Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Krzysztof Gawrych komentuje: Ginące stanowiska w Poland Convention BureauBardzo zdziwiła mnie informacja o zlikwidowaniu w Polskiej Organizacji Turystycznej stanowiska kierownika sekcji Poland Convention Bureau.
Odkładając na bok trudności ze zrozumieniem struktury organizacji i na którym szczeblu tej drabiny jest convention bureau, to przecież zadaniem Poland Convention Bureau jest tę wspomnianą rozpoznawalność, wiarygodność i wizerunek jako destynacji wydarzeń budować. Skoro zlikwidowane zostaje stanowisko, to czy ktoś pełniący inną funkcję w POT będzie kierował działaniami convention bureau? Czy będzie to jednoosobowe biuro? I czy wreszcie ten jednoosobowy zespół będzie w stanie różne niezbędne działania, aby osiągnąć zakładane cele, wykonywać? A może sytuacja będzie rozwijać się w innym kierunku. Kierunku, kolokwialnie rzecz ujmując, zwijania convention bureau reprezentującego Polskę (...)

Dostęp do pełnej treści artykułu w lipcowym wydaniu MICE Poland. 

2017-07-14 09:40:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter