Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Kampania “ibis. tu mieszka muzyka” z prestiżową nagrodą

W kategorii „Most innovative campaign in approach and tools” tegorocznej edycji  konkursu Eventiada IPRA GWA 2018 Grand Prix i złoto trafiły do Grupy Hotelowej Orbis oraz agencji TheProduction, Public Dialog i VMLwspółpracujących przy kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”. 

 

Projekt został doceniony na innowacyjność i ciekawe podejście do promocji hoteli poprzez muzykę. Jurorzy zwrócili uwagę na współpracę z influencerką i ambasadorką kampanii – Sarsą. Celem projektu było dotarcie do millenialsów. Na jego potrzeby powstała platforma internetowa, na której odbył się konkurs dla utalentowanych artystów. Towarzyszyły temu akcje w hotelach ibis, w ramach których zbudowane zostało pierwsze w Europie, a prawdopodobnie także na świecie, studio nagraniowe w pokoju hotelowym oraz zorganizowano koncert finałowy zwycięzców z Sarsą.

Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 300  utworów od muzyków, na których oddano ponad 60 tys. głosów. Zasięg całkowity kampanii to ponad 10,8 mln.
Eventiada IPRA Golden World Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów komunikacyjnych w Europie Wschodniej. W tym roku zgłoszenia napłynęły z 14 krajów. MG

2018-12-07 17:49:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie wydanie specjalne IMEX 2019

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter