Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Ruszyła przedsprzedaż biletów na IV edycję Event Biznes promocjaIV Edycja Event Biznes organizowane przez Stowarzyszenie Branży Eventowej odbędzie się 7 listopada 2017 roku w Digital Knowledge Village. 


Po raz kolejny osoby zainteresowane organizacją wydarzeń spotkają się by przeanalizować najnowsze trendy na rynku eventowym. Organizatorzy zapraszają na konferencje zespoły PR, marketingu z korporacji, agencje, lokalizacje oraz podwykonawców. 

Event Biznes to wydarzenie, podczas którego uczestnicy mają okazję poznać najlepszych prelegentów w dziedzinie event management z Polski i z za granicy. Organizatorzy zapewniają, że poziom konferencji będzie na najwyższym poziomie. Nad merytoryką wykładów już teraz czuwa zespół 22 osób wchodzących w skład Rady Programowej.  Reprezentują największe i najbardziej prężnie działające korporacje w Polsce, media branżowe i agencje eventowe. 

„Zachęcam gorąco do zarezerwowania sobie czasu w listopadzie, aby móc uczestniczyć w  tegorocznej edycji Event Biznes. Już teraz mogę zapewnić, że nie zabraknie inspirujących mówców, ciekawych wykładów, informacji o najnowszych trendach. Opieka merytoryczna Stowarzyszenia Branży Eventowej, a także Rady Programowej, to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego Event Biznes 2017” – mówi Anna Nowakowska, Dyrektor programowa Event Biznes.
Od dziś do 2 września trwa przedsprzedaż biletów, które można kupić http://eventbiznes2017.syskonf.pl/
Konferencja Event Biznes jest cyklicznym wydarzeniem, dedykowanym osobom zainteresowanym nowoczesnymi formami promocji, służącymi budowaniu silnej i efektywnej marki.

Szczegółowy program zostanie podany w pierwszym tygodniu września na stronie www.eventbiznes.pl


2017-08-31 15:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie wydanie specjalne IMEX 2019

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter