Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Strefa EVENT w warszawskim ExpoXXI

Ekspozycja dostawców z branży eventowej i konferencja EVENT MIX poświęcona skutecznemu event marketingowi – to główne wydarzenia strefy Event w ramach targów FestiwalMarketingu.pl.Wrześniowe targi reklamy zmieniają formułę i poszerzają program o wydarzenia dodatkowe. Jednym z nich jest konferencja EVENT MIX. Konferencja odbędzie się 7 września w ramach FestiwalMarketingu.pl na EXPO XXI Warszawa. EVENT MIX to wyjątkowe spotkanie praktyków i autorytetów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz rozwiązań na rynku eventowym. 

Wydarzenie ma być unikalnym połączeniem prelekcji, paneli dyskusyjnych oraz strefy wystawienniczej, czyli wszystkiego, co przydatne w rozwoju ludzi związanych z branżą eventową. Na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych m. in. Ninę Żukowską, Monikę Dymacz-Kaczmarczyk czy Jarosława Uścińskiego. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Dorota Wellman.

W strefie Event FestiwalMarketingu.pl pojawią się firmy oferujące usługi dla eventów. Grono wystawców to przekrój pełnej oferty branży - od cateringu, atrakcji eventowych, po wyposażenie eventów, technikę sceniczną czy obiekty eventowe. W strefie liczącej około 30 uczestników można znaleźć tak różnorodne firmy jak: Confetti System, Event Room, Exprofesso, Fiesta Catering, Kameleon, Lubelskie Centrum Kongresowe, Moonsfera, Multikino, Tropical Islands, Hotel Czarny Potok, Browar Obywatelski w Tychach czy Bzzyk Band. 

Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine – wydawca katalogu OOH event! – oficjalnego wydawnictwa konferencji i strefy EVENT. W trakcie imprezy swoją premierę będzie miała czwarta edycja katalogu.

2016-09-05 15:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter