Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Lubelskie Centrum Konferencyjne startuje

Już 16 września 2016 r. uroczysta Gala otwarcia Lubelskiego Centrum Konferencyjnego – nowego centrum kongresowo-konferencyjnego we wschodniej Polsce, w sercu Lublina. Tego dnia odbędą się aż trzy wydarzenia.

· Warsztat B2B - spotkanie biznesowe, polegające na rotacyjnych 10-minutowych rozmowach reprezentantów lubelskich hoteli, firm cateringowych, agencji eventowych, organizatorów spotkań z polskimi meeting plannerami – gośćmi wizyty studyjnej w Lublinie i regionie. Warsztat odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w godzinach 9:00 – 10:30.
*Warsztat ten jest częścią dużego projektu – wizyty studyjnej do Lublina i województwa lubelskiego organizatorów spotkań i agencji eventowych z Polski, która odbędzie się w dniach 15-17września.

· Konferencja „Przyszłość polskiego przemysłu spotkań, czyli szansa na szybszy wzrost gospodarczy” – www.ZasmakujLubelskiejKonferencji.pl konferencja dotycząca roli przemysłu spotkań, która w Polsce jest dynamicznie rozwijającą się gałęzią gospodarki. Panelistami [link] na konferencji będą przedstawiciele branży MICE z całej Polski, przedstawiciele administracji rządowej, samorządowej, uczelni wyższych. Konferencja odbędzie się zaraz po warsztatach B2B, w godzinach 11:00 – 15:00. Składa się z 3 paneli:

o Panel dyskusyjny 1: Przemysł spotkań i jego znaczenie dla gospodarki w skali kraju
i regionu
o Panel dyskusyjny 2: Spotkania jako lokalny produkt turystyczny: wyzwania, potrzeby, perspektywy
o Panel dyskusyjny 3: Lokalne centra kongresowe, konferencyjne i wystawiennicze: konkurencja czy współpraca i synergia?

· Uroczysta Gala Otwarcia Lubelskiego Centrum Konferencyjnego - Wydarzenie dedykowane organizatorom spotkań, branży MICE, przedstawicielom mediów, władzom województwa i miasta, Ambasadorom Województwa Lubelskiego, przedstawicielom uczelni wyższych oraz podmiotom wyróżnionym Certyfikatami Marki Regionalnej „Lubelskie”. W budynku LCK mamy nadzieję gościć przedstawicieli agencji i organizacji marketingowych, PR-owych i turystycznych oraz przedstawicieli instytucji i podmiotów realizujących działania związane z działalnością konferencyjno-wystawienniczą z całej Polski. Gala będzie uroczystym otwarciem Lubelskiego Centrum Konferencyjnego w Lublinie. Podczas uroczystości będą miały miejsce oficjalne wystąpienia władz, zajęcia zorganizowane w formie warsztatów, występy artystyczne (koncert zespołu muzycznego, kabaret, pokazy taneczne) oraz bankiet. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00.

www.ZasmakujLubelskiejKonferencji.pl 


2016-09-08 16:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter