Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

.


promocja


ZALEŻY NAM TAK SAMO, JAK TOBIE

Twoje spotkanie to nie tylko data w naszym kalendarzu. Zadbamy o każdy jego szczegół, ponieważ wiemy, jak bardzo Twoje wydarzenie jest ważne Ciebie i Twojej firmy. Możesz nam zaufać. Wiemy, jakie trendy uczynią je wyjątkowym. Zawsze oferujemy 100% satysfakcji, gdyż podobnie jak Tobie, zależy nam na zorganizowaniu wspaniałego spotkania.


RADISSON BLU HOTEL, GDAŃSK RADISSON BLU HOTEL, KRAKÓW
Położony w historycznej dzielnicy miasta, elegancki hotel Radisson Blu Gdańsk, nada malownicze tło każdemu wydarzeniu. Idealny na organizację zarówno dużych konferencji i bankietów, jak i kameralnych spotkań biznesowych i rodzinnych.
RADISSON BLU HOTEL, SZCZECIN RADISSON BLU HOTEL, WROCŁAW
Umiejętność dopasowania się do potrzeb klienta i bliskość centrum odnowy biologicznej to klucz do sukcesu tego hotelu. Spotkania we Wrocławiu w odległości krótkiego spaceru od pięknego Rynku Głównego i najciekawszych atrakcji miasta? Tak!
RADISSON BLU CENTRUM HOTEL, WARSZAWA RADISSON BLU SOBIESKI HOTEL, WARSZAWA
Zlokalizowany w biznesowym sercu Warszawy z piękną salą balową – to idealne miejsce na organizację każdego rodzaju imprez. Dzięki 18 salom konferencyjnym i ogromnemu doświadczeniu w organizacji spotkań cieszy się popularnością i zaufaniem.
JUŻ WKRÓTCE – NOWE HOTELE W POLSCE
Aktualnie w Polsce przygotowywane są nowe hotele Radisson Blu – otwieramy hotel w Świnoujściu, a wkrótce także w Zakopanem i Szklarskiej Porębie.

.

2017-07-12 17:31:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter