Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Konferencja inna niż wszystkie

GREMIUM to wydarzenie różniące się od tradycyjnych konferencji. GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to przede wszystkim uczestnicy, prowadzone przez nich, oficjalne i kuluarowe, dyskusje oraz wypracowane wnioski i rekomendacje.

Tekst sponsorowany

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,
przedstawiciele nauki i praktyki sektora turystyki w Polsce z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Was na VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI. 

Cieszę się niezmiernie z tego, że będę mógł gościć przedstawicieli wiodących ośrodków naukowych i wybitnych praktyków w jubileuszowym roku 90-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i 45-lecia mojej pracy w macierzystej Uczelni. 

Liczę na spotkanie z wieloma przyjaciółmi i gronem osób, których wyrazy życzliwości dodawały mi zawsze sił i otuchy.
Prof. dr hab. Grzegorz Gołembski Gremium Ekspertów Turystyki jest wydarzeniem o dużym znaczeniu dla środowiska akademickiego, firm i organizacji branżowych, a także przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego odpowiedzialnych za rozwój polskiego sektora gospodarki turystycznej. (…)
Zapraszam Państwa do udziału w dyskusji. 
Witold Bańka - Minister Sportu I TurystykiGREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI jest platformą integracji środowisk naukowych, samorządowych i biznesowych. To forum przepływu myśli i poglądów oraz miejsce spotkań czołowych osób i środowisk, działających na rzecz rozwoju turystyki w Polsce.

Motywem przewodnim GREMIUM jest WSPÓŁPRACA, budowanie „mostów” łączących różne środowiska: przedsiębiorców, urzędników, naukowców, działaczy. W programie sesji panelowych każdy z osobna znajdzie coś dla siebie, a podczas obrad plenarnych wspólnie porozmawiamy o kluczowych zagadnieniach polskiej turystyki. Wypracowane wnioski i rekomendacje przekażemy m.in. do: senackich i sejmowych komisji ds. turystyki, MSiT i POT. Ważnym jest, aby wszystkie środowiska miały możliwość zgłaszania swoich postulatów. Dlatego też zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności:
· przedsiębiorców sektora gospodarki turystycznej w tym MICE,
· naukowców i dydaktyków kształcących kadry dla turystyki,
· przedstawicieli samorządów terytorialnych,
· członków ROT i LOT,
· działaczy izb turystyki i organizacji pozarządowych.
Licząc na wartościowe wystąpienia, ekscytujące dyskusje, a także na znakomity nastrój w gościnnej Wielkopolsce, gorąco zapraszam na to szczególne spotkanie.
Szczegółowe informacje wraz z programem merytorycznym poszczególnych paneli oraz formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie www.gremium.forumturystyki.pl .
GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to spotkanie na którym warto być obecnym!
Marek Migdal 

Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

2016-06-27 15:48:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter