Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Branża Eventowa w Hotelu Arłamów 

Już 1 lipca w Hotelu Arłamów rusza I Olimpiada Branży Eventowej. Wydarzenie zgromadzi kluczowe agencje organizujące eventy dla biznesu, sportu i kultury. Arłamów Mice Games  potrwa do 3 lipca. Lista uczestników już zamknięta. W olimpiadzie weźmie udział blisko 80 uczestników z całej Polski. 

 

Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń, integracja branży oraz prezentacja Hotelu Arłamów – jako jednej z najlepszych i najbardziej utytułowanej destynacji do organizacji wydarzeń w Polsce.

„Hotel Arłamów jest miejscem wyjątkowym i szczególnym. Wyróżnia nas unikalne położenie, bogata infrastruktura i oferta. Mamy tu wszystko, czego potrzebują organizatorzy imprez, jak i sami uczestnicy. Mamy ogromne możliwości i duże doświadczenie w organizacji wszelkich wydarzeń – sympozjów, targów, gal, konferencji i eventów sportowych, teambildingów outdorowych i survivali. Chcemy pokazać się branży, a jednocześnie wymienić doświadczenia, poznać oczekiwania dużych Klientów Biznesowych  oraz trendy w organizacji eventów biznesowych. Nie bez znaczenia jest też integracja i zabawa poprzez sport. Serdecznie zapraszam do Arłamowa !”mówi Michał Kozak – Dyrektor Generalny Hotelu Arłamów

Patronat nad Olimpiadą objęły: Klub Agencji Eventowych, SBE – Stowarzyszenie Branży Eventowej, MPI Poland Chapter, SITE Poland, SOIT.

Mice Poland jest patronem branżowym wydarzenia 

2018-06-29 14:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie wydanie specjalne IMEX 2019

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter