Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Gremium- konferencja inna niż wszystkie

W grudniu odbędzie się VIII edycja GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI, cykliczne spotkanie które stało się istotnym kreatorem polskiej przestrzeni turystycznej. (artykuł sponsorowany)
Polska turystyka z jednej strony ma szanse na swoje pięć minut a z drugiej wymaga daleko idących zmian zarówno w sferze polityki turystycznej jak i realizacji działań aktywizujących. Dotyczy to wszystkich aktorów sceny: gospodarczej, administracyjnej i naukowej. 

Co zatem zrobić aby wykorzystać potencjał i zintensyfikować rozwój turystyki w Polsce? Odpowiedzi na to pytanie będziemy szukać podczas tegorocznej edycji GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI, które odbędzie się w dniach 7-9 grudnia 2016 roku w Poznaniu. 

Organizatorem merytorycznym tegorocznej edycji GREMIUM jest Katedra Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gospodarzem zaś Miasto Poznań i Województwo Wielkopolskie, region gdzie „narodziła” się Polska i gdzie tętni ekonomiczne serce naszego kraju.
W ramach GREMIUM oprócz konferencji naukowo-branżowej odbędzie się cykl warsztatów branżowych oraz prezentacji towarzyszących.
Tegoroczna edycja GREMIUM to:
v 3 sesje plenarne,
v 20 sesji panelowych – w tym:
   - 6 debat naukowo-branżowych,
   - 7 warsztatów dyskusyjnych,
   - 3 warsztaty szkoleniowe,
   - 4 studia przypadków
v 2 wieczory integracyjne,

Licząc na wartościowe wystąpienia, ekscytujące dyskusje, a także na znakomity nastrój w gościnnej Wielkopolsce, gorąco zapraszam na to szczególne spotkanie.
Szczegółowe informacje wraz z programem merytorycznym poszczególnych paneli oraz formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie www.gremium.forumturystyki.pl

GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to spotkanie na którym warto być obecnym!
Marek Migdal 

Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

2016-06-15 17:33:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter