Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


promocja
Eventowa Giełda Pracy podczas FBE 2019
 

W trakcie FBE 2019 już po raz drugi odbędzie się Giełda Pracy. W godzinach 10:00 - 16:00 będzie można porozmawiać z potencjalnymi Pracodawcami czekającymi przy specjalnie przygotowanych stolikach w wyznaczonej strefie. Wejście na Giełdę Pracy jest otwarte dla wszystkich i nie wymaga rejestracji na FBE 2019. Udział w Giełdzie Pracy nie upoważnia do wstępu na teren Forum. 

 

Zbliżająca się dużymi krokami edycja 2019 Forum Branży Eventowej obfitować będzie również w konkursy i nagrody.

Po pierwsze wydarzeniu towarzyszyć będzie czwarta edycja konkursu Top Event, którego celem jest wyróżnienie najciekawszego wydarzenia, związanego z event marketingiem.

Po drugie trzecia edycja gry terenowej tradycyjnie realizowanej we współpracy z Adventure Warsaw. W tym roku gra zatytułowana została 200% normy. Hala EXPO XXI zamieni się w planszę do gry.Wystarczy w dniu 23.01.19 r. podejść do stoiska Adventure Warsaw i odebrać pakiet startowy: mapę i kartę zadań, zapoznać się z zasadami a następnie… ruszyć do gry! Do rozgrywki dołączyć można w godzinach 9:00-13:00, na zwycięzców czekają - jak co roku - świetne nagrody od wystawców.

Po trzecie Konkurs PRL na FBE 2019. Aby w tym konkursie wygrać sesję portretową, rodzinną lubbiznesową w Fotografia Iwona Dziuk lub kartę podarunkową na Prezent Marzeń o wartości 1.000 PLN należy przybyć na Forum w stroju charakterystycznym dla lat PRL’u i sfotografować się.

Dużym zainteresowaniem już teraz cieszy się możliwość wygrania bezpłatnej sesjiz Gregiem Albrechtem o wartości 2.500 zł lub jednego z dwóch wystąpień Grega z 50% rabatem! Aby mieć szansę na tę wygraną należy wcześniej zarejestrować się na stronie: https://www.subscribepage.com/fbe?fbclid=IwAR3ddbOsQo-nplq2Xo01QAQXSsrP61EiQmNMSI3GudTTfBO73wzs5ft4-oo

Zarejestruj swój udział w FBE 2019 już dziś: http://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/

www.forumbranzyeventowej.pl; https://www.facebook.com/Forum-Bran%C5%BCy-Eventowej-FBE-366765783513345/?ref=bookmarks
Organizator: Evential Sp. z o.o., ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, biuro@evential.pl  

2019-01-18 08:54:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter