Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

WM World Travel – i incentive, i pielgrzymki

Powstała nowa firma WM World Travel założona przez Wandę Radomską i Małgorzatę Uszyńską. Obie właścicielki posiadają długoletnie doświadczenie w pracy w sektorze turystycznym.

Agencja oferuje obsługę grup biznesowych, organizację wyjazdów motywacyjnych oraz konferencji. W zakresie jej usług jest także obsługa grup pielgrzymkowych. – Aktualnie znajdujemy się na etapie pozyskiwania nowych klientów. Prowadzimy także badania marketingowe konkretnych rynków zagranicznych, do których chcielibyśmy w pierwszej kolejności skierować naszą ofertę. Jednym z nich jest Skandynawia. Z racji ogólnego spowolnienia gospodarczego i mniejszych budżetów przeznaczanych na wyjazdy integracyjne Polska staje się dla tamtejszych zleceniodawców ciekawą i atrakcyjną cenowo destynacją – mówi Małgorzata Uszyńska, właścicielka firmy. (mk)
www.wmworldtravel.comMałgorzata Uszyńska: Z racji ogólnego spowolnienia gospodarczego i mniejszych budżetów Polska staje się ciekawą i atrakcyjną cenowo destynacją.

2010-11-08 07:20:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter