Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Katarzyna Kalinowska Odkryciem Roku

MPI Poland Chapter po raz ósmy przyznało tytuł Odkrycia Roku MPI. Wyróżnienie trafia do aktywnych i zaangażowanych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z branżą eventową.

 

Osobami nominowanymi do wyróżnienia za 2018 rok były: Katarzyna Kalinowska – Event Manager, El Padre, Dmytro Moiseienko – Technical Coordinator, Mazurkas Travel oraz Adrianna Roguska – Vice Minister Of Creativity, Ministry Of Creativity.

Jak przyznaje Marta Kicler, Prezes MPI Poland Chapter, wybór najlepszej osoby z tej trójki był nie lada wyzwaniem. – Tegoroczna edycja konkursu była wyjątkowo trudna – mówi Marta Kicler. – Wszyscy nominowani zasługują na to wyróżnienie. Łączy ich podobna ścieżka kariery, poczynając od ogromnej aktywności i zaangażowania podczas licznych inicjatyw branżowych jeszcze podczas studiów; staże i praca w podmiotach związanych z branżą spotkań, aranżowanie wielu wydarzeń mających na celu integrację środowiska akademickiego z profesjonalistami branży aż po stałe zatrudnienie w firmach o ugruntowanej pozycji na rynku.
...

Za najbardziej sensacyjny debiut roku 2018 została uznana Katarzyna Kalinowska, Event Manager w agencji eventowej El Padre. Kalinowska zaczęła szukać swojego miejsca w branży jeszcze na studiach. Na początku próbowała swoich sił w PIT (Polska Izba Turystyki), gdzie miała możliwość poznania specyfiki pracy w stowarzyszeniu, ale również realiów polskiej turystyki i problemów branży. W tym samym czasie trafiła na spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej „2B”. W kole realizowała duże projekty (np. Future Leaders Forum 2017 i 2018), łącząc to z pracą na stanowisku asystenta Rektora w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji. Do agencji eventowej El Padre Katarzyna trafiła najpierw jako stażystka, a po pozytywnym ukończeniu stażu, została przyjęta na stanowisko Junior Managera. Po rocznej pracy awansowała na stanowisko Event Managera.

Nagroda Odkryciem Roku MPI Poland Chapter 2018 została wręczona 23 marca w warszawskim Global EXPO Centrum Targowo-Kongresowym podczas gali MP Power Awards 2018. (ak)

Więcej czytaj w kwietniowym numerze MICE Poland 

2019-04-23 15:36:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter