Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI - MICE kreatorem wizerunku miast i regionów

Dynamicznie rozwijająca się branża MICE stała się w ostatnich latach jednym z ważniejszych ogniw budujących wizerunek miasta i regionu.

materiał partnerski

Korzyści, jakie niesie ten segment turystyki, są dla polskich miast i regionów szansą rozwoju, oraz co się z tym wiąże wzrostu dochodów. Miasta powinny zatem podejmować się realizacji takich przedsięwzięć, które w istotny sposób mogą uatrakcyjnić ich wizerunek na międzynarodowym rynku spotkań. 


Gremium Ekspertów Turystyki jest świetnym miejscem do podsumowania roku 2016 oraz do dyskusji jak w innowacyjny sposób promować Polskę i jak budować turystyczne marki regionalne.(…)
Dawid Lasek 
Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki 
VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI
MICE kreatorem wizerunku polskich miast i regionów

Dynamicznie rozwijająca się branża MICE obejmująca: wydarzenia biznesowe, konferencje, kongresy, podróże, targi i inne imprezy oraz usługi dla osób podróżujących służbowo, stała się w ostatnich latach jednym z ważniejszych ogniw budujących wizerunek miasta i regionu. Korzyści, jakie niesie ten segment turystyki, są dla polskich miast i regionów szansą rozwoju, oraz co się z tym wiąże wzrostu dochodów. Miasta powinny zatem podejmować się realizacji takich przedsięwzięć, które w istotny sposób mogą uatrakcyjnić ich wizerunek na międzynarodowym rynku spotkań.

Jak kreować współpracę władz miast i sfery biznesu na rzecz pozyskiwania światowych spotkań i wydarzeń?

Podczas VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI będziemy zgłębiać ten temat. Wspólnie z przedstawicielami czołowych polskich organizatorów konferencji i eventów, na konkretnych przykładach, będziemy analizować podejmowane działania i szukać nowych rozwiązań. Liderzy na polskim rynku, do których niewątpliwie należą Kraków czy Warszawa, mogą stanowić inspirację i być wzorem dla innych polskich miast i regionów. O sukcesie w sektorze MICE nie decyduje wyłącznie zaplecze konferencyjne w postaci hoteli, czy centrów kongresowych o wysokim standardzie, ale również wizerunek miejsca w tym polityka rozwoju i promocji. O tym najlepiej wie Poland Convention Bureau, która od lat odpowiedzialna jest za promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji dla organizacji spotkań i wydarzeń biznesowych i której przedstawiciela będziemy gościć podczas tegorocznego GREMIUM.

W programie sesji panelowych VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI znalazły się specjalne warsztaty i spotkania dla sektora MICE (patrz program:
www.gremium.forumturystyki.pl
).

2016-10-23 09:10:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter