Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Z OSTATNIEJ CHWILI
Wracają ograniczenia w organizacji wydarzeń. Cała Polska w żółtej strefie!
Od soboty strefa żółta zostanie rozszerzona na cały kraj. Obowiązywać będzie zasłanianie ust i nosa także na wolnym powietrzu oraz ograniczenia w organizacji wydarzeń.

więcej...

ZAGRANICA
126 tysięcy osób straciło pracę w brytyjskim przemyśle spotkań
Brytyjska branża spotkań została zdziesiątkowana przez pandemię. Zgodnie z najnowszymi danymi badawczymi Meetings Industry Association (mia), co trzecia z 197 badanych firm MICE (34%) deklaruje, że straciła od 1 mln do 5 mln GBP z powodu zastoju wywołanego przez Covid-19. Stowarzyszenie szacuje również, że od marca zwolnionych zostało 126 tys. pracowników firm związanych z turystyką biznesową oraz eventami.  


więcej...

ZAGRANICA:
G20 będzie wspierać turystykę biznesową w walce z koronakryzysem
7 października zostało zorganizowane wirtualne spotkanie Ministrów Turystyki Grupy 20 (G20). Podjęli oni dezycję o zwiększeniu pomocy dla światowej turystyki, również biznesowej i motywacyjnej, aby ułatwić tej branży wyjście z kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa. 

więcej...

WYDARZENIE

Podlaskie Forum Agroturystyczne „Turystyka na terenach rolniczych i niezurbanizowanych”

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na Podlaskie Forum Agroturystyczne „Turystyka na terenach rolniczych i niezurbanizowanych”, które odbędzie się w dn. 23 października br. na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej (ul. Ojca Tarasiuka 2, 16-001 Kleosin).
 
więcej...

PRZETARGI:
PGE szuka agencji eventowej do współpracy na najbliższe dwa lata
PGE Polska Grupa Energetyczna rozpoczęła przetarg dla agencji eventowych. Spółka planuje wybór maksymalnie dwóch firm, będzie z nimi pracować przez dwa lata od momentu podpisania umowy.


więcej...

AKTUALNOŚCI
Study tour czyli zwiedzanie eventowej Łodzi
Łódź Convention Bureau oraz Stowarzyszenie Branży Eventowej zapraszają przedstawicieli agencji eventowych na dwudniowy wyjazd integracyjny do Łodzi 9 - 10 października.  Będzie to okazja, aby zobaczyć jak można zorganizować wydarzenie w bezpiecznej przestrzeni.

więcej...


TARGI
Organizatorzy targów potrzebują 1,5 mld. Apel do premiera o wsparcie

Branża targowo-konferencyjna w Polsce potrzebuje 1,5 miliarda zł w formie wsparcia rządowego, aby przetrwać i wyjść z kryzysu covidowego. Swoje oczekiwania przedstawiciele tego sektora gospodarki sformułowali jako postulaty i skierowali do premiera Mateusza Morawieckiego w apelu sygnowanym przez członków zrzeszonych w Polskiej Izbie Przemysłu Targowego. O problemach branży szefowie czołowych polskich ośrodków targowych dyskutowali z samorządowcami w Targach Kielce.więcej...

MAJORKA MICE CZEKA NA WAS
więcej...

WYDARZENIE
BuyItaly - active, luxury & wellness 

Cyfrowe spotkania B2B odbędą się w dniach 16-21 listopada 2020 w godzinach 9-17. Od 2 listopada. Kupujący i sprzedający mogą umówić się na spotkanie B2B wewnątrz platformy. Po rejestracji wypełniają profil sieciowy.


więcej...

PROMOCJA

Rent Design z nowym magazynem

Z początkiem października wypożyczalnia mebli Rent Design przeprowadza się do nowej siedziby. Firma zajmie magazyn w SEGRO Business Parku w Duchnicach pod Warszawą, tuż przy trasie S8.więcej...

TECHNOLOGIA
Platforma Meeting Online -  nowoczesne
narzędzie komunikacyjno-informacyjne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i sytuacji w jakiej znalazła się branża spotkań w 2020 roku Grupa TSO stworzyła i wdrożyła unikatowe projekty będące odpowiedzią na bieżące potrzeby klientów. Platforma Meeting Online to nowoczesne narzędzie komunikacyjno-informacyjne, pozwalające na objęcie spójną formułą długofalowej kampanii marketingowej, skierowanej do wybranej grupy odbiorców. Koncepcja zakłada stworzenie dedykowanego kanału komunikacyjnego, który stanowi ramę dla całości przekazywanego contentu.

więcej...

PROMOCJA
Greek AlternativeTourism& Gastronomy Workshop 2020

Tegoroczne Targi, to kolejna już edycja wydarzenia, organizowanego przez TOURISM MEDIA & EVENTS z Grecji, koordynowana przez BIG DAY EVENT po stronie polskiej.

więcej...
EDUKACJA
Od listopada rusza kolejna edycja
Studium Event Managemen
Do 15 listopada trwa rekrutacja do 9. edycji Studium Event Management. Studium skierowane jest zarówno do osób, które są zainteresowane pracą w zawodzie Event Managera jak i tych, które zajmują się już organizacją wydarzeń na co dzień i chciały by usystematyzować i poszerzyć swoje kompetencje z tego zakresu. W szczególności zajęciami powinni zainteresować się pracownicy agencji eventowych, reklamowych i PR, firm HR, pracownicy korporacji, hoteli i obiektów eventowych, przedstawiciele administracji publicznej, właściciele małych i średnich przedsiębiorstw.


więcej...
WYDARZENIE
Debata o przyszłości przemysłu spotkań na MWP 2020
17 września to drugi dzień Meetings Week Poland czyli spotkania branży MICE. Wydarzenie odbywa się w wersji hybrydowej. Prelegencji oraz goście w studiach w pięciu miastach; Warszawie, Katowicach, Lublinie, Krakowie oraz Poznaniu łączą się ze sobą za pomocą Internetu. Na czwartek zapowiedziano między innymi panel dyskusyjny na ptemat "Perspektywy organizacji wydarzeń w trakcie i po COVID-19.

więcej...

WYDARZENIE
Branża na żywo na Meetings Week Poland 2020!
16 września rozpoczął się Meetings Week Poland 2020. Impreza pierwotnie była planowana na kwiecień, ale nie odbyla się z powodu pandemii. W środę przedstawiciele branży MICE spotkali się na wydarzeniu w zupełnie nowej hybrydowej formule. Prelegenci oraz goście znajdowali się w pięciu studiach w pięciu różnych miastach, skąd łączyli się za pomocą Internetu. Pierwszego dnia gościem MWP 2020 był Andrzej Gut-Mostowy, sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju.

więcej...

BRANŻA
Rada apeluje do rządu o przyjęcie mikrotarczy 
Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń (Tugether) reprezentująca Polską Turystykę oraz Przemysł Spotkań wystosowała apel do Rady Ministrów oraz Sejmu RP o przyjęcie poprawek do ustawy zwanej mikrotarczą dla turystyki i przemysłu spotkań. 

więcej...

TECHNOLOGIE
Meetings Week Poland 2020
na wirtualnej wyspie Avatarland
Wirtualne Centrum Targowo-Konferencyjne Avatarland zostało Partnerem Strategicznym najbliższego Meetings Week Poland 2020, który odbędzie się w dniach 16-17 września.

więcej...

LUDZIE
Robert Andrzejczyk wiceprezesem European Travel Commission 
Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk przez kolejne dwa lata będzie wiceprezesem European Travel Commission (ETC). Polak został wybrany jednogłośnie na drugą kadencję. 


więcej...

AKTUALNOŚCI
Warszawska Organizacja Turystyczna może działać biznesowo
8 września 2020 odbyło się Walne Zebranie Warszawskiej Organizacji Turystycznej. Zorganizowane zostało ono w trybie online ze względu na pandemię. W trakcie zebrania zmieniono statut WOT.więcej...

AKTUALNOŚCI
MPI zorganizuje challenge dla GOPR
 

W dniach od 11 do 13 września 2020 roku w Podlesicach odbędzie się akcja CSR mająca na celu wparcie rozbudowy i modernizacji Centralnej Stacji Ratunkowej Grupy Jurajskiej GOPR, w której wezmą udział wolontariusze ze stowarzyszenia MPI Poland Chapter, PZU SA oraz studenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.


więcej...

< 1 2 3 4 6 7 8 9 10   ...   72 >
 
.

»Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter