Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

promocja


„B2Beat – branża spotyka się w Hulakula!” Już tylko 2 dni do wyjątkowego spotkania branży eventowej, reklamowej i mediów. Na scenie: Lanberry, Lewczuk, Kumór, Symkiewicz!

Już 5 października w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta odbędzie się spotkanie osób zajmujących się zawodowo eventami, reklamą i mediami. Organizatorzy zapraszają wszystkich zawodowców. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się, zrób to teraz – liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy na stronę http://b2beat.meetingplanner.pl/rejestracja.

„B2Beat – branża spotyka się w Hulakula!” – to pierwsze tego typu spotkanie. Jego celem jest integracja branży, dobra zabawa, a także prezentacja wyjątkowych możliwości nowych wnętrz Hulakula oraz nowości na rynku eventowym. Wśród atrakcji m.in. najnowsze strefy wirtualnej rzeczywistości.

„B2Beat…” – to spotkanie realizowane także we współpracy z rynkiem muzycznym. Na ten wieczór Hulakula razem z Universal Music Polska przygotowała specjalny muzyczny showcase. Na scenie zagoszczą gwiazdy, które szturmem zdobywają polską scenę muzyczną: Lanberry, Monika Lewczuk, Patryk Kumór i Antek Smykiewicz.

Jeśli chcesz wiedzieć, co w najbliższym czasie będzie liczyło się na rynku eventowym – nie może Cię zabraknąć 5 października w Hulakula. Wstęp na wydarzenie tylko z zaproszeniami. Chęć udziału w wydarzeniu można zgłaszać poprzez stronę: http://b2beat.meetingplanner.pl/rejestracja.

 

Organizator wydarzenia: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa

 

Partnerzy wydarzenia: Świat Eventów, Confetti System, Rent Design, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Syskonf, Event Management Training Group, QVERTY, Coca-Cola

 

Patroni medialni: Media & Marketing Polska, Think MICE, Nowy Marketing, Event Katalog, Event Management Polska, Event Manager News, Eventowa Blogerka, eventplatforma.pl, Marketer+, MICE Poland, OOH Event, konferencje.pl

 

Partner branżowy: meetingplanner.pl

 

 

 

O Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta

Hulakula – to nowoczesna przestrzeń rozrywkowa o jednej z największych powierzchni w stolicy, oferująca zarówno atrakcje dla indywidualnego klienta, jak i kompleksową obsługę przy organizacji wszelkich eventów. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci.

Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Na ponad 6,5 tysiącach m2 Hulakula znajdują się:

 • dwie nowoczesne sale konferencyjno-klubowe
 • dwie kameralne sale VIP
 • parkiet na 2 tys. osób
 • antresola z oddzielnym barem i 300 miejscami siedzącymi
 • restauracja dla 400 gości
 • trzy bary
 • scena o powierzchni 40 m2 z ekranem LED o wymiarach 8 × 4 m i rozdzielczości 1344 × 672
 • bowling, bilard, automaty zręcznościowe i klasyczne gry wideo
 • letni ogródek restauracyjny z zewnętrznym placem zabaw
 • wewnętrzne place zabaw z trzema strefami dostosowanymi do różnych grup wiekowych
 • bezpłatny parking na 450 osób
 • powierzchnia reklamowa na 38 telewizorach LCD, 14 rzutnikach i 10 ekranach projekcyjnych
 • dwie niezależne, wentylowane palarnie.

Wszystkie sale są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesne urządzenia audiowizualne. Obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Hulakula oferuje także pełny zakres usług cateringowych, zarówno w ramach imprez organizowanych w Hulakula, jak i imprez zewnętrznych. Szef kuchni przygotuje autorskie dania główne, przystawki ciepłe i zimne, słodkie bufety, a także bufety tematyczne, np. bufet sushi czy bufet włoski z pizzą oraz catering artystyczny, komponowany indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta

ul. Jagiellońska 82B, Warszawa

tel.: 22 18 28 023, 22 18 28 025

mail: eventy@hulakula.com.pl

www.hulakula.com.pl

 

 

Więcej informacji:

Katarzyna Kowalewska

QL CITY Music & Entertainment PR

k.kowalewska@qlcity.pl

tel.: +48 781 268 180

2017-10-03 12:52:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie wydanie specjalne IMEX 2019

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter