Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

materiał promocyjny

II edycja Kongresu Business Without Limits w RzeszowieJak rozwijać swój biznes, radzić sobie z problemami, barierach i szansach rozwoju oraz jak umiejętnie wykorzystać w biznesie nowoczesne formy komunikacji  – o tym i wielu innych wątkach okołobiznesowych rozmawiać będą ekonomiści, przedsiębiorcy, naukowcy i samorządowcy, w najbliższą środę i czwartek podczas II edycji Kongresu Business Without Limits w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem.

Dwa dni rozmów o gospodarce, rozwoju przedsiębiorczości oraz rozwoju regionalnym, a także wizerunku Podkarpacia oraz nowoczesnych narzędziach wspierania przedsiębiorców i przedsiębiorczości zaplanowani organizatorzy II Kongresu Business Without Limits w dniach 21-22 czerwca. Będzie okazja do spotkań, kuluarowych rozmów i networkingu, oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i informacji.

 

Kongresowi towarzyszyć będą rocznicowe obchody pierwszego roku działalności. Będzie to zarazem okazja do zweryfikowania pierwotnych założeń funkcjonowania obiektu i określenia dalszych kierunków rozwoju.

 

- Chcemy być czymś znacznie więcej niż tylko obiektem wystawienniczym, nasza ambicja nie ogranicza się wyłącznie do organizacji imprez. Dlatego dokładamy starań, aby organizowane przez nas kongresy i wydarzenia były jak najbardziej różnorodne, a nasz obiekt stał się rozpoznawalnym miejscem na kongresowej mapie Polski i Europy. Zależy nam na wspieraniu i promowaniu inteligentnej specjalizacji regionu, na rozwoju lokalnej gospodarki i przedsiębiorczości. Pomysły na eventy mają odpowiadać na szerokie potrzeby lokalnej społeczności i pokazać jednocześnie możliwie najszerszemu gronu sfer życia gospodarczego, że jesteśmy w stanie zorganizować każde, nawet najbardziej wymagające wydarzenie – mówi Kamil Szymański, prezes G2A Arena.

 

II Kongres Business Without Limits poświęcony będzie szeroko pojętej gospodarce, zaplanowano różnorodne konferencje specjalistyczne oraz panele dyskusyjne. Łącznie zaplanowanych jest 10 paneli oraz kilkanaście niezależnych konferencji branżowych, w których weźmie udział blisko setka panelistów.

 

Wśród tematów wiodących drugiej edycji kongresu znalazły się m.in: przemysł spotkań jako niedoceniany motor napędowy polskiej gospodarki, powodzenie branży a rozwój miast i regionów, wpływ sektora finansowego na polską gospodarkę, wyzwania w prowadzeniu biznesu na kilku kontynentach w odmiennej kulturze i specyficznym rynku oraz o skutecznej komunikacji w biznesie.

 

- Jesteśmy mocno rozwijającym się regionem, który kładzie nacisk na innowacje i nowoczesne technologie tłumaczy marszałek Władysław Ortyl. - Naszą wiodącą inteligentną specjalizacją jest Lotnictwo i Kosmonautyka. Stajemy się coraz bardziej atrakcyjni pod względem gospodarczym dla zagranicznych inwestorów, o czym świadczą kolejne nowo otwierające się fabryki lotnicze – w tym roku sześć na Podkarpaciu. Monokultura przemysłowa nie sprzyja rozwojowi regionu, dlatego stawiamy również mocno na inne specjalizacje: motoryzacja informatyka, jakość życia. Wyzwaniem jest również tworzenie wykwalifikowanych kadr. Trzeba szkolić i edukować młodych, zachęcać ich do studiowania na Podkarpaciu, ale również przekonywać młodych mieszkańców Podkarpacia aby nie wyjeżdżali  stąd. Myślę, że podczas kongresu nie zabraknie ciekawych dyskusji na te tematy – dodał marszałek Władysław Ortyl.

 

 

Współautorem drugiego dnia Kongresu Businnes Without Limits jest Gazeta Codzienna Nowiny, która przygotowała Flexi Form Day. Poświęcony on będzie nowoczesnym rozwiązaniom wykorzystywanym w  komunikacji, zdobywaniu i wymianie informacji oraz jej roli w biznesie. Wśród prelegentów spodziewać się można m.in. gen. Romana Polko - komandosa, dowódcy elitarnej jednostki GROM, doktora zarządzania, Macieja Westerowskiego - wykładowca Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, trenera biznesu oraz trenera Internetowych Rewolucji Google, Wacława Wykrytowicza, prezesa zarządu agencji TRULY oraz Krzysztofa Pliś z Polska Press Grupa.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Kongresie, który odbędzie się w dniach 21-22 czerwca br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena. Udział jest bezpłatny.

Rejestracja: TUTAJ


 

2017-06-19 12:34:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter