Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Radar na event

Na rynku pojawiła się nowa agencja Radar Events. W założeniu twórców ma obsługiwać niemal wszystkie rodzaje projektów wchodzących w skład branży MICE.

Zespół Radar Events tworzy obecnie sześć osób, pod przewodnictwem Radosława Rychlika. W ofercie Radar Events znajduje się m.in. organizacja wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych, konferencji, szkoleń i pikników. Radosław Rychlik oraz Milena Rutkowska byli pracownikami Meetings Poland. W port folio założyciela firmy są realizacje dla Polskiej Telefonii Cyfrowej, Bayera, Emersona czy Polbruka. (mk) www.radarevents.pl

2010-11-08 07:25:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter