Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


promocja
Zyskaj równowagę wewnętrzną – pracuj z głową!

Work-Life Balance to ostatnio często używany zwrot, dużo mówi się o tym, że tracimy równowagę i grunt pod nogami przez nieumiejętne manewrowanie swoim czasem wolnym oraz obowiązkami zawodowymi.

 

Work-Life Balance to nie dzielenie doby na trzy części, gdyż nie jest dziś to możliwe, aby pracować 8 godzin w branży eventowej i całkowicie odciąć się od obowiązków. Równowaga to osiągnięcie harmonii w działaniach, umiejętność odpoczynku, wtedy kiedy jest możliwość oraz umiejętność przeplatania życia zawodowego płynnie z prywatnym.

Primavera Jastrzębia Góra w swojej ofercie biznesowej posiada , oprócz typowych atrakcji konferencyjnych, warsztaty z dietetykiem, psychologiem czy ciekawe zajęcia z trenerami personalnymi, fizjoterapeutami. Tego typu zajęcia wybierane są często przez nieduże grupy biznesowe, gdyż łatwiej o koncentrację, kiedy w ćwiczeniach oddechowych bierze udział ok 20 osób. Psycholog jest w stanie dać wsparcie każdemu z osobna, nikt nie pozostanie tu anonimowy. 

Świadomy wybór miejsca to podstawa każdego sukcesu – dlatego Primavera jest miejscem numer 1. dla osób dbających  swoje zdrowie, dietę oraz oczekujących czegoś więcej niż klasycznej konferencji.

Primavera Jastrzębia Góra- najlepsze miejsce na konferencję nad morzem

www.biznes.primaveraspa.pl  

   

2018-09-06 08:25:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie wydanie specjalne IMEX 2019

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter