Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


patronat
Digital Stage Europe – nowe wydarzenie dla branży techniki scenicznej w Polsce

W kalendarzu kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego zadebiutuje nowa wystawa Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT. Pierwsza edycja już od 7 do 9 marca 2019 w Targach Kielce. 

 

Wydarzenie powstało z myślą o osobach zaangażowanych w techniczną obsługę wydarzeń scenicznych i eventów oraz dla wzmocnienia tego sektora gospodarki. Digital Stage Europe to połączenie bogatej oferty targowej z szeregiem konferencji i szkoleń. Premierowe targi są odpowiedzią dla rozwoju rynku nagłośnieniowego oraz oświetleniowego i wzrastającego zapotrzebowania na dodatkową przestrzeń biznesową.

Jak wynika z podsumowania Związku Producentów Audio Video oraz Międzynarodowej Federacji Przemysłu Muzycznego (IFPI) w 2017 roku przychody ze sprzedaży muzyki wzrosły w Polsce o 6%, a na świecie o 8,1%. Nowe wydarzenie w kieleckim ośrodku targowym to szansa nawiązywania kontaktów między firmami z branży i doskonałe miejsce do przedstawienia premier produktowych i muzycznych.

Podczas Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT będzie można zobaczyć, m.in. najnowszy sprzęt studyjny, estradowy, nagłośnieniowy czy oświetleniowy. Wydarzenie w Targach Kielce adresowane jest do  realizatorów dźwięków i właścicieli studiów nagraniowych, zawodowych DJ’ów, profesjonalnych i amatorskich zespołów muzycznych, kompozytorów, do producentów i wydawców muzycznych oraz producentów i techników radiowych.

Digital StageEurope jest dla wszystkich, którzy na różnych płaszczyznach mają do czynienia z dźwiękiem, muzyką i światłem. Wśród zwiedzających znajdą się także dyrektorzy i pracownicy techniczni filharmonii, teatrów, kin czy domów kultury.

Oprócz konferencji i szkoleń, pokazów sprzętu oświetleniowego czy nagłośnieniowego podczas eventu odbędzie się VI Ogólnopolska Studencka Konferencja Akustyków OSKA oraz Konkurs Nagraniowy OSKArec, których organizatorem jest Polska Sekcja Audio Engineering Society.

ZAKRES BRANŻOWY

Sprzęt estradowy (producenci i firmy rentalowe):

 • Nagłośnienie (kolumny, końcówki mocy, equalizery, procesory dźwięku, systemy rejestracji, miksery, okablowanie, zestawy bezprzewodowe (nowe jako wyrób, oraz usługi ich wynajmu)
 • Sceny, zadaszenia, podwieszenie, wygrodzenia, systemy namiotowe
 • Mikrofony
 • Oświetlenie (reflektory, lasery, LED’y, konsolety sterowania oraz oprogramowanie)
 • Wynajem telebimów
 • Efekty estradowe (wytwornice dymu, wyrzutnie ognia)

Wyposażenie studiów nagraniowych:

 • – stoły mikserskie, konsolety, monitory studyjne
 • – oprogramowanie do nagrywania i masteringu

Sprzęt dla DJ’ów

 • gramofony
 • słuchawki
 • miksery

Wygłuszenia studiów (pianki i plexi)

Nagłośnienie budynków i obiektów wielkokubaturowych

Producenci case’ów

Firmy z branż pokrewnych: wideorelacje z imprez, obsługa filmowa z drona, podnośniki, techniki filmowe i AV, żyroskopy i stabilizatory, komunikacja (krótkofalówki)

Sprzęt nagłośnieniowy do domu (producenci, dystrybutorzy) – zestawy stereo, kina domowe, sprzęt dla audiofili, słuchawki

 

2018-12-18 14:39:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter