Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Davide Odella został dyrektorem sprzedaży EXPO XXI
Do zespołu sprzedaży EXPO XXI Warszawa Davide Odella dołączył z początkiem września 2016r. jako Senior Sales Manager. Decyzją Zarządu od dnia 05 Czerwca br. Davide objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży i w ramach swoich nowych obowiązków będzie teraz odpowiedzialny tworzenie strategii sprzedażowo-marketingowej obiektu jak również utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi.


Davide Odella jest specjalistą z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży eventowej i laureatem nagrody „Odkrycie Roku MPI Poland”. 
Swoją przygodę z branżą MICE, Davide rozpoczął już podczas studiów na Uniwersytecie Bolońskim. 
To właśnie wtedy dostał się na staż w agencji Styles Reports w Berlinie, gdzie zajmował się organizacją wydarzeń kulturalnych – koncertów, wystaw i festiwali. Po rocznym stażu wrócił do Włoch, aby dokończyć studia. Równolegle dołączył do zespołu centrum wystawienniczego Bologna Fiere, gdzie współpracował 
z agencjami eventowymi oraz hotelami w Bolonii i Rumunii, a także organizował kongresy i konferencje, głównie dla branży medycznej. Zaręczył się z Polką i dzięki niej trafił do Polski, gdzie rozpoczął pracę w firmie eventowej Grupa Trip.
W 2012 roku, za aktywną działalność na rzecz branży spotkań, Davide Odella został uhonorowany nagrodą „Odkrycie Roku MPI Poland”. Następnie dołączył do niej także wyróżnienie w konkursie ICCA/EIBTM Forum for Young Professionals i znalazł się wśród 30 wyróżnionych osób, które wzięły udział w szkoleniu w Barcelonie, prowadzonym przez światowej sławy ekspertów działających w branży MICE.
W kwietniu 2013 roku rozpoczął pracę na Stadionie Narodowym (obecnie PGE Narodowy) na stanowisku Key Account Managera. Do jego obowiązków należała przede wszystkim sprzedaż oraz budowanie relacji z przedstawicielami innych podmiotów branży eventowej. 
W 2015 roku, dzięki programowi stypendialnemu MPI, otrzymał certyfikat CMM (Certified Meeting Manager). 
Prywatnie Davide w lutym tego roku został szczęśliwym ojcem Francesco.
Do Warszawy przywiózł ze sobą włoskie przyzwyczajenia – po mieście porusza się skuterem, aby nie tracić czasu na stanie w korkach.

2017-06-13 16:42:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter