Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Weź udział w konkursie Hashtag FBE
Już 11 stycznia 2018 największe coroczne spotkanie ludzi związanych z event marketingiem. W ramach spotkania organizator przewidział prelekcje, dyskusje, networking i rozmowy biznesowe, a także dwa atrakcyjne konkursy z nagrodami dla uczestników oraz trzecią edycję konkursu Top Event. Aby mieć szansę na wygraną w pierwszym z nich, warto wystartować już teraz.

Konkurs Hashtag FBE 2018 trwa do 31 grudnia 2017. Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować swój udział w Kongresie. Następnie wydrukować kartę konkursową zamieszczoną na stronie: http://forumbranzyeventowej.pl/konkurs/. Wpisać na niej proponowany hashtag, sfotografować wypełnioną kartę samą lub wraz z selfie, a zdjęcie zamieścić na profilu Forum na facebook’u i zachęcić znajomych do głosowania na zamieszczone zgłoszenie.Główną nagrodą w konkursie jest konsola gier video. Do wygrania także dwa noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób w Double Tree by Hilton Kraków Hotel&Convention Center; Nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w Hotelu Copernicus Toruń oraz lot paralotnią.

Konkurs Stand by Stand. W trakcie trwania wydarzenia zapraszamy natomiast do udziału w interaktywnej grze targowej dla uczestników Forum Branży Eventowej 2018!

Podejmij wyzwanie, weź udział w grze i wygraj nietuzinkowe nagrody! Adventure Warsaw wraz z Connectto zapraszają wszystkich uczestników do gry rozgrywającej się w trakcie FBE 2018.

Zarejestruj się w punkcie startowym, pobierz naklejkę NFC i rozpocznij zabawę!

Celem gry jest odwiedzenie stanowisk partnerów gry, wykonanie zadań i zdobycie jak największej liczby punktów.

W 1 edycji gry udział wzięło ponad 150 gości i 15 wystawców.  

Celem Konkursu Top Event jest nagrodzenie najlepszego zrealizowanego projektu z obszaru branży eventowej, wyróżnienie najciekawszego wydarzenia, związanego z event marketingiem. Jego wpływu na realizacje celów firmy, budowania wizerunku marki oraz środowisko i społeczeństwo. Do konkursu można zgłaszać wydarzenia, które odbyły się od 16 grudnia 2016 do 30 listopada 2017 roku. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w dniach 1 – 6 grudnia 2017.


Zarejestruj swój udział w FBE 2018 już dziś:

http://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/

www.forumbranzyeventowej.pl

https://www.facebook.com/Forum-Bran%C5%BCy-Eventowej-FBE-366765783513345/?ref=bookmarks


Organizator: Evential Sp. z o.o.

ul. Mokotowska 1

00-640 Warszawa

biuro@evential.pl       

2017-12-13 10:02:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter