Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Wielka Przeprowadzka Rent DesignZ początkiem maja wypożyczalnia mebli Rent Design przenosi się do nowej, większej siedziby. Firma zajmie świeżo wybudowaną inwestycję magazynowo – biurową Park Ideal Idea IV przy ul. Działkowej 56 A w Warszawie.

materiał promocyjny

Rent Design zajmie ponad 1400 m2 powierzchni magazynowej oraz ok. 130 m2 powierzchni biurowej. Magazyn przystosowany będzie do logistyki zgodnej z najwyższymi standardami. Nowa powierzchnia znajdować się będzie w odległości zaledwie 1,5 kilometra od dotychczasowej siedziby na ul. Łopuszańskiej 36 A.
To już trzecia z kolei siedziba firmy i zmiana adresu wynikająca z potrzeb rozwojowych. Jak podsumowuje prezes Rent Design, Wojciech Zbroja: „Celem zmiany lokalizacji biura i magazynu jest polepszenie warunków i podniesienie jakości pracy całego zespołu oraz poprawienie logistyki i zwiększenie możliwości rozwojowych. Większa „BAZA” to jeszcze lepsze perspektywy na przyszłość. A za zwiększeniem powierzchni magazynowej idzie również rozszerzenie oferty produktowej.” 


2017-04-27 14:31:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter