Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Czerwcowy MICE Poland już w prenumeracie


Z racji długiego weekendu, życzymy naszym Czytelnikom przede wszystkim wypoczynku!
Gdyby jednak pogoda popsuła szyki, zachęcamy do sięgnięcia po najnowsze wydanie MICE Poland.
więcej...

Davide Odella został dyrektorem sprzedaży EXPO XXIDo zespołu sprzedaży EXPO XXI Warszawa Davide Odella dołączył z początkiem września 2016r. jako Senior Sales Manager. Decyzją Zarządu od dnia 05 Czerwca br. Davide objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży i w ramach swoich nowych obowiązków będzie teraz odpowiedzialny tworzenie strategii sprzedażowo-marketingowej obiektu jak również utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi.
więcej...

Brief powinien tworzyć logiczną całość


W każdym wydaniu MICE Poland, znajdziecie inspirujące rozmowy z przedstawicielami naszej branży. Zachęcamy do lektury majowego wydania, gdzie pojawił się wywiad z Krzysztofem Ramzią, Marketing Excellence Managerem Business Area Europe East w Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o.
więcej...

materiał promocyjny
Ruszyła rejestracja na konferencję EVENT MIX


EVENT MIX to wyjątkowe spotkanie praktyków i autorytetów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz najnowszych trendów i rozwiązań na rynku eventowym.
więcej...
materiał promocyjny
Letnie spotkanie w Warszawie: konferencja w Radisson Blu z salą gratis*!Planujesz spotkanie biznesowe w okresie letnim? Skorzystaj z oferty jednego z dwóch hoteli Radisson Blu w Warszawie i powierz nam organizację Twojego wydarzenia. 
więcej...

Pobierz bezpłatnie
IMEX 2017 ze specjalnym wydaniem MICE Poland


Redakcja MICE Poland tradycyjnie przygotowała  specjalną edycję gazety w języku angielskim. Wydanie przedstawiało ofertę polskiej branży spotkań, promowało najlepsze obiekty i lokalizacje. Odzielną sekcję przeznaczono na prezentację przedstawicieli firm uczestniczących w  targach.


Gazeta była aktywnie dystrybuowana na kluczowych wydarzeniach IMEX we Frankfurcie.

Bezpłatnie pobierz wydanie MICE Poland IMEX 2017 więcej...

10 min z... Twój Event


O poznawaniu branży eventowej, ambitnych celach oraz realizacji wydarzeń na krakowskim rynku rozmawiamy z firmą techniczno -eventową Twój Event.

Wizytówkę firmy znajdziecie w kwietniowym wydaniu MICE Poland. więcej...Już w dniach 16 - 18 maja targi IMEX we Frankfurcie. Czy jesteście ciekawi tegorocznej agendy wydarzenia?
W kwietniowym numerze MICE Poland zdradzamy Wam, na czym planują skupić się w tym roku organizatorzy.
więcej...

Wielka Przeprowadzka Rent Design


Z początkiem maja wypożyczalnia mebli Rent Design przenosi się do nowej, większej siedziby. Firma zajmie świeżo wybudowaną inwestycję magazynowo – biurową Park Ideal Idea IV przy ul. Działkowej 56 A w Warszawie.
więcej...

Tajlandia zaprasza hosted buyers


Redakcja MICE Poland wraz z organizatorem Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia zapraszają profesjonalistów branży spotkań do udziału w programie hosted buyers.
więcej...

Personalnie... Wojciech Zbroja


W każdym wydaniu MICE Poland, znajdziecie prezentację personalną przedstawiciela naszej branży. W wydaniu kwietniowym rozmawiamy z Wojciechem Zbroją, prezesem firmy Rent Design. O co zapytaliśmy? O scieżkę kariery, codzienne wyzwania i specyfikę pracy w firmie podwykonawczej.
więcej... [KOMENTARZE (4)]

Nastał krzyzys w rekrutacji event managerów


Czy pozyskanie dobrego pracownika do agencji eventowej graniczy "z cudem"? Czy możemy mówić o "kryzysie" na branżowym rynku pracy? Z powyższymi pytaniami konfrontuje się nasz felietonista - Sebastian Oprządek, prezes zarządu agencji El Padre.
więcej...

Jak pozyskać sponsora na wydarzenie
O czym należy pamiętać podczas poszukiwania kooperanta? Jak wpłynąć na zaangażowanie osób współfinansujących? Jakich błędów się wystrzegać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w kwietniowym wydaniu MICE Poland, w artykule warsztatowym.

więcej...

 

więcej...

Kwietniowy numer MICE Poland już w prenumeracie


Wszyscy z utęsknieniem wyczekujemy wiosny. Co prawda, na pogodę wpływu nie mamy, ale możemy umilić Wam chłodne dni wyczekiwania. W jaki sposób? Udostępniając nowe wydanie naszego magazynu. Kwietniowy MICE Poland już w prenumeracie.
więcej...

10 min. z... endorfina events


O dotychczasowych sukcesach, ambicjach finansowych, perspektywach rozwoju oraz pozycji pioniera w branży rozmawiamy z pracownikami agencji endorfina events. Prezentację firmy znajdziecie w kwietniowym numerze MICE Poland.
więcej...

Zaproszenie na ECONFTOUR 


Ogólnopolska Studencko–Doktorancka Konferencja Naukowa Turystyki ECONFTOUR to pierwsze takie przedsięwzięcie naukowe w Polsce realizowane przez Koła Naukowe Turystyki działające w strukturach następujących uczelniach: Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytecie Ekonomicznym  w Poznaniu, Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
. więcej...

Trójmiasto: odkryj w sobie talent i pasję hotelarza!

 


Jeżeli w najbliższych miesiącach, chcesz nie tylko zarobić, ale także zdobyć pierwsze profesjonalne umiejętności, na których zbudujesz swoją karierę, zgłoś się do nas. Hotele Sofitel, Mercure, Novotel i ibis w Trójmieście rozpoczynają rekrutację! 
więcej...

HOTEL TOBACO powiększony o nowe przestrzenie konferencyjne


Jedyny taki, prawdziwie łódzki hotel w centrum miasta - HOTEL TOBACO – powiększony o ponad ponad 200m2 nowej przestrzeni konferencyjnej.
więcej...

Znamy Odkrycie Roku MPI Poland 2016!Branża spotkań rozwija się w Polsce w bardzo dynamicznie. Jest na rynku wiele postaci działających już od lat, ale co roku pojawiają się nowe, które wyraźnie zaznaczają na nim swoja obecność. Celem nagrody Odkrycie Roku MPI Poland jest wyróżnienie takich osób i zachęcenie ich do dalszego rozwoju.

więcej...

< 1 2 3 4 6 7 8 9 10   ...   56 >
 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter