Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA

Pozwól się zainspirować Nowym Trendom w Turystyce 2023

Jak co roku o tej porze, wielkimi krokami zbliża się kolejna (już trzynasta) edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce.


więcej...

BRANŻA

Certyfikat Dobrych Praktyk POT także
dla sektora MICE

Prowadzony przez Polską Organizację Turystyczną projekt Certyfikat Dobrych Praktyk POT, umożliwia przyznawanie certyfikatów podmiotom, które organizują targi, wystawy, kongresy, eventy i spotkania biznesowe.

więcej...


więcej...


MICE POLAND

Żaneta Berus komentuje
Kto się boi sztucznej inteligencji

W 2022 roku pracę z powodu wprowadzenia sztucznej inteligencji straciło ponad 160 tysięcy ludzi w firmach technologicznych, a od początku 2023 roku już ponad 60 tysięcy ludzi. Nie wierzyłabym  więc zapewnieniom, iż dobrzy specjaliści nie muszą obawiać się o swoje posady w najbliższej przyszłości.


więcej...


TRENDY

Radość i zabawa nadają ton w 2023 roku


Ukazała się prognoza Wundermana Thompsona „The Future 100: 2023”, która identyfikuje 100 trendów w różnych branżach. Wybrałam trzy, które moim zdaniem łączą się z wydarzeniami biznesowymi. Są to „Ageless Play”, Absurdist Stays oraz „Metatravel”.więcej...

MICE POLAND

Sebastian Oprządek komentuje

Rocznice

Rocznice są świetnym pretekstem do upamiętnienia osoby, przypomnienia o jakimś wydarzeniu historycznym.


więcej...


TARGI

Promo Show – biznes to relacje

Ponad 210 wystawców, tysiące gadżetów reklamowych, blisko 600 marek, konkurs Super Gift, szeroka gama propozycji od dostawców mediów i maszyn dla segmentu reklamy, druku na tekstyliach i znakowania gadżetów reklamowych. Tak można podsumować nowy format Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku Promo Show.więcej...


STOWARZYSZENIA

Nowy zarząd i dyrektor zarządzająca
w SBE

Miło nam poinformować o zmianach w Zarządzie SBE. Na Walnym Zgromadzeniu członków SBE w dniu 18 stycznia 2023 wybrano nowy Zarząd na kolejną kadencję 2023 – 2026.
więcej...

MPI POLAND

Kolejna edycja konkursu “Odkrycie Roku MPI Poland”. Zgłoś swojego kandydata 


Jesteśmy przekonani, że początek roku to wspaniała okazja, żeby docenić osoby, które niedawno rozpoczęły swoją przygodę w branży MICE i w ubiegłym 2022 roku wyróżniły się swoimi pomysłami, innowacyjnością czy zaangażowaniem. 

więcej...

STOWARZYSZENIA

Spotkanie noworoczne Stowarzyszenia
SITE Poland

Tradycyjnie, w styczniu członkowie SITE Poland spotkali się, aby podsumować poprzedni rok, porozmawiać o inicjatywach i wspólnych tematach na 2023 r. planach na kolejny i przy lampce wina i smakołykach porozmawiać o naszych biznesach i kondycji branży.


więcej...

DESTYNACJE

Portugalski wieczór w Warszawie


8 lutego odbył się w Warszawie w restauracji Portunol Bistro Iberico portugalski wieczór zorganizowany przez Eventivos DMC z Portugalii, Hotel Melia Madeira Mare ***** oraz firmę Time4Travel.


więcej...

STOWARZYSZENIA

Centrum Monitoringu Rynku Turystycznego już działa

26.01.2023 w hotelu Sofitel odbyła się konferencja prasowa, która zainaugurowała działalność Centrum Monitoringu Rynku Turystycznego, inicjatywy przedsiębiorców działających w sektorze usług turystycznych.więcej...

MATERIAŁ PARTNERA

Show Makers European Forum – tu spotkasz czołowych ekspertów branży rozrywkowej

Riggerzy, technicy estradowi, producenci - to często bohaterowie drugiego planu, bez których jednak, nie mógłby się odbyć żaden festiwal, czy spektakl. Z myślą o nich powstał Show Makers European Forum – jedyna na południu kraju impreza dla twórców i realizatorów widowisk, która odbędzie się już 15-16 lutego w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Organizatorem wydarzenia są Targi w Krakowie.


 

więcej...

HOTELE


Accor z nową strukturą organizacji

Zgodnie z zapowiedzią z lipca ubiegłego roku, Accor rozpoczyna wdrażanie nowej struktury organizacyjnej marek. W zależności od lokalnych przepisów prawa cały proces obejmie pierwszy kwartał 2023 roku. Zmiana pozwoli grupie przyspieszyć rozwój i sprawniej reagować na zmiany rynkowe.


więcej...


Venue

Warszawski Courtyard by Marriott najlepiej oceniany

Courtyard by Marriott Warsaw Airport, należący do Grupy PHH, został najlepiej oceniony przez gości sieci Marriott International w Polsce za rok 2022.  Tym samym zajął pierwsze miejsce wśród hoteli tej marki w kraju. więcej...

VENUE

Gdański Hotel Grano z nową salą konferencyjną

W połowie grudnia br. 4-gwiazdkowy Hotel Grano w Gdańsku udostępnił swoim gościom nowoczesną salę konferencyjno-eventową.

 

więcej...
więcej...
więcej...


TRENDY

 Symposium w Net Zero Carbon Events

Symposium Cracoviense dołącza do inicjatywy Net Zero Carbon Events i podpisuje zobowiązanie dotyczące osiągnięcia Net Zero do roku 2050 roku.


więcej...

FELIETON

Krzysztof Gawrych komentuje
Rojek, Minta i podsumowanie roku

Jak podsumować rok 2022 w branży eventowej? Takie pytanie w grudniu nasuwa się samo. Tym bardziej, że to, zdaje się, trzeci rok z serii przełomowych. Wydaje się jednocześnie bardzo długi i bardzo krótki. Jedni mówią: „tyle się wydarzyło”, inni: „nie wiem, kiedy minął”.


więcej...

< 1 2 3 4 6 7 8 9 10   ...   84 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter