Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Doradcy ogłaszają przetarg na wykonawcę ekspozycji na targach w Moskwie

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe w Białymstoku poszukuje firmy, która podejmie się organizacji udziału w międzynarodowych targach Interlight Moscow 2019.


Zadaniem wykonawcy będzie organizacja udziału w charakterze wystawcy firm należących do Wschodniego Klastra Budowlanego i objętych wsparciem w ramach realizacji Projektu: „SHOW YOURSELF- polskie produkty budowlane na arenie międzynarodowej- II edycja”. Do udziału w postępowaniu zostaną wykonawcy, którzy nie tylko posiadają wymagane umiejętności i wiedzę, lecz także złożą oświadczenie o posiadaniu uprawnienia do wykonywania określonych czynności, jeśli tego wymagają tego przepisy prawne. Takie oświadczenie należy złożyć jak element formularza oferty.

Zainteresowani złożeniem oferty powinni również wykazać swoje doświadczenie praktyczne w wykonywaniu następujących usług: rezerwacja powierzchni co najmniej 10m2 na targach międzynarodowych; zapewnienie zabudowy targowej na powierzchni co najmniej 10m2; oraz organizacja zakwaterowania, transportu i ubezpieczenia uczestników grupowego biznesowego wyjazdu zagranicznego. Zgłaszający powinni dołączyć do oferty referencje lub inne dokumenty poświadczające doświadczenie.

Oferty można składać zarówno drogą elektroniczną, jak i tradycyjną do dnia 19 kwietnia 2019 roku do godziny 10.00. Zgłoszenie składane elektronicznie należy przesłać na adres e-mail: a.kolesnik@polskiestowarzyszenie.pl

Więcej informacji poniżej:

http://polskiestowarzyszenie.pl/aktualnosci/

2019-03-26 13:34:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter