Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Tajlandia zaprasza hosted buyersRedakcja MICE Poland wraz z organizatorem Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia zapraszają profesjonalistów branży spotkań do udziału w programie hosted buyers.


Program skierowany jest do meeting plannerów oraz organizatorów incentive, zainteresowanych rynkiem azjatyckim. IT&CMA 2017  odbędzie się w dniach 26-28 września br. w Bangkoku. Organizatorzy pokrywają koszty uczestnictwa w wydarzeniu. Głównym punktem programu jest część spotkaniowa B2B, w trakcie której każdy kupiec będzie mógł spotkać się z 30 wystawcami. 
 
Podczas tegorocznej edycji IT&CMA, organizator oferuje swoim delegatom platformę biznesową, umożliwiającą nawiązywanie kontaktów oraz edukację. W trakcie paneli dyskusyjnych eksperci postarają się udzielić odpowiedzi na pytania, dotyczące aktualnych problemów branży. Konferencje i warsztaty posłużą prezentacji aktualnych możliwości i trendów, pojawiających się w turystyce biznesowej w regionie Azji i Pacyfiku. Wśród wystawców spotkamy przedstawicieli przemysłu spotkań z takich regionów jak: Tajlandia, Singapur, Filipiny, Chiny, Japonia etc.

W celu udoskonalenia skuteczności nawiązywania kontaktów biznesowych, organizatorzy zapewniają uczestnikom możliwość skorzystania z systemu digitalowego. Ma on na celu dopasowanie spotkań do indywidualnych potrzeb biznesowych uczestników. 

Zgłoszenia do programu hosted buyers prosimy kierować do:
Kinga Walczyk, adres e-mail: k.walczyk@micepoland.com.pl

2017-04-25 09:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter