Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Patronat
Event Mix zostało tylko kilka wolnych powierzchni wystawienniczych

Już po raz trzeci w ramach FestiwalMarketingu.pl zaprezentują się dostawcy branży eventowej.

 

Branża eventowa już we wrześniu spotka się w ramach FestiwalMarketingu.pl. Strefa EVENT MIX to wyjątkowe wydarzenie, które jest unikalnym połączeniem strefy wystawienniczej oraz prelekcji. Gromadzi praktyków i autorytety w branży. Służy wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz rozwiązań na rynku eventowym.

W Strefie EVENT MIX będzie można spotkać się z przedstawicielami hoteli, obiektów konferencyjno-targowych, a także dostawcami techniki scenicznej, wyposażenia, atrakcji oraz gadżetów na event. Strefa cieszy się dużym zainteresowaniem, ponad 80 proc. stoisk w sektorze event zostało już wyprzedanych.

– Cieszymy się, że pomysł na naszą formułę wydarzenia łączącego specjalną strefę wystawienniczą i prezentację oferty najlepszych dostawców dla branży eventowej z częścią konferencyjną spotkał się z uznaniem branży – podkreśla Andrzej Kuczera, Dyrektor Generalny w OOH event!

W ramach trzeciej edycji konferencji EVENT MIX ponownie tematem wiodącym będzie skuteczność event marketingu. Wydarzenie ma również zintegrować branżę eventową z marketerami oraz obsługującymi ich domami mediowymi i agencjami, jak również budować dobre relacje na linii dostawcy – klient.  

Partnerami medialnymi konferencji EVENT MIX są: MICE Poland, MeetingPlanner.pl, THINK MICE, eventmanagement.pl.

2018-03-28 14:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter