Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE

Edyta Niedoba Revenue Managerem
w Leonardo Hotels

Edyta Niedoba objęła stanowisko Revenue Managera firmy Leonardo Hotels. Od niedawna zarządza poziomem cen, wskaźnikami obłożenia, podaży i popytu obiektów tej sieci na rynku polskim.


więcej...


LUDZIE

Nowy dyrektor operacyjny Crystal Mountain w Wiśle

Zmiany w strukturach kadry zarządzającej Crystal Mountain w Wiśle. Dotychczasowy dyrektor operacyjny Krzysztof Staniszewski wraz z początkiem lipca 2023 r. objął stanowisko dyrektora generalnego.


więcej...


WYDARZENIA

Incentive Day - podziękowanie

Minął tydzień od święta turystyki motywacyjnej Incentive Day, a emocje jeszcze nie opadły. To wspaniałe, móc czytać na Waszych mediach społecznościowych, że się podobało i że jesteście zadowoleni!

więcej...


LUDZIE

Polka jedyną osobą z Europy wyróżnioną przez Marriott International 

Emilia Domańska, Reservation Supervisor Hotelu Moxy Warsaw Praga, zarządzanym przez Grupę Dobry Hotel, została laureatką prestiżowej nagrody branżowej J. Willard Marriott Award of Excellence.


więcej...


RAPORT

Ukazał się raport „Event marketing 2022 / 2023”

Event marketing to skuteczne i potrzebne narzędzie do realizacji celów biznesowych zarówno w czasach stabilnych, jaki i niepewności – uznali. To wyniki badania, którego szczegóły prezentuje raport „Event marketing 2022 / 2023. Wyzwania przemysłu spotkań i wydarzeń w niepewnych czasach”.


więcej...


TRANSPORT

Branża MICE poznawała lotnisko Warszawa-Radom

Polskie Porty Lotnicze wspólnie z Poland Convention Bureau zaprosiły przedstawicieli convention bureau, organizatorów specjalizujących się w segmencie MICE oraz media branżowe, na wyjazd studyjny do Portu Lotniczego Warszawa-Radom.


 

więcej...

MARKETING

Wspólnie i osobno o promocji turystycznej we Wrocławiu

Wydział Promocji Miasta i Turystyki UM Wrocławia oraz Convention Bureau – Wrocław i Unia Metropolii Polskich zorganizowali spotkanie samorządowe ” Wspólnie i osobno”, które odbyło się w dniach 29-30 maja we Wrocławiu.

więcej...

LUDZIE

Nowy Dyrektor Gastronomii MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel 

Marek Pruśniewski z branżą gastronomiczną związany jest nieprzerwalnie od 26 lat.


 

więcej...


LUDZIE

Maciej Straus pełnomocnikiem ds. rozwoju Arłamowa
 

„Budowanie przewagi rynkowej, nadawanie tonu, analiza procesów czy doskonała organizacja to w tej chwili nie atut, to absolutna podstawa. Teraz liczy się szybkość i celność w poszukiwaniach swoich odbiorców.


więcej...

ANALIZA

Premiera badania Barometr SOIT
2020-2022 

W dniu 13 czerwca 2023 na zakończenie Meetings Week Polska 2023 odbyła się konferencja prezentująca wyniki badania turystyki motywacyjnej SOIT Barometr 2020-2023. Ankietę wypełniły agencje członkowskie organizujące wyjazdy typu incentive travel zrzeszone w Stowarzyszeniu SOIT.


 

więcej...

SOIT

Świętuj z nami Incentive Day! - Zapraszamy!


Serdecznie zapraszamy do udziału w Święcie Turystyki Motywacyjnej Incentive Travel.


 

więcej...

MICE POLAND

Żaneta Berus komentuje: Włoskie wakacje – altruizm czy egoizm sprzedaży

Najgorszym typem sprzedawcy jest egoista-handlowiec, który zawsze widzi tylko sytuację, w której on sprzedaje klientowi towar lub usługę, której ten nie potrzebuje i kiedy uświadomi to sobie po zakupie, czuje się oszukany.


więcej...


STOWARZYSZENIA

Walne Zgromadzenie Członków SITE Polska

Członkowie SITE przyjęli uchwały dotyczące działalności stowarzyszenia za rok 2022: o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego, zatwierdzeniu działalności stowarzyszenia i udzieleniu absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia.więcej...


VENUE

Nino Rosenlund General Managerem          w NYX Hotel Warsaw

Rosenlund to hotelarz z pasji, zamiłowania i z wyboru. Ma za sobą trzydzieści lat pracy w branży, z czego połowę na stanowisku Dyrektora Generalnego.


więcej...


LUDZIE

Ewa Woch członkinią Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego

 

Z dniem 30.05. Wiceprezes Targów w Krakowie Ewa Woch została członkinią Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Wyboru dokonało Zwyczajne Walne Zgromadzenie Izby.


więcej...

WYDARZENIA

Platforma współpracy i jej rozwój dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

 

Zapraszamy na konferencję MEETINGS WEEK POLAND 2023, która odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2023 roku w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. 
 

więcej...


STOWARZYSZENIA

ICCA w Strasburgu pod hasłem transformacji i innowacji

Aż 110 uczestników z 14 krajów wzięło udział w dorocznym spotkaniu członków dwóch oddziałów ICCA tj. Europy Centralnej oraz Francji i Beneluxu, które w dniach 23-25 kwietnia 2023r. odbyło się w Strasburgu we Francji.


więcej...

KONKURS

Znamy Finalistów Konkursu Odkrycie Roku

Konkurs Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2022 dzięki gościnności organizatorów MP Power Awards - Meetingplanner.pl - na stałe wpisał się w formułę Gali, będąc jednocześnie jej kategorią towarzyszącą.


więcej...

Venue

Eventowa nieskończoność w Hotelu Warszawianka

Konkurencja na rynku eventowym nieustannie wymusza na hotelach konieczność regularnego uatrakcyjniania swojej oferty. Bywa także, że skala wyzwań związanych z wydarzeniami przygotowywanymi w obiektach wymaga specjalnej rearanżacji przestrzeni i rozwoju jej zaplecza.


więcej...


CERTYFIKATY


Poland Convention Bureau przyznał rekomendacje organizatorom

Siedem convention bureaux, trzynastu organizatorów podróży motywacyjnych (ITC) oraz siedemnastu profesjonalnych organizatorów kongresów (PCO) otrzymało rekomendacje Poland Convention Bureau POT na lata 2023-2024.więcej...

< 1 2 3 4 6 7 8 9 10   ...   85 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter