Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


promocja
Karnawał jest krótki, więc spiesz się z rezerwacją! Karnawał właśnie się zaczął, ale skończy się szybciej niż byśmy chcieli… Dlatego już teraz zapraszamy do Kreatywnego Centrum Eventowego Concordia Design w Poznaniu – mamy dla Was pomysły i przestrzeń na każdą okazję! 


Zimowe scenariusze

Nasze centrum to jedyne miejsce w Polsce, w którym łączy się wynajem przestrzeni z projektowaniem unikalnych wydarzeń według autorskiej metodologii. W praktyce oznacza to, że mamy mnóstwo oryginalnych pomysłów, które nie tylko zaangażują uczestników imprezy lub spotkania, ale też pozwolą osiągnąć zakładane cele.

W pracy i po godzinach!

Concordia Design to niezwykle oryginalny, zabytkowy budynek w centrum Poznania. Oferujemy tu ponad 1000m² przestrzeni o ogromnych możliwościach aranżacyjnych. Z łatwością zorganizujemy dla Was zarówno taneczną imprezę karnawałową, jak i konferencję podsumowującą poprzedni rok, spotkania motywacyjne czy warsztaty dla pracowników. Mamy również własną restaurację, która przygotuje doskonały, dopasowany do okazji, catering.

A…może Aula Artis?

Od ponad roku polecamy również unikalne wnętrza Auli Artis. Jest to jedna z największych sal koncertowo – konferencyjnych w Poznaniu, która stwarza niespotykane do tej pory możliwości organizacji eventów. Zapraszamy tutaj szczególnie do organizowania koncertów i innych wydarzeń artystycznych, premier produktów oraz konferencji. Widownia Auli pomieści blisko 500 osób!

 

Zapraszamy do rezerwacji terminów!

Concordia Design
Ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Eliza Kozica-Kamińska
eliza.kozica@concordiadesign.pl
tel.: +48 693 940 934

2018-01-08 12:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie wydanie specjalne IMEX 2019

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter