Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Klienci TossUp sami zrobią sobie oferty

Kreator imprez dostępny na stronie internetowej agencji eventowej TossUp daje możliwość samodzielnego stworzenia indywidualnej oferty bez kontaktu z agencją.

Korzystając z kreatora, można samemu wybrać atrakcje i wszystkie dodatkowe elementy. Podczas wykonywania operacji można obserwować, jak zwiększa się kwota, i usuwać lub dodawać elementy tak, aby dostosować projekt do posiadanego budżetu. System generuje gotową ofertę wraz z kosztem całej imprezy. Podana cena jest maksymalna, później podczas rozmów z agencją może zostać obniżona. Organizator w pewnych sytuacjach zasugeruje też zleceniodawcy wprowadzenie zmian w projekcie eventu. – Chcemy wyeliminować problem zbyt długiego czekania na odpowiedź od agencji. Często jesteśmy w trakcie jakiejś realizacji w terenie i nie możemy w danym momencie odpowiedzieć klientowi. Teoretycznie takie rozwiązanie ogranicza kontakt pomiędzy zleceniodawcą a agencją. Jednak jest to znaczne ułatwienie współpracy – nawiązujemy kontakt w momencie, gdy klient jest już zdecydowany na skorzystanie z oferty – mówi Konrad Kardacz, właściciel TossUp. (ak)
www.tossup.pl

2010-11-17 10:15:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter