Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


promocja

Niecodzienne eventy W kopalni Soli Bochnia

Meeting plannerzy już jakiś czas temu dostrzegli, że wydarzenia organizowane w niecodziennym a nawet wręcz zaskakującym otoczeniu przynoszą zdecydowanie lepsze efekty. Bocheńska kopalnia soli, choć zdecydowanie mniej znana od tej w Wieliczce, może pochwalić się wieloma możliwościami eventowymi. Zabytkowe wnętrza doskonale nadają się do organizacji wydarzeń biznesowych, kulturalnych i sportowych. Podziemia kopalni pozwalają w oryginalny sposób połączyć szkolenie, integrację, zabawę i wyprawę do niezwykłego miejsca.

 

Kopalnia soli w Bochni jest miejscem o niemal nieograniczonych możliwościach pod względem organizacji eventów. Zabytkowe wnętrza wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO Kopalni doskonale sprawdzają się jako miejsce organizacji wydarzeń biznesowych.

Na głębokości ok. 250 metrów pod ziemią usytuowana jest Komora Ważyn, jest to przestrzeń złożona z pięciu segmentów o łącznej powierzchni 2,5 tys. m2 pozwalająca na przygotowanie bankietów, jubileuszy firmowych, imprez integracyjnych, konferencji czy szkoleń dla grup liczących nawet 500 osób. Odbywają się tam także wydarzenia o charakterze sportowym jak turnieje walki, takich jak judo, karate czy MMA, ale również maratony spinningowe, warsztaty jogi, a nawet turnieje strzeleckie. Kopalniane korytarze wykorzystywane są również jako trasa biegowa w ramach organizacji niecodziennego podziemnego maratonu. Od 2005 r. w Kopalni Soli Bochnia organizowany jest 12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy. Ze względu na swoją niezwykłą akustykę Komora Ważyn jest idealnym miejscem na realizację koncertów.

 

KONFERENCJA POD ZIEMIĄ

Na potrzeby organizacji konferencji kopalnia udostępnia kilka komór. Pierwsza z nich – sala konferencyjna Ważyn może pomieścić do 500 osób, druga – sala Ważyn II, do 180 osób Kolejną przestrzenią udostępnioną organizatorom eventów jest Komora Mysiur, dla 30 osób. Doskonale nadaje się ona na organizację spotkania biznesowego, bankietu, niewielkiej konferencji lub szkolenia. Standardowe wyposażenie każdej z sal obejmuje: projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie i flip-chart. Dodatkowo w salach konferencyjnych Ważyn I i II zapewniono bezprzewodowy dostęp do internetu.

INTEGRACJA W KOPALNI

Doskonałą okazją, aby w atmosferze rywalizacji zbudować trwałe i wzajemne więzi w zespole, a także zdobyć doświadczenie i przeżyć niezapomnianą przygodę – przy okazji odkrywając niezwykły, świat kopalni. Gra rozpoczyna się na poziomie August, 176 metrów pod ziemią, a kończy na poziomie Sienkiewicz, aż 250 metrów pod ziemią! Taką różnicę poziomów muszą pokonać goście. Uczestnicy gry integracyjnej mogą zakończyć pobyt w kopalni podziemną przeprawą łodzią, zjeść obiad w komorze Ważyn lub kolację połączoną z imprezą wieczorną w komorze Mysiur lub Ważyn.

Każdy, kto szuka miejsca na event w Małopolsce powinien zwrócić uwagę na zlokalizowana zaledwie 40 km od Krakowa Kopalnię Soli Bochnia.

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

+48 14 615 24 66, +48 697 982 783
imprezy@kopalnia-bochnia.pl

www.kopalnia-bochnia.pl

 

2019-03-23 15:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter