Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Technologia może nas wspierać, a nie zastępować

Ludzie nigdy nie przestaną się spotykać, tego nie zmieni żadna technologia - twierdzi Stephan Jung, ekspert w zakresie trendów i innowacji, w odpowiedzi na pytanie o przyszłość eventów.

 

Jung, przedsiębiorca, autor, mówca, którego prelekcje inspirują liderów sceny politycznej i biznesowej na całym świecie, goszczący niedawno w Polsce, w wywiadzie dla MICE Poland mówi o trendach, zagrożeniach i wyzwaniach, jakim musi sprostać w najbliższej przyszłości branża MICE.

Pomocną ręką dla organizatorów imprez będą rozwijające się szybko nowe technologie, jednak eventowcy muszą opracować strategie pozwalające sprostać oczekiwaniom klientów przyszłości. Jestem zwolennikiem strategii, którą można opisać poprzez hasła: treść i historia – mówi Jung - Lepiej być bohaterem w niszy niż jednym z wielu o niejasnym profilu. Bycie odważnym, uwodzenie klientów, pozwolenie im na zabawę i zapewnienie niezapomnianych doświadczeń są zdecydowanie kierunkiem, którego należy się trzymać, aby być przygotowanym na nowe pokolenie konsumentów.

Stephan Jung opowiada również o rozwijanych przez siebie obecnie projektach. Nauczyciele pojawiający się w naszych domach pod postacią hologramów – to nie wizja z filmu SF, to rozwiązanie opracowywane już teraz.

Więcej informacji o berlińskim Instytucie Przyszłości i Innowacji, a także porady niemieckiego wizjonera, jak budować lojalność klienta przeczytasz w listopadowym numerze magazynu MICE Poland.
Zamów prenumeratę

2018-11-22 11:50:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter