Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


promocja
Nowa odsłona internetowej strony OOH event

OOH event! – katalog branży EVENT & MICE, dedykowany pracownikom agencji eventowych, reklamowych, PR i działów marketingu ma nową witrynę internetową.

 

Platforma internetowa to obecnie wizytówka każdej firmy, a także najbardziej dostępny i niezbędny kanał komunikacji dla użytkowników.

Już dzisiaj można zapoznać się z nową stroną www katalogu OOH event! Witryna oferuje szybkie wyszukiwanie, bezpośredni kontakt z działem redakcyjnym i sprzedażowym, dostęp do kanałów social media OOH event! (FB i Instagram). Strona jest responsywna, czyli dostosowuje się do rozmiaru wyświetlacza na którym jest przeglądana.

W serwisie www czytelnicy znajdą najnowsze informacje branżowe o agencjach, obiektach, cateringu, wyposażeniu, atrakcjach i gadżetach, a także będą mogli przeczytać ciekawe wywiady oraz artykuły redakcyjne. Jednym słowem, to swoiste kompendium wiedzy dla osób spragnionych nowinek z branży eventowej!

Zobacz stronę już teraz!

2018-04-25 17:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie wydanie specjalne IMEX 2019

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter