Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MICE Poland zaprasza profesjonalistów do BangkokuW dniach 18-20 września w Bangkoku odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń skierowanych do branży spotkań- IT&CMA (Incentive Travel & Conventions, Meetings), organizatorzy tradycyjnie przygotują bogaty program szkoleń, networkingu, integracji. 

Eventowi towarzyszy program Hosted Buyers, w ramach którego profesjonalni odwiedzający mogą nawiązać nowe zawodowe relacje, poznając ofertę kluczowych firm sektora spotkań  Azji Południowo- Wschodniej.

Redakcja Mice Poland od początku wydarzenia jest jego partnerem branżowym. Przedstawicieli branży zainteresowanych i aktywnych na rynkach azjatyckiich zapraszamy do udziału w programie HB. Koszty pokrywa organizator eventu po uprzednim zaakceptowaniu aplikacji kandydata.

Zasady udziały w programie HB

Wypełnij i wyślij aplikację 

2018-07-09 14:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie wydanie specjalne IMEX 2019

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter