newsletter