Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Hotele nie mogą dyskryminować klientów
Hotele nie mają prawa oceniać poglądów swoich klientów, mówi prezes Marriott International w obliczu fali krytyki, która spadła na firmę za organizację konferencji dla grupy uważanej za antymuzułmańską.


Marriott International musiał poradzić sobie z ogromną krytyką po tym jak jeden z hoteli należący do tej sieci przyjął zlecenie na organizację konferencji dla grupy Act for America, uważanej za antymuzułmańską. Co ciekawe, w tym samym obiekcie kilka tygodni później odbywać się miał event innej organizacji opowiadającej się za budowaniem relacji amerykańsko-islamskich (Council on American-Islamic Relations – CAIR). Arne Sorenson, prezes i dyrektor zarządzający Marriott International, bronił swojej decyzji o podjęciu i kontynuowaniu współpracy z tym pierwszym stowarzyszeniem w czasie forum branżowego magazynu Skift. – Fakt, że organizuje u nas spotkanie, czy że korzysta z naszego hotelu, w żaden sposób nie oznacza, że popieramy jego poglądy, albo że je oceniamy – mówi Arne Sorenson. 

Dostęp do pełnej treści artykułu w grudniowym wydaniu MICE Poland.

Zamów prenumeratę. 

2017-12-28 15:27:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie wydanie specjalne IMEX 2019

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter