Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Targi IBTM World z nowym dyrektorem
 

David Thompson został nowym dyrektorem targów IBTM World. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia, która odbędzie się w Barcelonie pod koniec listopada, Thompson będzie odpowiedzialny za organizację i przebieg całej imprezy.


Nowy dyrektor targów związany jest z branżą MICE od 14 lat. W tym czasie brał udział w tworzeniu wielu nagradzanych wydarzeń dla takich jak marek jak: Haymarket Exhibitions, BBC, Informa, Daily Mail Group czy Clarion Events. Dzięki współpracy z największymi światowymi firmami oraz promocji wydarzeń w Europie, Bliskim Wschodzie i Stanach Zjednoczonych Thompson zyskał uznanie i renomę w środowisku branżowym. Na swoim ostatnim stanowisku w firmie Clarion był odpowiedzialny za organizację ochrony międzynarodowych imprez masowych, które co roku gościły ponad 15 tys. uczestników z ponad 100 krajów.

Więcej informacji na temat objęcia stanowiska przez Thompsona oraz samych targów zamieszczamy w najnowszej, listopadowej edycji magazynu MICE Poland.

2018-11-19 14:06:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter