Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


BFC partnerem Madonna Music Festiwal

Grupa BFC (Businessman Fun Club) została partnerem organizacyjnym na rynek polski Madonna Music Festiwal. Impreza, dedykowana uczestnikom wyjazdów narciarskich, odbędzie się w położonej w północnych Włoszech miejscowości Madonna di Campiglio.

materiał promocyjny

 Madonna Music Festiwal to nie tylko muzyka. To przede wszystkim wspaniałe narciarstwo w tym włoskim kurorcie narciarskim. 
- To zanurzenie się we włoską kulturę, kuchnię, wino i aperitiffy, to także możliwość treningu z olimpijczykami, wykłady o serwisie sprzętu czy możliwość spróbowania snowkite’a pod okiem Łukasza Cerana – powiedział Łukasz Adamowicz, wiceprezes grupy BFC. Pierwszy dzień festiwalu poświęcony będzie muzyce polskiej. Wystąpią m.in. Reni Jusis, Tomek Makowiecki i Jacob A, Ricardo. Drugiego dnia zagra DJ Alfredo Azzeto oraz lider włoskiej sceny muzyki elektronicznej Paolo Barbato. Jak zapowiadają przedstawiciele BFC, Madonna Music Festiwal ma pozwolić na połączenie organizacji zimowych wyjazdów incentive z eventem muzycznym i tym samym przyciągnąć klientów firmowych. – Nie wątpię że na dwie noce Madonna zamieni się w zimową riwierę. Zabiegaliśmy o to, aby festiwal miał charakter otwarty. Liczymy że weźmie w nim udział wiele grup narciarskich, które będą przebywały w tym czasie w Dolomitach – dodaje Adamowicz. Na region Madonna di Campiglio składają się połączone trasy narciarskie:Pinzolo, Folgaridy, Marillevy i Madonny di Campiglio, które liczą w sumie 150 km. Madonna Music Festiwal odbędzie się w dniach 15-17 grudnia br. – Współpraca z BFC nadaje imprezie charakter międzynarodowy. Traktujemy tę Grupę jako firmę strategiczną na polskim rynku. BFC, jako organizator imprez narciarskich, który współpracował przez wiele lat z Madonna di Campiglio, była dla nas naturalnym partnerem– powiedział Giancarlo Cescatti, dyrektor zarządzający APT Madonna di Campiglio.

http://snowmusicshow.pl 

2016-11-04 13:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter