Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Meetings Show ogłosił prelegentów
 

Podczas czerwcowej edycji targów Meetings Show 2019 uczestnicy otrzymają sporą dawkę wiedzy. Wykładowcy omówią różne aspekty planowania, zarządzania i organizowania  spotkań. 26 czerwca wystąpi Colin Maclachlan, znany z programów z Channel Four „SAS: Who Dares Wins” oraz Secrets of the SAS” (Channel 5). Tematem jego wykładu będzie wpływ odporności emocjonalnej, przywództwa i pracy zespołowej na motywację pracowników oraz ich wydajność. Swój występ zapowiada mówiąc, jak wiele podobieństw łączy jego zawód z tym, co dzieje się w branży spotkań.


Maclachlan będzie przekonywał, że warto się rozwijać i że siła psychiczna nie jest czymś, z czym się po prostu rodzimy. Zdaniem prelegenta wszyscy możemy trenować nasze umysły, tak jak ciała.

Drugiego dnia targów wystąpi pionier technologii Carl Miller, który będzie mówił o „Zmieniającym się cyfrowym krajobrazie”. Miller jest współzałożycielem Centrum Analiz Mediów Społecznych w Demos, autorem kilkunastu publikacji na temat tego, jak świat cyfrowy zmienia społeczeństwo, politykę oraz policję. Zdaniem Millera, to właśnie specjaliści w branży event mają do dyspozycji ogromne możliwości cyfrowe – wystarczy po nie sięgnąć i je zrozumieć. Carl Miller wystąpi w czwartek 27 czerwca o godzinie 9.50.

Oba wykłady stanowić będą część programu edukacyjnego „Większy obraz”. Organizatorzy targów zapowiadają omówienie: szlifowania umiejętności związanych z organizacją eventów, tworzenia i przekazywania wizji, planowania podręczników, zapamiętywania wydarzeń, pozyskiwania ludzi. Częścią programu jest wspomniany „Większy obraz” i „Pat na plecach”. W tym roku sesje edukacyjne będą prezentowane w keynotes, przewidziane są także indywidualne sesje doradcze z ekspertami.

The Meetings Show odbędzie się w środę 26 i czwartek 27 czerwca w Olympia London. Rejestracja na targi: https://www.themeetingsshow.com/register.

jkk

2019-05-20 17:10:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter