Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Czytaj w majowym numerze MICE Poland: Houston bez problemu
 Wiedza i wyrozumiałość są kluczem
 do odnoszenia sukcesów międzynarodowych. Pamiętajcie by się uśmiechać, być cierpliwymi i zawsze próbować dogadywać się z innymi – mówi Joanne Joham, dyrektor regionalna ICCA Ameryki Północnej. 

Uczenie dawno stało się moją pasją, głównie ze względu na wagę jaką przykładam do przekazywania informacji w najlepszy możliwy sposób. Jako profesjonalistka jestem dumna z uzyskania tytułów CMP i CMM. Mam poczucie misji wspierania i promowania nauki jako wartości samej w sobie. Wykładając na kierunku zarządzania wydarzeniami i kursach przygotowujących CMP na całym świecie wierzę, że osobiście przykładam się do podwyższania standardów w naszej profesji. Poprzez swój trud chcę wyposażyć kursantów w wiedzę, narzędzia i pewność siebie konieczną przy rygorystycznych egzaminach i przydatną do osiągania sukcesów. Prowadzę zajęcia dla wszystkich przedstawicieli branży spotkań od dostawców usług po meeting plannerów. Ten czas ma służyć rozwijaniu zasobu wiedzy oraz wspieraniu rozwoju ich zawodowych karier. Mam poczucie spełniania kiedy moi studenci zdają egzaminy, dostają wymarzoną pracę czy ogólnie robią postępy w życiu zawodowym i prywatnym.

Będąc częścią takich organizacji zyskujemy przede wszystkim konkretny współczynnik zwrotu inwestycji (ROI). Dotyczy to stopy osobistej jak i korporacyjnej. ICCA zachęca aktualnych i potencjalnych członków do zaangażowania w naszą społeczność. Jednak by to było możliwe najpierw musimy zaoferować im narzędzia, które to umożliwią chociażby organizując własne wydarzenia branżowe, podejmujące tematykę konkretnych zagadnień branżowych.

58. Kongres ICCA odbędzie się w dniach 27-30 października w Houston. Dla uczestników to doskonała okazja do poszerzenia horyzontów, przy okazji poznania nowych rozwiązanych technologicznych, które powstają w tym mieście. Lokalizacja nie jest przypadkowa. Goście dostaną niepowtarzalną szansę do interakcji z ludźmi z miejscowego środowiska naukowego, wszystko w ramach kultury ICCA polegającej na inspiracji, wsparciu w sukcesie i współpracy. Pierwszy raz od 1987 roku mamy okazję organizować takie wydarzenie w Stanach Zjednoczonych. Nie ukrywam, że dla mnie to dodatkowa motywacja.

Więcej czytaj w majowym wydaniu MICE Poland
2019-05-17 12:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter