Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


promocja
Biznes to relacje  

Biznes to relacje – dziś każdy przedsiębiorca to potwierdzi. Tylko jak w zabieganym świecie zbudować trwałe podwaliny do biznesu, to wyższa szkoła jazdy, aby nie tylko sprzedawać produkt ale przywiązać klienta do miejsca, atmosfery i ludzi.


Impreza z klientami, niekoniecznie typowa integracja dla ogromnej ilości ludzi, to dziś sposób na zbudowanie trwałej relacji. Spotkanie nieformalne i networking jest warte więcej niż kilkanaście suchych biznesowych spotkań z ofertą w teczce w ręku.

Obiekty hotelowe – taki jak Primavera Jastrzębia Góra mają mnóstwo możliwości na takie działania. Nieformalna atmosfera podczas zajęć w Parku Wodnych, spacer po piaszczystej plaży podczas NordicWalking czy choćby pyszna herbata relaksacyjne w poczekalni w Spa – to przykłady, kiedy w miłej atmosferze można porozmawiać o czymś niezobowiązującym i z partnera biznesowego stać się po prostu kimś miłym, człowiekiem, do którego chce się zadzwonić z pytaniem i nabiera się zaufania.

Takie wyjazdy integracyjne kreujące miła, niezobowiązującą możesz zorganizować w PrimaveraJastrzebia Góra.

Wyobraź sobie wyjazd nad samo morze, szum fal kojący umysł wieczorem po przyjeździe. Spacer boso po plaży już sam w sobie odpręża i przenosi nas ze świata biznesu, pędzących samochodów oraz dzwoniących telefonów w stan relaksu. Dodajmy do tego miłe towarzystwo, co sprawi ,ze biznesowy wyjazd już od samego początku może mieć charakter wakacyjny.

Sala konferencyjne i wyżywienie są istotne, ale w wielu miejscach nie przywiązuje się wagi do jakości tych posiłków, często są one bombą kaloryczną, na szybko podnosząca poziom cukru a potem przynoszącą spadek formy – a nie o to chodzi podczas biznesowych zmagań. W Primavera Jastrzębia Góra zwracamy uwagę na work-life balance, śniadania oraz przerwy kawowe są przygotowane zgodnie z filozofią Primalife – czyli dbamy o dietę, aktywność, fizyczną, pielęgnacje oraz psychologię.

Można skomponować tak pakiet na konferencję, aby nie wyjechać zmęczonym. Skorzystajcie z tego, że jesteście nad morzem – może do pakietu konferencyjnego dodać uczestnikom zdrowe koktajle i wykład nt Zdrowego odżywiania w podróży – każdy dziś często i dużo się przemieszcza, to bardzo użyteczna wiedza. A może dla ducha – wykład z naszych psychologiem, który specjalizuje się w sporcie, który jest ważna częścią życia każdego aktywnego człowieka?NordicWalking w przerwie miedzy spotkaniami czy masaż karku czy relaksacyjna terapia Jacobsona to z pewnością aktywności, które przyniosą wiele korzyści.

Klasycznie już polecamy Spa – kilkanaście gabinetów zabiegowych pomoże przyjać nam większa ilość osób. W ofercie masaże, zabiegi relaksacyjne i pielęgnacyjne na twarz i ciało, konsultacje kolorystyczne i naukę makijażu czy po prostu manicure na wieczorną imprezę.

Dla tych, którzy mają dużo energii polecamy Park Wodny – pływanie to jeden z prostszych sposobów na uśmiech i relaks dla całego ciała. A może grupowe zajęcia AquaAerbik zamiast przeczekania w pokojach po konferencji do wieczornej imprezy – integracja, relaks i zdrowie.

Na przełamanie lodów – idealne.

W atmosferze relaksu, nawet podczas spotkania biznesowego mamy otwarte szeroko oczy, nasze zmysły postrzegają bardziej i mocniej. Dlatego też nie zamykajmy się  na możliwości Primavera – pobyty rodzinne, Spa dla przyjaciół czy pobyty zdrowotne i odchudzające. To wszystko łączy się z sobą, pokazuje nam jak ważna jest całość, nie tylko poszczególne elementy.

Czuj się zaproszony do Primavera Jastrzębia Góra.

 

2018-07-16 11:56:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie wydanie specjalne IMEX 2019

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter