Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Łagodniejsze kryteria, niższa składka

Od nowego roku potencjalni członkowie Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel zapłacą niższą składkę. Podczas walnego zgromadzenia członków SOIT podjęto decyzję o zmianie statutu.

Działanie to ma na celu ułatwienie dostępu do Stowarzyszenia nowym przedstawicielom branży. Za przynależność zapłacą nie 7 tys. zł, jak do tej pory, a 6 tys. zł. Firma, którą reprezentują nie musi zatrudniać już pięciu pracowników, wystarczy, że wykaże zatrudnienie trzech osób zajmujących się bezpośrednio obsługą incentive travel.
Oprócz kwestii formalnych w trakcie zgromadzenia przedstawiono także plany, jakie Stowarzyszenie zamierza zrealizować w przyszłym roku. Główne strategie z zakresu budowania wizerunku i obecności w mediach pozostaną bez zmian. Kontynuowana będzie także Akademia SOIT. W 2011 roku planowane są cztery takie szkolenia. Oprócz tego SOIT zamierza zorganizować dwie duże konferencje branżowe. Szczegóły, podobnie jak tematy i zagadnienia, jakim zostaną poświęcone znajdują się aktualnie na etapie ustaleń. Kontynuowane będą również prace nad tworzeniem wspólnych standardów przetargowych, których nie udało się sfinalizować w tym roku. W trakcie spotkania nastąpiło również rozliczenie finansowe oraz podsumowanie działań podjętych w 2010 roku. Walne Zgromadzenie Członków SOIT odbyło się 29 października. (mk)
www.soit.net.pl

2010-11-17 10:16:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter