Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Klienci TossUp sami zrobią sobie oferty

Kreator imprez dostępny na stronie internetowej agencji eventowej TossUp daje możliwość samodzielnego stworzenia indywidualnej oferty bez kontaktu z agencją.

Korzystając z kreatora, można samemu wybrać atrakcje i wszystkie dodatkowe elementy. Podczas wykonywania operacji można obserwować, jak zwiększa się kwota, i usuwać lub dodawać elementy tak, aby dostosować projekt do posiadanego budżetu. System generuje gotową ofertę wraz z kosztem całej imprezy. Podana cena jest maksymalna, później podczas rozmów z agencją może zostać obniżona. Organizator w pewnych sytuacjach zasugeruje też zleceniodawcy wprowadzenie zmian w projekcie eventu. – Chcemy wyeliminować problem zbyt długiego czekania na odpowiedź od agencji. Często jesteśmy w trakcie jakiejś realizacji w terenie i nie możemy w danym momencie odpowiedzieć klientowi. Teoretycznie takie rozwiązanie ogranicza kontakt pomiędzy zleceniodawcą a agencją. Jednak jest to znaczne ułatwienie współpracy – nawiązujemy kontakt w momencie, gdy klient jest już zdecydowany na skorzystanie z oferty – mówi Konrad Kardacz, właściciel TossUp. (ak)
www.tossup.pl

2010-11-17 10:15:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter