Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Event Focus – Studenckie Szkolenie Branży Eventowej


Event Focus to cykl szkoleń skierowany do studentów krakowskich uczelni, poświęcony tematyce organizacji wydarzeń. 17 listopada br. odbędzie się czwarta edycja szkolenia.


artykuł partnerski

Organizatorem wydarzenia są: Katedra Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Biuro Kongresów Urzędu Miasta Krakowa, przy wsparciu Koła Naukowego Turystyki i Rekreacji InvenTur. Jesienna edycja Event Focusa jest realizowana w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP) oraz Meeting Professionals International (MPI). 

Jej tematyka w całości poświęcona jest kongresom i konferencjom. Dotychczasowe edycje składały się z dwóch części – wykładów i warsztatów. Pierwsza to wykłady wprowadzające w tematykę organizacji wydarzeń. Drugą częścią były warsztaty „ZRÓBMY EVENT” z praktykami z branży. 

W związku z dużym zainteresowaniem tematyką organizacji eventów wśród studentów oraz chęcią pracy w zawodzie event managera organizatorzy postanowili poszerzyć czwartą edycję szkolenia o EventFocus Interview, dzięki czemu uczestnicy wydarzenia będą mogli spotkać się z przedstawicielami firm działających w branży i przynależących do partnerskich stowarzyszeń.

Gośćmi jesiennej edycji będą: Piotr Wilczek, reprezentujący SKKP, który. podczas swojej prelekcji przedstawi zagadnienia skutecznej promocji kongresu. Poruszy kwestie zarówno współpracy z patronami medialnymi wydarzenia, jak również ze sponsorami. Kolejnym z prelegentów będzie Agnieszka Faracik-Leśniak – prezes MPI Poland Club, która zwróci uwagę słuchaczy jak organizować imprezy towarzyszące dużym kongresom. Wśród gości nie zabraknie przedstawiciela Krakow Convention Bureau UMK. Małgorzata Przygórska – Skowron, kierownik KCB UMK, omówi rolę miejskiego Convention Bureau w branży spotkań. 

Nad całym spotkaniem w roli moderatora oraz prelegenta będzie czuwał dr hab. Krzysztof Borodako, wykładowca na nowej specjalności studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – „Zarządzanie kongresami i dużymi wydarzeniami”. Na samym początku wprowadzi uczestników szkolenia w tematykę branży kongresowej w Krakowie. Każdy z uczestników na zakończenie warsztatów otrzyma certyfikat poświadczający ukończenie całego szkolenia.
Wydarzenie jest realizowane od początku we ścisłej współpracy z partnerami technologicznymi – dostawcą rozwiązania Syskonf.pl oraz firmą SMSAPI. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objął miesięcznik MICE Poland 

Więcej na: www.facebook.com/EventFocusUEK http://eventfocus2.syskonf.pl/

2016-11-03 14:54:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter