Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Czytaj w sierpniowym wydaniu MICE Poland

Działania wykonywane przez PCO wiążą się z odpowiedzialnością. Systemy certyfikacji są bardzo ważne, ponieważ dają możliwość pewnej klasyfikacji i rozróżnienia działających na rynku firm, których jak wszyscy wiemy jest bardzo wiele- mówi Luísa Ahrens Teixeira w rozmowie z Michałem Kalarusem.

MICE Poland sierpień2016 (15.08-15.09)

W najnowszym wydaniu przeczytasz:

Rozmowa na otwarcie
Wybór lokalizacji kongresu nie jest sprawą łatwą
O wartości płynącej ze współpracy z firmami PCO oraz zmianach zachodzących w branży spotkań z Luísą Ahrens Teixeirą, członkinią komitetu zarządzającego EFAPCO. Byłą przewodniczącą tego stowarzyszenia oraz dyrektor generalną firmy Mundiconvenius (MC) rozmawia Michał Kalarus.

od redakcji
Miesiąc komentuje: Paweł Kozak – Pod względem technologicznym nie odbiegamy od reszty świata

Aktualności
Polska lekko awansuje w rankingu stowarzyszeniowym
Po awansie w rankingu ICCA, także w zestawieniu przygotowanym przez UIA Polska osiągnęła lepszą pozycję – znalazł się na 25 miejscu w zestawieniu ogólnym.

Duży zastrzyk gotówki dla małopolskiego MICE
Centrum Kongresowe ICE Kraków otrzymało z funduszy europejskich niemal 830 tys. zł na promocję małopolskiego przemysłu MICE.

Brytyjska branża uspokaja po Brexicie
Brytyjczycy zdecydowali o wyjściu z Unii Europejskiej. Wyniki głosowania wywołały falę spekulacji. Od prognozowania nie powstrzymuje się też branża spotkań.

Technologia zastąpi w MICE człowieka?
Cyfryzacja przemysłu spotkań jest już faktem czy dopiero przyszłością? Eksperci z branży są w opiniach na ten temat dość mocno podzieleni.

Planerzy oczekują większego wsparcia od destynacji
Instytucje zarządzające marketingiem miejsc powinny bardziej się angażować w organizację konferencji i kongresów.

Czarter na Euro 2016 pogrążył Nautica Incentive
W połowie lipca zarząd spółki Nautica Incentive złożył w sądzie wniosek o upadłość. Decyzja została podjęta w związku z brakiem środków na kontynuowanie działalności operacyjnej.

Mazurkas, Belvedere i Rent Design dla Szczytu NATO
Obsługa warszawskiego Szczytu nie należała do łatwych zleceń. Praca zaangażowanych w przygotowanie imprezy firm była cały czas nadzorowana przez służby.

Najlepsze eventy, tym razem w Petersburgu
W połowie października w Sankt Petersburgu w Rosji odbędzie się kolejna, jedenasta edycja festiwalu EuBea – The European Best Event Awards.

Stowarzyszenia
1Rynek nadal dobry, optymistów nieco mniej
Ukazała się letnia edycja Outlook Report autorstwa stowarzyszenia Meeting Professionals International (MPI). Z dokumentu wynika, że rynek MICE ma się nieźle, chociaż nie udało się uniknąć pewnych spadków.

TEMAT NUMERU Obiekty historyczne kuszą wyjątkowością
Unikalne miejsca na eventy, pozwalające wyróżnić się zleceniodawcom, stały się w ostatnich latach bardzo modne. To dobra wiadomość dla właścicieli obiektów historycznych, które cieszą się dzięki temu sporym zainteresowaniem ze strony branży MICE.

REGION Świętokrzyskie – niewielki region, duże możliwości
Zamki i pałace, uzdrowiska, dobre hotele i centra spa. Zarówno Kielce, jak i całe województwo świętokrzyskie mają wiele do zaoferowania turystom biznesowym.

Akademia zleceniodawcy
Inspirujemy i dostarczamy narzędzi do pracy
Z Pawłem Zaorskim, general managerem Schwarzkopf Professional w Henkel Polska o specyfice imprez organizowanych dla branży fryzjerskiej i o tym, dlaczego warto ciągle poszukiwać nowych agencji eventowych rozmawia Małgorzata Orlikowska.

WARSZTAT/LUDZIE
Wybieramy: profesjonalnego karykaturzystę
Zmiany personalne w agencjach i obiektach

Agencje/LUDZIE
10 min... Estancja
Personalnie... Łukasz Kołakowski

Fotokronika
Costa del Sol nie tylko na plażę
Wyprawa na szczyt
Strzelecka impreza Mazurkasa
Amazońskie atrakcje w Tropical Islands 


2016-08-17 14:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter